26

04.2019

17:56

Selgusid neidude U17 koondise vastaste koosseisud UEFA Sõprusturniiriks

Tüdrukute U17 koondis alustab pühapäeval mänge kodusel UEFA Sõprusturniiril, kus minnakse vastamisi Liechtensteini, Kosovo ja Läti eakaaslastega.

Kõik kohtumised peetakse Sportland Arenal. Eesti koondise mänge näeb otsepildis Jalgpall.ee vahendusel. Turniiri toimumist toetab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet. Sissepääs mängudele on tasuta.

Tüdrukute U17 UEFA Sõprusturniir 2019:

28. aprill 11.00 Läti – Kosovo
28. aprill 18.00 Eesti – Liechtenstein
30. aprill 12.00 Liechtenstein – Läti
30. aprill 17.00 Eesti – Kosovo
2. mai 12.00 Kosovo – Liechtenstein
2. mai 15.00 Läti – Eesti

Liechtensteini U17 koondis:

Väravavahid
1 Jara Ackermann (20.05.2004) - FC Sargans
12 Timea Sele (01.06.2005) - FC Triesen

Kaitsjad
2 Iman Abidi (12.01.2004) - FC Triesen
3 Angelina Frick (16.06.2005) - USV Eschen/Mauren
4 Alma Fuchs (06.11.2004) - FC Ruggell
5 Sina Kollmann (12.05.2003) - FC Ruggell
6 Desiré Maiolo (14.10.2003) - FC Triesen
7 Salomé Stampfli (09.06.2005) - FC Buchs
8 Tuana Türkyilmaz (11.03.2005) - FC Triesen

Poolkaitsjad
9 Larissa Domig (20.03.2003) - FC Nenzing (AUT)
10 Elina Falk (12.08.2004) - FC Triesen
11 Felicia Frick (13.11.2003) - FC Mohren Dornbirn
13 Paula Hilti (31.05.2005) - FC Triesen
14 Camilla Maria Kind (24.12.2003) - FC Ruggell
15 Katharina Risch (09.11.2004) - FC Vaduz

Ründajad
16 Fiona Batliner (22.12.2003) - FCO St. Gallen
17 Fiona Hoop (10.09.2003) - FC Ruggell
18 Alessia Verling (08.07.2005) - USV Eschen/Mauren

Peatreener: Ladislav Hevessy
Abitreener: Pius Fischer
Väravavahtide treener: Claudio Moffa
Arst: Dikyi Ponse
Füsioterapeudid: Tina Haltiner, Silvia Candrian
Mänedžer: Mirianda Frick
Tehniline direktor: Selina Ruckstuhl

Kosovo U17 koondis:

Väravavahid
1 Florentina Ramadani (30.05.2004) - KFF Vizioni
12 Elsona Krasniqi (24.01.2003) - FC Vienna (AUT)

Kaitsjad
18 Elmedina Kamberi (31.12.2003) - KFF Intelektualet
3 Gresa Berisha (26.05.2004) - KFF Bazeli 2015
4 Elmedina Avdili (04.06.2003) - KFF Vizioni
17 Rita Mahalla (28.09.2003) - KFF Vizioni
2 Argnesa Gashi (23.01.2003) - KFF Dukagjini
5 Leonita Shumolli (26.10.2003) - FC Zurich (SUI)

Poolkaitsjad
19 Fjolla Muja (19.07.2003) - KFF Liria
16 Agnesa Tahiri (04.01.2003) - KFF Kosova
6 Lumbardha Misini (02.04.2003) - KFF Vizioni
15 Erona Bajrami (10.09.2003) - KFF Llapi
13 Tringe Nevzati (06.11.2003) - KFF Intelektualet
7 Doruntina Lajqi (10.03.2003) - FC Bayern München (GER)
8 Loreta Lulaj (24.06.2003) - FC Bayern München (GER)

Ründajad
20 Elma Kadriu (30.12.2004) - KFF Dukagjini
11 Fortesa Berisha (19.06.2003) - KFF Malisheva
14 Albulena Guri (16.12.2004) - KFF Bazeli 2015
10 Njomza Osmani (25.02.2003) - KFF Dukagjini
9 Alketa Rama - FC Zurich (SUI)

Peatreener: Kushtrim Munishi
Abitreener: Megzon Visoka
Väravavahtide treener: Labinot Qosa
Arst: Rrezart Halili
Füsioterapeudid: Filloreta Berisha, Mentor Sfishta
Mänedžer: Valbona Gashi Uka
Varustaja: Taulant Ahmeti
Delegatsioon: Vjollca Krasniqi

Läti U17 koondis:

Väravavahid
Alina Skļemenova (15.03.2004) - SK Super Nova
Laura Siņutkina (13.02.2003) - FS Metta

Kaitsjad
Tīna Ritenberga Balode (22.12.2003) - SK Super Nova
Sofija Gergeležiu (31.08.2003) - RFS
Laura Poiša (25.01.2004) - FS Metta
Rebeka Sniedzīte (30.08.2003) - FS Metta
Tīna Zankovska (02.02.2004) - FS Metta
Milana Mazurova (24.01.2004) - AFA Olaine
Ksenija Nagle (19.05.2003) - RFS

Poolkaitsjad
Vlada Kozlova (18.11.2004) - SK Super Nova
Ieva Stankeviča (30.06.2004) - BFC Daugavpils
Linda Sazanova (18.06.2003) - AFA Olaine
Everita Starkute (12.10.2004) - BFC Daugavpils
Jekaterina Ovsjankina (09.11.2004) - Rēzeknes BJSS

Ründajad
Dārta Silgale (23.11.2004) - Talsu NSS
Marija Kiričenko (25.08.2004) - RFS
Katrīna Daņilova (10.05.2004) - FS Metta
Vasilisa Sadikova (08.03.2003) - FK Dinamo Rīga
Anžele Lebedeva (20.11.2003) - AFA Olaine
Anastasija Vainere (23.09.2004) - FS Metta

Peatreener: Anastasija Ročāne
Abitreener: Aleksej Petrovs
Väravavahtide treener: Deniss Romanovs
Arst: Anna Antoščenko
Mänedžer: Ilvars Rutkovskis

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla