06

09.2012

15:11

U-21 koondis kaotas Gruusiale 1:2

Eesti U-21 jalgpallikoondis kaotas Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniiri eelviimase kohtumise võõrsil 1:2 Gruusia eakaaslastele.

Nika Dzalamidze viis võõrustajad 28. minutil 1:0 juhtima, kuid Levadia eest hooaja teisel poolajal heasse hoogu tõusnud Albert Taar seadis seitse minutit hiljem jalule viigi. Viimane sõna selles kohtumises jäi siiski võõrustajatele, kui 83. minutil lõi Lasha Parunashvili 2:1.

Ehkki Eesti U-21 koondisel on ees veel üks kohtumine, on selge, et tabeli viimasest, 5. positsioonist me ei pääse. Seitsmest kohtumisest on kirjas 1 punkt avamängust Šveitsiga, kelle vastu EM-valiksari 10. septembril võõrsil ka lõpetatakse.

Liider on Hispaania 19 punktiga (7 mängust), järgnevad Šveits 14 (7), Gruusia 10 (8), Horvaatia 7 (7) ja Eesti 1 (7).