26

09.2013

18:16

Naiste U-19 koondis alistas Leedu

Leedus lõppenud naiste U-19 EM-valikturniiril oli Eesti koondise viimaseks vastaseks väljakuperenaiste koondis.

Heade tuttavate koondiste mäng selgitas turniiri kolmanda koha omaniku. Tänu ühele enamlöödud väravale varasemates kohtumistes piisas meile ka viigist, kuid Eesti saavutas siiski võidu!

Esimene poolaeg kulges Eesti initsiatiiviga ning üleminutil avas Vlada Kubassova lõpuks ka skoori. Teine poolaeg oli tasavägisem, Leedu üritas viigiväravat, kuid rohkem väravaid siiski ei löödud.

Teises tänases mängus alistas Rootsi Portugali 3:0 ja tuli täisedu, 9 punktiga esimesele kohale. Portugal kogus 6 punkti ja sai teise koha.