07

12.2013

16:32

Saalijalgpallis kaotas Eesti Leedule 1:2

Ogres toimuval saalijalgpallikoondiste Balti turniiril kohtusid laupäeval Leedu ja Eesti koondised. Ervin Stüf viis Eesti juba 1. minutil 1:0 juhtima, kuid Leedu viigistas poolaja lõpus ja 3 sekundit enne vaheajavilet läksid nad ka 2:1 juhtima. Teisel poolajal enam väravaid ei löödud ja seega võttis Eesti vastu napi 1:2 kaotuse.

Reedeses avamängus tegid Eesti ja Läti teatavasti 5:5 viigi. Pühapäevases mängus selgitasid Läti ja Leedu turniiri võitja. Poolaeg jäi küll 0:0, kuid teisel poolajal lõi Läti neli väravat ning võitis 4:0, koos sellega ka Balti turniiril esikoha 4 punktiga, Leedu kogus 3 ja Eesti 1 punkti.

Pikemalt räägib Eesti peatreener Kert Haavistu turniirist pärast tagasijõudmist.

Balti turniiri mäng saalijalgpallis:

7. detsembril kell 16:00 Ogre spordikeskuses
LEEDU - EESTI  2:1 (2:1)
Väravad: 17. ov. Janek Remmelgas, 20. Lukas Sendžikas - 1. Ervin Stüf
Hoiatused: 4., 31. Arūnas Šteinas, 5. Aidas Skeiverys, 34. Jurij Jeremejevs - 23. Jevgeni Merkurjev
Eemaldamine: 31. Arūnas Šteinas

Leedu: 1-Aidas Skeiverys, 2-Aurimas Tamaliūnas, 3-Artūras Karmazinas, 4-Donatas Paulauskas, 5-Tomas Bučma, 7-Justas Gulbinas, 8-Arūnas Šteinas, 9-Marius Bezykornovas, 10-Lukas Sendžikas, 11-Jurij Jeremejevs, 12-Simonas Sabonis.

Eesti: 1-Mark Boskin, 2-Ragnar Rump, 3-Vladislav Tšurilkin, 4-Jevgeni Merkurjev, 5-Janek Remmelgas, 6-Rauno Nõmmiko, 7-Ervin Stüf, 8-Mait Anton, 9-Dmitri Kirilov, 10-Roman Maršev, 12-Madis Rajando, 15-Rasmus Munskind, 19-Rafael Kušnir, 21-Stanislav Hmeljov.

Kohtunikud: Robertas Valikonis, Kert Küttis, Edgars Martinsons.