17

01.2017

19:53

U19 koondis jäi Granatkini memoriaalil alla Aserbaidžaanile

Eesti U19 koondis jäi Venemaal Peterburis toimuval Valentin Granatkini memoriaalil 0:3 alla Aserbaidžaanile. Meie noortekoondist ootab veel ees üks matš, kui reedel kohtutakse mängus 11. kohale Moldovaga.

Aserbaidžaan läks kohtumist kiirelt juhtima juba kolmandal minutil, kui suurepärase individuaalse sooritusega sai hakkama Pilagha Mehdiyev, kes lõi tugeva kauglöögi meie värava ristnurka.

Avapoolajal omas kaht head võimalust veel Farid Nabiyev, kes ei suutnud siiski kahe löögiga väravaraami tabada. Aserbaidžaani teine värav sündis 42. minutil, kui paremalt äärelt tulnud tsenderduse suunas täpse pealöögiga tagumisse nurka Dogukan Oksuz.

Teise poolaja esimene võimaluse hoolitsesid vastased, kuid Oksuzi kauglöök läks väravast mööda. 79. minutil tabas Ali Sadikhov veel latti ning kohtumise kolmas värav sündis 86. minutil, mil täpne oli Ibrahim Aliyev. Eesti kaotas oma väljakupoolel palli ning Aliyev suutis 1-1 olukorras Eesti väravavahi Henri Perki üle mängida. Perk päästis Eesti kohtumise viimasel minutil, kui suutis suurepärase tõrjega hoida väravast eemal Bahadur Haziyevi löögi.

Eesti peab oma turniiri viimase kohtumise reedel, 20. jaanuaril meie aja järgi kell 15:30, kui kohtutakse täna Valgevenele 0:4 alla jäänud Moldovaga 11.-12. koha mängus. Kohtumisest teeb otseülekande Valentin Granatkini memoriaali YouTube'i kanal.