14

08.2011

11:24

Universiaadinaiskond kaotas Prantsusmaale 1:4

Eesti naiste universiaadikoondis jätkas turniiri Hiinas Shenzhenis 1:4 kaotusega Prantsusmaa koondisele.

Avamängus Jaapanile 0:3 kaotanud eestlannad läksid teisele kohtumisele vastu ründavamalt, kuid jäid 35. minutil kaotusseisu, kui Kenza Dali tulistas vasakult äärelt otse Getter Laari seljataha karistuslöögi. Kolm minutit hiljem kasvatas Fanny Tenret prantslaste eduseisu kahekordseks.

36-kraadises kuumas peetud mängus lõi Cindy Thomas Prantsusmaale kolmanda värava 51. minutil ja neljanda 65. minutil.

Eesti sai oma vastuvärava 79. minutil. Signy Aarna tsenderdusele sai esmalt jaole vahetusest sekkunud Eneli Vals ning lahtise palli lõi sisse samuti teisel poolajal mängu sekkunud Margarita Žernosekova.

“Tegime mänguks Prantsusmaaga mõned muudatused ja olime ründavamad, kuid jäime neile kiirusega alla,” rääkis peatreener Keith Boanas. “Võinuksime ehk parema tulemuse saavutada, kuid avavärav oli igati teenitud.”

Eesti universiaadikoondis lõpetab alagrupiturniiri Hiinas Brasiilia vastu, mille järel jätkab play-offis, kus selgitatakse kohad.

Suveuniversiaad 2011, alagurpimäng 11. augustil:
EESTI – PRANTSUSMAA 1:4 (0:2)

Väravad: 79. Margarita Žernosekova – 35. Kenza Dali, 38. Fanny Tenret, 51., 65. Cindy Thomas

Eesti: 1-Getter Laar, 2-Liis Emajõe (68. 16-Maarija Mikiver), 3-Hannaliis Jaadla, 4-Pille Raadik, 5-Daniela Mona Lambin (46. 10-Eneli Vals), 6-Annika Pajupuu, 7-Katrin Loo, 9-Signy Aarna, 14-Liis Pello (73. Margarita Žernosekova), 15-Inna Zlidnis (69. 8-Karina Kesvatera), 18-Kethy Õunpuu.
Varus: 8-Karina Kesvatera, 10-Eneli Vals, 11-Margarita Žernosekova, 12-Imbi Hoop, 13-Liisi Sakala, 16-Maarija Mikiver, 17-Miina Kallas, 19-Cathy Pärnamets, 20-Kristel Eier.