19

01.2013

11:45

U-21 koondis kaotas täna Valgevenele 1:2

Sankt-Peterburgis toimuva Kubok Sodružestvo 2013 teisel mängupäeval oli Eesti koondise vastaseks eile Läti 3:0 alistanud Valgevene. Eesti ise kaotas eile teatavasti Tadžikistanile 0:1.

Esimene poolaeg oli mõlemapoolsete võimalustega, kuid lõppes väravateta viigiga. Eesti poolt teenisid hoiatuse Joel Indermitte ja Nikita Baranov.

Teisel poolajal teenis Baranov ka teise hoiatuse, jällegi käega mängu eest. Arvulisse vähemusse jäänud Eesti jäi kaotusseisu 77. minutil, kuid Hannes Anier suutis koheselt viigistada. 87. minutil lõid vastased aga veel ühe värava ja võitsid mängu 2:1.