25

01.2014

14:53

U-21 koondis kaotas Ukrainale 0:2

Sankt-Petersburgis jätkuval turniiril Kubok Sodruzestva kohtus Eesti U-21 koondis tänases teise vooru mängus Ukraina eakaaslastega.

Juba 7. minutil läks Ukraina penaltist 1:0 juhtima. 9. minutil teenis Johannes Kukebal lisaks veel punase kaardi. Edasine mäng möödus väravateta, kuni 89. minutil tuli 0:2 Ukrainale. Jällegi penaltist. Nii mäng lõppeski. Eesti poolelt valiti parimaks mängijaks Richard Aland.

Meie alagrupikaaslased Tadžikistan ja Kõrgõzstan tegid täna 2:2 viigi.

Eilses avavoorus tegi Eesti teatavasti 2:2 viigi Tadžikistaniga, Ukraina aga võitis 2:0 Kõrgõzstani koondist. Turniiri mänge saab jälgida SIIT

Alagrupiturniiri viimases vorrus kohtub Eesti esmaspäeva hommikul kell 10 Kõrgõzstaniga. Play-offi 1.-8. kohani pääsevad alagrupi kaks paremat ning lisaks kaks paremat kolmanda koha meeskonda. Üks alagrupifaasis kolmanda ning kõik neljandaks jäänud meeskonnad selgitavad välja kohad 9-12. Turniiril osalevad mängijad sünniaastaga 1993 ja nooremad.