15

03.2013

09:48

U-19 neiud lõpetasid 0:2 kaotusega Venemaale

Sotšis toimuval Kuban Spring 2013 turniiril said tänasega läbi Eesti neidude U-19 koondise etteasted. Viimases mängus võeti vastu 0:2 kaotus Venemaa koondiselt.

Venelannad, kes asusid juhtima 31. minuti väravast, lõid teise värava 55. minutil. 53. minutil eemaldati mängust Laura Paas. Teises tänases mängus tegid Aserbaidžaan ja Moldova 0:0 viigi.

Seega võitis lohutusturniiri ja tuli 9. kohale Aserbaidžaan 7 punktiga, Venemaa kogus 6, Eesti 3 ja Moldova 1 punkti.

"Oleme Kubani turniiril mitu aastat käinud ja pean ütlema, et sel korral oli võistkondade tasel kõrgem kui kunagi varem. Jään tüdrukute esitusega rahule. Kui välja jätta Rumeeniaga peetud kohtumise esimene poolaeg, siis pakkusime igas mängus vastasele head konkurentsi. Ukraina, kellele kaotasime ühest õnnetust väravast ja penaltist, jõudis finaali, kus nende vastaseks on Ameerika Ühendriigid," rääkis U-19 tüdrukute peatreener Keith Boanas.

Eesti koondis pidas Sotšis koos alagrupimängudega kokku 6 mängu, saavutades 2 võitu (2:0 Aserbaidžaaniga ja 1:0 Moldovaga) ja 4 kaotust.

15. märtsil kell 9:00 Sotšis
VENEMAA U-19 - EESTI U-19  2:0 (1:0)
Väravad: 31. Elmira Piskunova, 55. Ksenia Kovalenko
Hoiatused: 45. Elmira Piskunova, 52. Nadežda Karpova - 80. Merily Toom
Eemaldamine: 54. Laura Paas

Venemaa: 12-Nosenko, 14-Gasanova, 15-Samoilova (59. 16-Belomõtseva), 10-Kovalenko, 18-Kitsa (60. 3-Stukalova), 19-Žižova (56. 25-Danilova), 5-Lõtškovskaja, 7-Konjuhhova, 8-Jefimova, 11-Kiskonen (27. 9-Piskunova), 2-Karpova.

Eesti: 12-Getriin Strigin, 2-Silja Goroško, 3-Grete-Lilijane Küppas, 5-Ketlin Saar (50. 4-Laura Paas), 8-Anett Vilipuu, 11-Merily Toom, 9-Ragne Hindrimäe, 10-Tiina Trutsi (41. 15-Gerli Israel), 17-Kärt Mere (69. 14-Jana Ahven), 16-Kelly Rosen (49. 7-Lisa-Marie Nüüd), 18-Saron Läänmäe.
Varus ka: 1-Gertrud Alatare, 13-Liis Lepik, 6-Vlada Kubassova.