22

04.2019

19:13

VIDEO ja GALERII | Eesti U17 koondis alistas Liechtensteini 7:0!

Eesti U17 koondis alustas Sportland Arenal toimuvat UEFA Sõprusturniiri suure võiduga Liechtensteini üle, kui vastane alistati lausa 7:0.

Eesti läks kohtumist juhtima juba kolmandal minutil, kui täpne oli Daniil Tarassenkov. Viis minutit hiljem kahekordistas meie eduseisu Danil Kuraksin.

23. minutil näitas oma individuaalseid oskuseid Nikita Ivanov, kes viis suurepärase sooritusega Eesti juhtima juba kolme väravaga. Eestlastel oli mitmeid võimalusi oma eduseisu suurendamiseks ning poolaja lõpuks löödi vastase puuri ka neljas, kui oma esimese värava sai kirja Aleksandr Šapovalov.

Teisel poolajal õnnestus Eestil teenida penalti ning meid viis 5:0 juhtima Šapovalov, kes suutis penalti realiseerida. Eesti kuuenda lõi Tarassenkov, kes lõi oma päeva teise värava Taaniel Usta heast söödust. Vastaste puurisuul seisnud Jonas Strunk tegi korduvalt häid tõrjeid, kuid mängu viimasel minutil löödi Liechtensteinile veel seitsmes värav, kui lõppskoori 7:0 vormistas Usta.

Tänases turniiri avamängus alistas Leedu 2:0 Fääri saared. Turniir jätkub kolmapäeval, kui kell 13.00 kohtub Sportland Arenal Leedu Liechtensteiniga ja Eesti mängib kell 17.00 Fääri saartega. Viimasel mängupäeval, 26. aprillil mängib Liechtenstein kell 11.00 Fääri saartega ja Eesti kohtub kell 13.00 Leeduga.

Sissepääs pealtvaatajate jaoks on tasuta. Turniiri toimumist toetab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet. Eesti kohtumisi näitab otsepildis Soccernet.ee.