03.2014

16:06

Neidude noortekoondis USA vastu ei saanud (lisatud kommentaar)

Eesti naiste U-19 koondis kaotas täna Kuban Springi veerandfinaalis USA-le 0:4.

Ameeriklannad võitsid esimese poolajal 21. minuti väravast 1:0 ning olid veel kolmel korral täpsed teisel poolajal.

"Vastased olid võimsamad ja kiiremad igas mõttes - ka otsuste vastuvõtmises ja mängulugemises," kiitis USA naiskonda koondise treener Katrin Kaarna.

Teistes veerandfinaalides alistas Ukraina Rumeenia 3:2, Venemaa Slovakkia 2:0 ja Krasnodari krai Israeli 3:1.

Eesti jätkab nüüd turniiri mängudega 5.-8. kohale koos ülejäänud tänaste kaotajatega.

Järgmise kohtumise peab Eesti Slovakkia vastu reedel Eesti aja järgi kell 11:10. Alagrupifaasis võitis Eesti Slovakkiat 2:1. "Slovakkia tahab kindlasti revanši võtta ja tuleb raske mäng. Läheme kindlasti kohtumist võitma," ütles Kaarna.

Kubok Spring veerandfinaal

26. märtsil kell 14:00 Sotši Sputniku staadionil
USA - EESTI  4:0 (1:0)
Väravad: 20. Jillian Kennedy, 46. Meghan Doyle, 49. Eva Gordon, 61. Kristin Schnurr
Hoiatused: 21. Jessika Uleksin, 68. Kristel Zimmer

USA: Darien Dunham (51. Brooke Heinsohn), Payton Cook, Eva Gordon (56. Christina Balacco), Shea Moyer, Erin Neville, Juliana Vazquez (58. Madeline McCracken), Jade Ruiters (52. Seeley Yoo), Hannah Abraham, Meghan Doyle (48. Kristin Schnurr), Jenna Bike, Jillian Kennedy (63. Natalie Turner-Wyatt).

Eesti U-19: Maarja Virula, Jessika Uleksin (61. Marie Heleen Lisette Kikkas), Ketlin Saar, Anett Vilipuu, Vlada Kubassova (68. Anette Rõõmussaar), Annaliis Strigin, Lisette Tammik (54. Kädri-Li Ootsing), Ragne Hindrimäe (70. Birgit Allmere), Kelly Rosen, Elizaveta Rutkovskaja (54. Kristel Zimmer), Samanta Uueda.
Varus: Getriin Strigin, Saron Läänmäe, Birgit Allmere, Kristel Zimmer, Marie Heleen Lisette Kikkas, Kädri-Li Ootsing, Anette Rõõmussaar.