24

07.2020

14:25

Neidude U17 ja U19 koondise kandidaadid pidasid treeningmängu

Eesti tüdrukute U17 ja U19 koondise kandidaadid kohtusid neljapäeval TNTK staadionil treeningmängus. Kohtumise võitis U17 koondis tulemusega 5:0.

Mängu avavärav sündis 16. minutil, kui skoori avas Lisandra Rannasto. Avapoolajal said veel tabamused kirja Kristina Teern ja Marta Liisa Staalfeldt. Teise kolmveerandtunni jooksul sai oma teise tabamuse kirja Staalfeldt ning 62. minutil tõi hilisema lõppseisu tabloole Helina Tarkmeel.

*Koosseisud:

U17 koondise algkoosseis:
1-Victoria Vihman, 2-Elise Kreuz, 3-Anett joandi, 4-Gabriela Busch, 14-Anna Semjonova, 19-Marta Liisa Staalfeldt, 7-Helina Tarkmeel, 10-Jaanika Volkov, 6-Anette Salei, 8-Lisandra Rannasto, 15-Kristina Teern
Vahetuses: 24-Simona Põlismäe, 21-Keidy Pööra, 13-Getlin Tammoja, 5-Liisi Rump, 20-Rebecca Mossin, 16-Eliise Põlluvee, 11- Kirkeliis Lillemets
Peatreener: Aleksandra Ševoldajeva; Abitreener: Maria Sootak; Väravavahtide treener: Kalmer Klettenberg; Füsioterapeut: Maarit Junolainen

U19 koondise algkoosseis:
22-Birgit Rammo, 15-Marie Puust, 11-Liis Hell, 10-Sandra Pärn, 2-Kerli Kask, 8-Heidi Melis, 18-Maribel Reincke, 6-Anastasija Fjodorova, 4-Merily Jüris, 19-Gretel Tiivel, 13-Mirell Sööt
Vahetuses: 17-Karoly Kasuk, 3-Keiti Kruusmann, 9-Getryn Martmaa, 16-Maria Piskunova, 20-Marta Raidna, 7-Danata Sestrem, 14-Žanna Smirnova, 5-Karolin Ulmre
Peatreener: Richard Barnwell; Abitreener: Pirjo Orn; Väravavahtide treener: Mattias Traublum; Füsioterapeut: Daria Narõškina