22

08.2016

11:12

U16 koondis võõrustab sel nädalal kahel korral Põhja-Iirimaad

Täna koguneb Eesti U16 koondis, keda ootab sel nädalal ees kaks maavõistlust Põhja-Iirimaa eakaaslastega.

Esimene kohtumine kahe noortekoondise vahel leiab aset kolmapäeval, 24. augustil kell 17:00 EJLi TNTK väljakul (Kotka 12a/Spordi 11a, Tallinn). Teine mäng toimub reedel, 26. augustil kell 17:30 taas TNTK-l.

Noortekoondise peatreeneri Marko Pärnpuu valikusse kaheks maavõistluseks kuulub 21 mängijat. Meeskonnaga ei liitunud U17 koondisesse kutsutud Rene Merilo, Karl-Erik Pukk, Kristofer Piht, Markkus Seppik, Daniel Tuhkanen ja Henri Välja, vigastuse tõttu ei saa kogunemisest osa võtta Otto Kregor Tagapere.

Piletid on müügil kohapeal ning pääse mängule maksab 2 eurot (tasumine sularahas). Tasuta pääsevad mängule 1998. aastal ja hiljem sündinud. Sissepääs on prii ka LHV jalgpallikaardi ja Jalgpallihaigla liikmekaardiga.

Eesti U16 koondis:
Väravavahid
Matheas Madik (08.06.2001) – Viimsi MRJK
Carl Kaiser Kiidjärv (05.12.2001) – Tartu JK Tammeka

Kaitsjad
Georg Grahv (17.10.2001) – Pärnu JK Vaprus
Daniil Mandrikov (01.03.2001) – JK Narva Trans
Mikk Raid (11.02.2001) – Tartu JK Tammeka
Kristjan Pelt (12.07.2001) – FC Nõmme United
Andreas Pauri (23.03.2001) – Tallinna FC Flora
Artur Holodov (17.08.2001) – Tallinna FC Levadia
Ralf-Sander Suvinõmm (29.10.2001) – Saku Sporting/Viimsi MRJK

Poolkaitsjad ja ründajad
Robi Saarma (20.05.2001) – FC Nõmme United
Jaagup Savisaar (03.08.2001) – Tartu FC Santos
Maksim Tšerezov (26.03.2001) – JK Narva Trans
Georgi Tunjov (17.04.2001) – JK Narva Trans
Joel Kokla (20.06.2001) – FC Nõmme United
Georg-Eric Kurus (03.06.2001) – Tallinna FC Levadia
Georg-Marten Meumers (03.01.2001) – Viimsi MRJK
Frank Kenneth Liblikmann (12.08.2001) – Nõmme Kalju FC
Karl Altraja (21.01.2001) – Tallinna FC Flora
Ronaldo Tiismaa (02.05.2001) – Pärnu JK Vaprus
Michael Schjønning-Larsen (02.02.2001) – Akademisk Boldklub Gladsaxe (DEN)
Daniel Fedotov (16.08.2001) – Tallinna JK Legion

Peatreener: Marko Pärnpuu
Abitreener: Jan Harend
Väravavahtide treener: Roland Kütt
Füsioterapeut: Martin Seeman
Mänedžer: Raili Ellermaa

Pildil noortekoondis juuni alguses Berliinis

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla