28

03.2018

00:26

U21 koondis jäi valikmängus alla Hispaaniale

Eesti U21 koondis jäi võõrsil toimunud EM-valikmängus tulemusega 1:3 alla Hispaaniale.

Hispaanlased asusid kohtumist juhtima kaheksandal minutil, kui mängu avavärava eest hoolitses Fabian Ruiz Pena. 37. minutil suurendas Madridi Realis palliv Borja Mayoral (pildil) kaheväravaliseks ning 51. minutil viis sama mees Hispaania juhtima 3:0.

Eesti lõi ühe värava tagasi 59. minutil, kui täpne oli Vlasiy Sinyavskiy ning tulemusega 1:3 kohtumine Ponferrada linnas Estadio El Toralínil ka lõppes. Mängu protokolliga saab tutvuda siin

Täna toimus meie alagrupis veel üks kohtumine, kui Slovakkia oli koduväljakul Albaaniast üle 4:1. Hispaania juhib meie alagruppi 18 punktiga (6-st mängust), teisel kohal on Slovakkia 12 punktiga (7) ning nende järel hõivab kolmanda rea Põhja-Iirimaa 11 punktiga (7). Island on kaheksa punktiga (6) neljas, Albaania nende järel kuue punktiga (7) viies. Eestil on seitsmest mängust teenitud üks punkt.

Järgmine valikmäng, mis toimub võõral väljakul Islandi vastu, leiab aset 6. septembril. Mai lõpus ja juuni alguses osaleb U21 koondis ka Balti turniiril, kui 29. mail võõrustatakse Leedut Pärnu Rannastaadionil. Lätiga minnakse vastamisi Jurmala Sloka staadionil 1. juunil.