22

10.2017

14:59

U17 EM-valikturniiri avamängus osutas Andorra tugevat vastupanu Šotimaale

Täna algas Tallinnas noormeeste U17 EM-valikturniir, kus avamängus alistas Šotimaa 2:1 Andorra.

Šotlased asusid Kadrioru staadionil mängu juhtima kaheksandal minutil, kui täpne oli Marc Leonard. Poolajavileks oli aga seis 1:1, kuna 36. minutil lõi viigivärava Alex Alonso Guerrero.

Mängu kangelaseks tõusis Leonard, kes lõi teise poolaja ainsa tabamuse kohtumise 49. minutil ja andis Šotimaale turniiri alustuseks rasked kolm punkti.

Kell 16 algab turniir Eesti jaoks, kes kohtub A. Le Coq Arenal kell 16 algavas matšis Taanit. Kohtumisest teeb otseülekande Soccernet.ee.

Turniiri teine voor toimub kolmapäeval. Eesti kohtub Šotimaaga A. Le Coq Arenal kell 19. Samal päeval lähevad kell 15 Kadrioru staadionil vastamisi Taani – Andorra.