09

03.2015

13:42

Neidude koondis viigistas Venemaa II naiskonnaga

Eesti neidude koondis viigistas täna Kuban Springil 1:1 Venemaa II naiskonnaga. Idanaabrid läksid kohtumist Jessika Uleksin omaväravast kaheksandal minutil juhtima, kui just Uleksin suutis kohtumise 19. minutil mänguseisu viigistada.

„Kahjuks lõime meie täna mõlemad väravad. Omavärava puhul oli olukord kahjuks selline, kus paanikat tegelikult polnud,“ ütles noortekoondise treener Katrin Kaarna pärast mängu.

„Mängupilt oli pärast kahte päeva arutamist, mis läks esimese kohtumises valesti, palju parem,“ lisas Kaarna.

Pärast omaväravat suutis 18-aastane Tartu Tammeka kaitsja Uleksin suunata peaga väravasse Saron Läänmäe nurgalöögist tulnud palli.

„Võimalusi oli hiljem veel mõlemal poolel, kuid mängupildi järgi oli tulemus üsna õiglane. Esimeses järgus peame nüüd mõtlema taastumise peale ja seejärel viimaseks alagrupimängus [kolmapäeval Bulgaaria vastu],“ ütles Kaarna lõpetuseks.

Eesti kaotas avavoorus Iisraelile 0:2 ning Venemaa II oli sama tulemusega parem Bulgaariast. Kohtumine Bulgaariaga algab kolmapäeval Eesti aja järgi kell 15:10

Eesti tänane koosseis: Mari-Ann Ploompuu, Maria Orav, Ketlin Saar, Jessika Uleksin, Saron Läänmäe, Annaliis Strigin, Anett Vilipuu, Anett Kadastu (41. Siret Räämet), Lisette Tammik, Grenelin Herlis Raud (64. Anette Rõõmussaar), Alina Fitissova (41. Elizaveta Rutkovskaja).
Varus: Maarja Virula, Siret Räämet, Laura-Liis Tamm, Arina Kopatš, Rahel Repkin, Anette Rõõmussaar, Elizaveta Rutkovskaja.