04

06.2012

19:38

Neidude U-17 koondis osales UEFA miniturniiril Leedus

Eesti neidude U-17 koondis osales 27.-28. mail Leedus toimunud nelja koondise UEFA miniturniiril, kus saavutati kolmas koht.

Poolfinaali vastaseks oli Valgevene koondis. Eesti alustas ründavalt ja omas ka väravavõimalusi. Need jäid aga kasutamata ja hoopis vastased läksid karistuslöögi järgsest olukorrast poolajaks 1:0 juhtima.

Teise poolaja alguses eksis taas kaitseliin ja Valgevene asus 2:0 juhtima, peagi juba 3:0. Seejärel lõi värava ka Eesti. Saron Läänmäe andis tsenderduse värava alla, kust Jelisaveta Rutkovskaja selle võrku lükkas. Teises poolfinaalis alistas Leedu kindlalt 3:0 Läti

Seega kohtusid järgmisel päeval finaalis Leedu ja Valgevene. Normaalaeg lõppes 0:0 viigiga. Penaltiseerias jäid peale valgevenelannad 5.3. Mängu peakohtunik oli Reelika Turi.

Kolmanda koha mängus ei jätnud Eesti Lätile mingeid võimalusi. Poolaeg võideti 2:0 ja kogu mäng 5:1. Kaks väravat lõi Saron Läänmäe, ühe lisasid Sixtina Ladva, Jana Ahven ja Karoliine Maalinn.

UEFA Miniturniiri 1/2-finaal Vilniuses 27. mail
kell 12:00 VALGEVENE - EESTI 3:1 (1:0)
ametlik protokoll (puuduvad Valgevene vahetused)
Väravad: 32. Darya Marynina, 53., 65. Lizaveta Siarheichyk - 74. Elizaveta Rutkovskaja
Hoiatused: -

Valgevene: 1-Katsiaryna Kamliuk, 6-Liubou Mysliutsava, 4-Karyna Mazur, 2-Darya Marynina, 17-Nastassia Hahakhova, 10-Natallia Vasilyeva, 5-Alesia Lynko, 7-Katsiaryna Verkhalaitsava, 16-Hanna Yelyashevich, 11-Yuliya Duben, 9-Lizaveta Siarheichyk.
Varus: 12-Aliaksandra Savitskaya, 15-Maryia Buiko, 8-Alesia Karzhova, 18-Alena Kusner, 3-Aliaksandra Novik, 13-Anastasiya Padalinskaya, 14-Anzhalika Sadkouskaya.

Eesti: 1-Teele Toomsalu, 2-Eva Nõmme, 3-Gerli Israel, 5-Jessika Uleksin, 13-Heddi Pruul (67. 15-Vidri Mägiste), 6-Anett Vilipuu, 9-Sixtina Ladva (67. 7-Elizaveta Rutkovskaja), 17-Lisa-Marie Nüüd (56. 14-Anett Kadastu), 8-Ragne Hindrimäe (56. 16-Kelly Rosen), 10-Jana Ahven (47. 18-Karoliine Maalinn), 11-Saron Läänmäe.
Varus: 12-Mari Teppan, 4-Darja Barsukova, 14-Anett Kadastu, 7-Elizaveta Rutkovskaja, 18-Karoliine Maalinn, 15-Vidri Mägiste, 16-Kelly Rosen.

Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Justina Lavrenovaite (Leedu)
Abikohtunikud: Laura Treimane (Läti), Reelika Turi (Eesti)
Neljas kohtunik: Volha Tsiareshka (Valgevene)

UEFA Miniturniiri 3. koha mäng Vilniuses 28. mail
kell 12:00 LÄTI - EESTI 1:5 (0:2)
ametlik protokoll (puudu Läti vahetused)
Väravad: 64. Julija Tjumina - 7. Sixtina Ladva, 34., 79. Saron Läänmäe, 62. Jana Ahven, 72. Karoliine Maalinn
Hoiatused: 47. Renate Fedotova, 71. Angelina Jegorova, 78. Olesja Baumane - 13. Eva Nõmme

Läti: 12-Maria Ibragimova, 4-Angelina Jegorova, 6-Sindija Strankale, 7-Džuljeta Tamsone, 8-Olesja Baumane, 9-Anastasija Romanova, 10-Heila Ždanova, 11-Renate Fedotova, 13-Laura Strautina, 18-Agnese Taškane, 17-Henriete Spage.
Varus: 1-Anastasija Cumika, 3-Julija Tjumina, 14-Elina Sokolova, 16-Alina Šilova.

Eesti: 1-Teele Toomsalu (41. 12-Mari Teppan), 4-Darja Barsukova, 6-Anett Vilipuu, 13-Heddi Pruul (55. 15-Vidri Mägiste), 5-Eva Nõmme, 17-Lisa-Marie Nüüd (55. 14-Anett Kadastu), 11-Saron Läänmäe, 3-Gerli Israel, 9-Sixtina Ladva (41. 18-Karoliine Maalinn), 8-Ragne Hindrimäe (41. 10-Jana Ahven), 16-Kelly Rosen (51. 7-Elizaveta Rutkovskaja).
Varus: 12-Mari Teppan, 3-Jessika Uleksin, 10-Jana Ahven, 14-Anett Kadastu, 7-Elizaveta Rutkovskaja, 18-Karoliine Maailinn, 15-Vidri Mägiste.