08

04.2016

14:48

Neidude U18 lõpetas turniiri kaotusega

Täna toimusid Tallinnas viimased mängud UEFA sõprusturniiri raames, kus Eesti U18 tüdrukud läksid vastamisi Fääri Saarte koondisega. Kahjuks pidid eestlannad tunnistama vastaste 3:0 paremust.

Avapoolaeg lõppes külaliste 2:0 eduseisul, kui vastased olid resultatiivsed 17. ja 24. minutil. Teise poolaja alguses suutis Fääri Saarte koondis enda arvele veel ühe värava lisada ning kuna eestlannad ei suutnud omalt pool nendele vastata, jäigi lõpptulemuseks meie poolt vaadatuna 0:3.

Eestlannade turniiri saldoks kogunes üks võit ja kaks kaotust.

Päeva esimeses mängus suutis Leedu neidude koondis alistada Läti eakaaslased 2:0 ning ühtlasi läbiti turniir ka täiseduga.

Eesti koosseis: Sanna Kruusmaa (41. Reti Talts), Mariana Kees (54. Alina Terebunskaja), Nora Anete Müller (41. Carmen kaidi Jõeleht), Evelyn Šilina (54. Karolina Perv), Eliisabet Pedak, Mari-Liis Lillemäe (67. Hanna-Lisa Kuslap), Astrid Erik (67. Kelli Liivat), Kristiina Aria, Getter Saar, Inger Fridolin (41. Alika Malešina), Luisa Klaar (54. Anabell Sarv)

Varus: Sanna Kruusmaa, Anabell Sarv, Alika Malešina, Hanna-Lisa Kuslap, Alina Terebunskaja, Carmen Kaidi Jõeleht, Reti Mänd, Kelli Liivat, Karolina Perv