KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U9.N
FCI võõrustab Kalevit

Kaheksanda vooru esimene kohtumine toimub Lasnamäel, kus FCI meeskond võõrustab Sillamäe Kalevit. Mõlemad meeskonnad soovivad eelmises voorus saadud kaotuse pöörata võiduks.

FCI Tallinn – JK Sillamäe Kalev
24. aprillil kell 19:00 Infoneti Lasnamäe staadionil (Punane tn 45, Tallinn)
OTSE: Postimees.ee

FCI eelmine mäng FC Floraga lõppes valitseva meistri jaoks napi 0:1 kaotusega. Brent Lepistu lõi kohtumise ainsa värava, suunates 18. minutil nurgalöögi peaga vastaste võrku. FCI-l oli võimalus ka mänguseis viigistada, kuid penaltipunktil eksis Vladimir Voskoboinikov. FCI on seega seitsme mänguga kogunud üheksa punkti ning asub sellega viiendal kohal. Sillamäe Kalevi jaoks ei pakkunud eelmine voor samuti positiivset emotsiooni, kui Paides mindi vastamisi Linnameeskonnaga ning kaotati mäng ...

24.04.2017 00:57

Liiga tabel

Hooaeg 2016

Mänguaeg on sõltuvalt võistkondade arvust turniiril erinev – 5 võistkonnaga turniiril 2 x 10 min ja 4 võistkonnaga turniiril 2 x 12 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku vastavalt kas 3 või 4 kohtumist.

I voor

1.turniir
Turniir toimub 22. mail algusega kell 10.00 Viimsi Pargi palliplatsil   (Pargi tee 7, Viimsi)
Turniiri läbiviija on Viimsi MRJK I (kontakt Dmitri Polstjanov 5860 9989)
Osalevad võistkonnad: Tallinna SK Everest, Tallinna FC Levadia, Viimsi MRJK I, Viimsi MRJK II ja Tallinna FC Flora Valged
Ajakava:
I väljak                                                               II väljak
10.00 Viimsi MRJK I - Viimsi MRJK II                  10.00 Tallinna SK Everest - Tallinna FC Levadia
10.30 Tallinna FC Levadia - Viimsi MRJK I            10.30 Tallinna FCF Valged - Tallinna SK Everest
11.00 Tallinna SK Everest - Viimsi MRJK I            11.00 Viimsi MRJK II - Tallinna FCF Valged
11.30 Viimsi MRJK II - Tallinna SK Everest           11.30 Tallinna FC Levadia - Tallinna FCF Valged
12.00 Tallinna FC Levadia - Viimsi MRJK II           12.00 Viimsi MRJK I - Tallinna FCF Valged

2.turniir
Turniir toimub 23. mail algusega kell 18.00   Kuusalu KK staadionil (Rihumägi, Kuusalu)
Turniiri läbiviija on JK Kuusalu Kalev (kontakt Katrina Narusk 5564 8156), kohtunikud Eeva-Maria Jõesalu ja Gitte Lees
Osalevad võistkonnad: Viimsi FCF MRJK III, Viimsi FCF MRJK IV, JK Kuusalu Kalev, JK Tabasalu ja Tallinna Sparta Jalgpallikool
Ajakava:
I väljak                                                               II väljak
18.00 Viimsi MRJK IV - Tallinna Sparta JK           18.00 JK Kuusalu Kalev - JK Tabasalu
18.30 Tallinna Sparta JK - JK Kuusalu Kalev        18.30 Viimsi MRJK III - Viimsi MRJK IV
19.00 JK Kuusalu Kalev - Viimsi MRJK III            19.00 JK Tabasalu - Tallinna Sparta JK
19.30 Viimsi MRJK III - JK Tabasalu                    19.30 Viimsi MRJK IV - JK Kuusalu Kalev
20.00 JK Tabasalu - Viimsi MRJK IV                    20.00 Tallinna Sparta JK - Viimsi MRJK III

3.turniir
Turniir toimub 29. mail algusega kell 13.00 Keila kunstmurul (Ehitajate tee 13, Keila)
Turniiri läbiviija on Keila JK Valge (kontakt Egon Mõek 526 5740), kohtunikud Tõnu Metsson ja Kaidar Liiva
Osalevad võistkonnad: Keila JK Valge, Keila JK Sinine, Pakri SK Alexela, Tallinna FC Flora Roheline ja Tallinna JK Legion
Ajakava:
I väljak                                                               II väljak
13.00 Keila JK Valge - Keila JK Sinine                 13.00 Pakri SK Alexela - FC Flora Roheline
13.40 Keila JK Valge - TJK Legion                       13.40 Keila JK Sinine - Pakri SK Alexela
14.20 Tallinna FCF Roheline - TJK Legion            14.20 Keila JK Valge - Pakri SK Alexela
15.00 Keila JK Sinine - FCF Roheline                  15.00 Pakri SK Alexela - TJK Legion
15.40 Keila JK Valge - FCF Roheline                   15.40 Keila JK Sinine - TJK Legion

4.turniir
Turniir toimub 29. mail algusega kell 17.00 Tallinna Kalevi kunstmurul (Staadioni 3, Tallinn)
Turniiri läbiviija on JK Tallinna Kalev Valge (kontakt Ando Hausenberg 5683 6436)
Osalevad võistkonnad: JK Tallinna Kalev Valge, JK Tallinna Kalev Sinine, Tallinna FC Infonet I, Tallinna FC Infonet II ja Tallinna FC Flora Rohevalged
Ajakava:
I väljak                                                                                   II väljak
17.00 JK Tallinna Kalev Sinine - Tallinna FCF Rohevalged         17.00 Tallinna FC Infonet I - Tallinna FC Infonet II
17.30 Tallinna FCF Rohevalged - Tallinna FC Infonet I               17.30 JK Tallinna Kalev Valge - JK Tallinna Kalev Sinine
18.00 Tallinna FC Infonet I - JK Tallinna Kalev Valge                 18.00 Tallinna FC Infonet II - Tallinna FCF Rohevalged
18.30 JK Tallinna Kalev Valge - Tallinna FC Infonet II                18.30 JK Tallinna Kalev Sinine - Tallinna FC Infonet I
19.00 Tallinna FC Infonet II - JK Tallinna Kalev Sinine               19.00 Tallinna FCF Rohevalged - JK Tallinna Kalev Valge

5.turniir
Turniir toimub 29. mail algusega kell 10.00 Laagri kunstmurul (Veskitammi 22, Laagri)
Turniiri läbiviija Harjk JK Punane (kontakt Urmo Timusk 58037528), turniiri peakohtunik Andres Jahimaa
Osalevad võistkonnad: Harju JK Punane, Harju JK Must, Tallinna KSK FC Štrommi, Tallinna FC Ajax, Nõmme Kalju FC KMM I
Ajakava:
I väljak                                                                                    II väljak
10.00 Harju JK Must - Nõmme Kalju FC KMM I                         10.00 Tallinna KSK FC Štrommi - Tallinna FC Ajax
10.30 Nõmme Kalju FC KMMM I - Tallinna KSK FC Štrommi      10.30 Harju JK Punane - Harju JK Must
11.00 Tallinna KSK FC Štrommi - Harju JK Punane                    11.00 Tallinna FC Ajax - Nõmme Kalju FC KMM I
11.30 Harju JK Punane - Tallinna FC Ajax                                  11.30 Harju JK Must - Tallinna KSK FC Štrommi
12.00 Tallinna FC Ajax - Harju JK Must                                     12.00 Nõmme Kalju FC KMM I - Harju JK Punane

6.turniir
Turniir toimub 28. mail algusega kell 09.00 Saku kunstmuruväljakul (Tallinna mnt 10, Saku)
Turniiri läbiviija Saku Sporting I (kontakt Andreas Solom 5342 4487)
Osalevad võistkonnad: Saku Sporting I, Saku Sporting II, Tallinna FC Ararat I, Tallinna FC Ararat II, Nõmme Kalju FC KMM II
Ajakava:
I väljak                                                                                    II väljak
9.00 Saku Sporting I - Tallinna FC Ararat I                                  9.00 Saku Sporting II - Tallinna FC Ararat II
9.30 Saku Sporting I - Nõmme Kalju FC KMM II                         9.30 Saku Sporting II - Tallinna FC Ararat II
10.00 Tallinna FC Ararart I - Tallinna FC Ararat II                        10.00 Saku Sporting II - Nõmme Kalju FC KMM II
10.30 Saku Sporting I - Tallinna FC Ararat II                               10.30 Nõmme Kalju FC KMM II - Tallinna FC Ararat I
11.00 Nõmme Kalju FC KMM II - Tallinna FC Ararat II                 11.00 Saku Sporting I - Saku Sporting II



II voor

1.turniir
Turniir toimub 12. juunil algusega kell 10.00 Viimsi Pargi palliplatsil   (Pargi tee 7, Viimsi)
Turniiri läbiviija Viimsi MRJK II (kontakt Lauri Randma 5342 1799), peakohtunik Mark Piliste
Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Flora Rohevalged, JK Kuusalu Kalev, Nõmme Kalju FC KMM I, Viimsi MRJK I ja Viimsi MRJK II
Ajakava:
I väljak                                                                    II väljak
10.00 JK Kuusalu Kalev - Nõmme Kalju FC KMM I    10.00 Viimsi MRJK I - Viimsi MRJK II
10.30 Nõmme Kalju FC KMM I - Viimsi MRJK I         10.30 Tallinna FC Flora Rohevalged - JK Kuusalu Kalev
11.00 Viimsi MRJK I - Tallinna FC Flora Rohevalged   11.00 Viimsi MRJK II - Nõmme Kalju FC KMM I
11.30 Tallinna FC Flora Rohevalged - Viimsi MRJK II  11.30 JK Kuusalu Kalev - Viimsi MRJK I
12.00 Viimsi MRJK II - JK Kuusalu Kalev                  12.00 Nõmme Kalju FC KMM I - Tallinna FC Flora Rohevalged

2.turniir
Turniir toimub 11. juunil algusega kell 12.00 Hiiu kunstmurul (Pidu 11,Tallinn)
Turniiri läbiviija Nõmme Kalju FC KMM II (kontakt Artjom Aleksejev 5632 5589), peakohtunik Heiki Peljo
Osalevad võistkonnad: Viimsi MRJK III, Viimsi MRJK IV, Nõmme Kalju FC KMM II, Tallinna FC Infonet I ja Tallinna FC Ajax
Ajakava:
I väljak                                                                         II väljak
12.00 Nõmme Kalju FC KMM I - Viimsi MRJK III            12.00 Viimsi MRJK IV - Tallinna FC Ajax
12.30 Tallinna FC Infonet I - Tallinna FC Ajax                 12.30 Viimsi MRJK IV - Nõmme Kalju FC KMM II
13.00 Tallinna FC Infonet I - Viimsi MRJK III                  13.00 Nõmme Kalju FC KMM II - Tallinna FC Ajax
13.30 Viimsi MRJK IV - Tallinna FC Infonet I                  13.30 Tallinna FC Ajax - Viimsi MRJK III
14.00 Tallinna FC Infonet I - Nõmme Kalju FC KMM II    14.00 Viimsi MRJK III - Viimsi MRJK IV

3.turniir
Turniir toimub 4. juunil algusega kell 15.30 Maarjamäe kunstmurul (Kose tee 4, Tallinn)
Turniiri korraldaja Tallinna FC Levadia (kontakt Robert Sadovski 503 4307), peakohtunik Igor Kazakov
Osalevad võistkonnad: Keila JK Valge, Keila JK Sinine, Tallinna FC Levadia, Tallinna FC Flora Valged ja JK Tabasalu
Ajakava:
I väljak                                                                   II väljak
15.30 Keila JK Sinine - JK Tabasalu                        15.30 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora Valged
16.00 JK Tabasalu - Tallinna FC Levadia                  16.00 Keila JK Valge - Keila JK Sinine
16.30 Tallinna FC Levadia - Keila JK Valge               16.30 Tallinna FC Flora Valged - JK Tabasalu
17.00 Keila JK Valge - Tallinna FC Flora Valge          17.00 Keila JK Sinine - Tallinna FC Levadia
17.30 Tallinna FC Flora Valged - Keila JK Sinine       17.30 JK Tabasalu - Keila JK Valge

4.turniir
Turniir toimub 7. juunil algusega kell 15.30 Kotka staadionil (Linnu tee 9, Tallinn)
Turniiri läbiviija Tallinna Sparta JK (kontakt Indrek Palm 5646 7424)
Osalevad võistkonnad: JK Tallinna Kalev Valge, JK Tallinna Kalev Sinine, Pakri SK Alexela, Tallinna JK Legion ja Tallinna Sparta JK
Ajakava:
I väljak                                                                    II väljak
15.30 Tallinna Sparta JK - Pakri SK Alexela               15.30 Tallinna JK Legion - JK Tallinna Kalev Sinine
16.00 Tallinna Sparta JK - Tallinna JK Legion             16.00 Pakri SK Alexela - JK Tallinna Kalev Valge
16.30 Tallinna Sparta SK - JK Tallinna Kalev Valge     16.30 JK Tallinna Kalev Sinine - Pakri SK Alexela
17.00 Tallinna Sparta SK - JK Tallinna Kalev Sinine    17.00 JK Tallinna Kalev Valge - Tallinna JK Legion
17.30 Tallinna JK Legion - Pakri SK Alexela               17.30 JK Tallinna Kalev Sinine - JK Tallinna Kalev Valge

5.turniir
Turniir toimub 11. juunil algusega kell 14.00 Shnelli staadionil (Toompuiestee 24a, Tallinn)
Turniiri korraldaja Tallinna FC Ararat I (kontakt Aleksandr Ševtsov 5364 2893), kohtunikud Bogdan Lukoshenko ja Vitali Pavlov
Osalevad võistkonnad: Harju JK Punane, Harju JK Must, Tallinna FC Ararat I, Tallinna FC Ararat II ja Tallinna FC Flora Rohelised
Ajakava:
14.00Harju JK Must - Tallinna FC Flora Rohelised
14.30Tallinna FC Ararat I - Tallinna FC Ararat II
15.00Tallinna FC Flora Rohelise - Tallinna FC Ararat I
15.30Harjk JK Punane - Harju JK Must
16.00Tallinna FC Ararat I - Harjk JK Punane
16.30Tallinna FC Ararat II - Tallinna FC Flora Rohelised
17.00Harjk JK Punane - Tallinna FC Ararat II
17.30Harju JK Must - Tallinna FC Ararat I
18.00Tallinna FC Ararat II - Harjk JK Must
18.30Tallinna FC Flora Rohelised - Harju JK Punane

6.turniir
Turniir toimuub 19. juunil algusega kell 10.30 Tallinna Linnamäe Lütseumi staadionil (Linnamäe 10, Tallinn
Turniiri läbiviiija Tallinna SK Everest (kontakt Andrei Šapovalov 554 0606), turniiri peakohtunik Andrei Suvorov
Osalevad võistkonnad: Saku Sporting I, Saku Sporting II, Tallinna FC Infonet II, Tallinna KSK FC Štrommi ja Tallinna SK Everest
Ajakava:
I väljak                                                                      II väljak
10.30 Tallinna SK Everest - Tallinna KSK FC Štrommi  10.30 Saku Sporting I - Saku Sporting II
11.00 Tallinna SK Everest - Saku Sporting II                11.00 Tallinna FC Infonet II - Tallinna KSK FC Štrommi
11.30 Saku Sporting I - Tallinna FC Infonet II                11.30 Saku Sporting II - Tallinna KSK FC Štrommi
12.00 Saku Sporting I - Tallinna SK Everest                 12.00 Saku Sporting II - Tallinna FC Infonet II
12.30 Tallinna SK Everest - Tallinna FC Infonet II          12.30 Saku Sporting I - Tallinna KSK FC Štrommi



III voor

1.turniir
Turniir toimub 14. augustil algusega kell 14.00 Ajaxi kunstmurul (Võidujooksu 8, Tallinn)
Turniiri korraldaja TallinnaFC Ajax (kontakt Andrei Arhipov 5895 5101), kohtunikud Artjom Jakovlev ja Rain Mürkhain
Osalevad võistkonnad: JK Tabasalu, Viimsi MRJK I, Viimsi MRJK II, Talinna KSK FC Štrommi ja Tallinna FC Ajax
Ajakava:
I väljak                                                                      II väljak
14.00 Tallinna KSK FC Štrommi - JK Tabasalu             14.00 Viimsi MRJK I - Viimsi MRJK II
14.30 JK Tabasalu - Viimsi MRJK I                             14.30 Tallinna FC Ajax - Tallinna KSK FC Štrommi
15.00 Viimsi MRJK I - Tallinna FC Ajax                       15.00 Viimsi MRJK II - JK Tabasalu
15.30 Tallinna FC Ajax - Viimsi MRJK II                      15.30 Tallinna KSK FC Štrommi - Viimsi MRJK I
16.00 Viimsi MRJK II - Tallinna KSK FC Štrommi         16.00 JK Tabasalu - Tallinna FC Ajax

2.turniir
Turniir toimub 7. augustil algusega kell 10.00 Wismari staadionil (Wismari 15a, Tallinn)
Turniiri läbiviija Tallinna JK Legion (kontakt Gleb Artjuhov 5681 4180), kohtunikud Gleb Slivin ja Anton Lyubejev
Osalevad võistkonnad: Viimsi MRJK III, Viimsi MRJK IV, Tallinna FC Flora Rohelised, Talllinna FC Flora Rohevalged ja Tallinna JK Legion
Ajakava:
I väljak                                                                             II väljak
10.00 Tallinna JK Legion - Viimsi MRJK III                          10.00 Viimsi MRJK IV - Tallinna FC Flora Rohevalged
10.30 Tallinna JK Legion - Viimsi MRJK IV                          10.30 Tallinna FC Flora Rohelised - Viimsi MRJK III
11.00 Tallinna JK Legion - Tallinna FC Flora Rohelised          11.00 Viimsi MRJK III - Tallinna FC Flora Rohevalged
11.30 Tallinna JK Legion - Tallinna FC Flora Rohevalged       11.30 Viimsi MRJK IV - Tallinna FC Flora Rohelised
12.00 Viimsi MRJK IV - Viimsi MRJK III                             12.00 Tallinna FC Flora Rohevalged - Tallinna FC Flora Rohelised

3.turniir
Turniir toimub 17. augustil algusega kell 18.00 Keila kunstmuruväljakul (Ehitajate tee 13, Keila)
Turniiri korraldaja Keila JK Sinine (kontakt Egon Mõek), kohtunikud Tõnu Metsson ja Kaidar Liiva
Osalevad võistkonnad: Tallinna SK Everest, JK Kuusalu Kalev, Tallinna FC Infonet II, Keila JK Valge ja Keila jK Sinine
Ajakava:
I väljak                                                                     II väljak
18.00 Keila JK Valge - Keila JK Sinine                        18.00 Tallinna SK Everest - Tallinna FC Infonet II
18.30 Keila JK Valge - JK Kuusalu Kalev                    18.30 Keila JK Sinine - Tallinna SK Everest
19.00 Tallinna FC Infonet II - JK Kuusalu Kalev           19.00 Keila JK Valge - Tallinna SK Everest
19.30 Keila JK Sinine - Tallinna FC Infonet II               19.30 Tallinna SK Everest - JK Kuusalu Kalev
20.00 Keila JK Valge - Tallinna FC Infonet II                20.00 Keila JK Sinine - JK Kuusalu Kalev

4.turniir
Turniir toimib 10. augustil algusega kell 17.30 Tallinna Kalevi kunstmurul (Staadioni 3, Tallinn)
Turniiri läbiviija JK Tallinna Kalev Sinine (kontakt Andi Hausenberg 56836436)
Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Levadia, Tallinna FC Ararat I, Tallinna FC Ararat II, JK Tallinna Kalev Valge ja JK Tallinna Kalev Sinine
Ajakava:
I väljak                                                                                II väljak
16.30 JK Tallinna Kalev Sinine - Tallinna F Ararat II                16.30 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Ararat I
17.00 Tallinna FC Ararat II - Tallinna FC Levadia                     17.00 JK Tallinna Kalev Valge - JK Tallinna Kalev Sinine
17.30 Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev Valge                17.30 Tallinna FC Ararat I - Tallinna FC Ararat II
18.00 JK Tallinna Kalev Valge - Tallinna FC Ararat I                18.00 Tallinna Kalev Sinine - Tallinna FC Levadia
18.30 Tallinna FC Ararat I - JK Tallinna Kalev Sinine                18.30 Tallinna FC Ararat II - JK Tallinna Kalev Valge


5.turniir
Turniir toimub 14. augustil algusega kell 10.00 Laagri kunstmurul (Veskitammi 22, Laagri alevik)
Turniiri läbiviija Harju JK Must (kontakt Urmo Timusk 5803 7528), peakohtunik Andres Jahimaa
Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Flora Valged, Tallinna Sparta Jalgpallikool, Nõmme Kalju FC KMM II, Harjk JK Punane ja Harju JK Must
Ajakava:
I väljak                                                                       II väljak
10.00 Harju JK Must - Nõmme Kalju FC KMM II            10.00 Tallinna Sparta JK - Tallinna FC Flora Valged
10.30 Nõmme Kalju FC KMM II - Harju JK Punane        10.30 Harju JK Must - Tallinna Sparta JK
11.00 Harju JK Punane - Tallinna FC Flora Valged          11.00 Nõmme Kalju FC KMM I - Tallinna Sparta JK
11.30 Tallinna Sparta JK - Harju JK Punane                   11.30 Tallinna FC Flora Valged - Harju JK Must
12.00 Harju JK Punane - Harju JK Must                        12.00 Tallinna FC Flora Valged - Nõmme Kalju FC KMM II


6. turniiri 
Turniir toimub 14. augustil algusega kell 17.00 Saku kunstmurul (Tallinna mnt 10, Saku)
Turniiri läbiviija Saku Sporting II (kontakt Andreas Solom 5342 4487), peakohtunik Hanna-Liisa Kuslap
Osalevad võistkonnad: Pakri SK Alexela, Nõmme Kalju FC KMM I, Tallinna FC Infonet I, Saku Sporting I ja Saku Sporting II
Ajakava:
I väljak                                                                       II väljak
17.00 Saku Sportin II - Tallinna FC Infonet I                  17.00 Pakri SK Alexela - Nõmme Kalju FC KMM I
17.30 Tallinna FC Infonet I - Pakri SK Alexela               17.30 Saku Sporting I - Saku Sporting II
18.00 Pakri SK Alexela - Saku Sporting I                      18.00 Nõmme Kalju FC KMM I - Tallinna FC Infonet I
18.30 Saku Sporting I - Nõmme Kalju FC KMM I           18.30 Saku Sporting II - Pakri SK Alexela
19.00 Nõmme Kalju FC KMM I - Saku Sporting II          19.00 Tallinn FC Infonet I - Saku Sporting I



IV voor

1.turniir
Turniir toimub 28. augustil algusega kell 10.00 Alexela Arena kunstmurul (Pakri 5, Paldiski)
Turniiri läbiviija Pakri SK Alexela (kontakt Igor Aleksandrov 520 3289), turniiri peakohtunik Aleksandr Seppago
Osalevad võistkonnad: Tallinn JK Legion, Viimsi MRJK I, Viimsi MRJK II, Tallina Sparta Jalgpallikool ja Pakri SK Alexela
Ajakava:
I väljak                                                               II väljak
10.00 Pakri SK Alexela - Viimsi MRJK I               10.00 Tallinna Sparta JK - Tallinna JK Legion
10.35 Pakri SK Alexela - Tallinna Sparta JK          10.35 Viimsi MRJK I - Viimsi MRJK II
11.10 Pakri SK Alexela - Viimsi MRJK II               11.10 Tallinna JK Legion - Viimsi MRJK I
11.45 Viimsi MRJK I - Tallinna Sparta JK               11.45 Viimsi MRJK II - Tallinna JK Legion
12.20 Pakri SK Alexela - Tallinna JK Legion          12.20 Tallina Sparta JK - Viimsi MRSJK II


2.turniir
Turniir toimub 3. septembril algusega kell 17.45 Hiiu kunstmurul (Pidu 11,Tallinn)
Turniiri läbiviija Nõmme Kalju FC KMM I (kontakt Tomaš Urban 5383 9012), kohtunikud Giacomo Piron ja Alex Scheperin
Osalevad võistkonnad: Viimsi MRJK III, Viimsi MRJK IV, Tallinna FC Infonet II, Nõmme Kalju FC KMM I ja Nõmme Kalju FC KMM II
Ajakava:
I väljak                                                                                II väljak
14.00 Viimsi MRJK III - Nõmme Kalju FC KMM I                   14.00 Viimsi MRJK IV - Tallinna FC Infonet II
14.30 Nõmme Kalju FC KMM I - Viimsi MRJK IV                   14.30 Nõmme Kalju FC KMM II - Viimsi MRJK III
15.00 Viimsi MRJK IV - Viimsi MRJK III                                15.00 Tallinna FC Infonet II - Nõmme Kalju FC KMM II
15.30 Nõmme Kalju FC KMM I - Nõmme Kalju FC KMM II      15.30 Viimsi MRJK III - Tallinna FC Infonet II
16.00 Tallinna FC Infonet II - Nõmme Kalju FC KMM I            16.00 Nõmme Kalju FC KMM II - Viimsi MRJK IV


3.turniir
Turniir toimub 27. augustil algusega kell 17.30 Tabasalu kunstmurul (Kooli 1, Tabasalu)
Turniiri läbiviija JK Tabasalu (kontakt Hendrik Nurklik 528 8470), kohtunikud Siim Emajõe ja Andreas Elštein
Osalevad võistkonnad: Keila JK Valge, Keila JK Sinine, Tallinna FC Ararat I, Tallinna FC Ararat II ja JK Tabasalu
Ajakava:
I väljak                                                                                 II väljak
17.30 Tallinna FC Ararat I - Tallinna FC Ararat II                      17.30 Keila JK Valge - Keila JK Sinine
18.00  Keila JK Sinine - Tallinna FC Ararat I                            18.00 Tabasalu JK - Keila JK Valge
18.30 Tallinna FC Ararat II - Tabasalu JK                                18.30 Tallinna FC Ararat I - Keila JK Valge
19.00 Tabasalu JK - Keila JK Sinine                                       19.00 Keila JK Valge - Tallinna FC Ararat II
19.30 Tabasalu JK - Tallinna FC Ararat I                                  19.30 Tallinna FC Ararat II - Keila JK Sinine


4.turniir
Turniir toimub 4. septembril algusega kell 10.00 Kotka staadioni sisehallis (Linnu tee 9, Tallinn)
Turniiri läbiviija Tallinna FC Flora Rohelised (kontakt Rauno Tutk 5345 1448), kohtunikud Toomas Hurt ja Teet Allas
Osalevad võistkonnad: JK Tallinna Kalev Valge, JK Tallina Kalev Sinine, Tallinna SK Everest, Tallinn KSK FC Štrommi ja Tallinna FC Flora Rohelised
Ajakava:
I väljak                                                                                        II väljak
10.00 JK Tallinna Kalev Sinine - Tallinna KSK FC Štrommi             10.00 Tallinna SK Everest - Tallinna FC Flora Rohelised
10.30 Tallinna KSK FC Štrommi - Tallinna SK Everest                    10.30 JK Tallinna Kalev Valge - JK Tallinna Kalev Sinine
11.00 Tallinna SK Everest - JK Tallinna Kalev Valge                        11.00 Tallinna FC Flora Rohelised - Tallinna KSK FC Štrommi
11.30 JK Tallinna Kalev Valge - Tallinna FC Flora Rohelised             11.30 JK Tallinna Kalev Sinine - Tallinna SK Everest
12.00 Tallinna FC Flora Rohelised - JK Tallinna Kalev Sinine            12.00 Tallinna KSK FC Štrommi - JK Tallinna Kalev Valge


5.turniir
Turniir toimub 3. septembril algusega kell 11.00 Infoneti Lasnamäe staadionil (Punane 45, Tallinn)
Turniiri läbiviija Tallinna FC Infonet I (kontakt Andrei Kalimullin  5562 5585), peakohtunik Vladislav Ogorodnik
Osalevad võistkonnad: Harju JK Punane, Harju JK Must, Tallinna FC Levadia, JK Kuusalu Kalev ja Tallinna FC Infonet I
Ajakava:
I väljak                                                                                       II väljak
11.00 Tallinna FC Infonet I - Harju JK Must                                   11.00 Tallinna FC Levadia - Harju JK Punane
11.30 Tallinna FC Infonet I - JK Kuusalu Kalev                              11.30 Harju JK Must - Harju JK Punane
12.00 Tallinna FC Levadia - Harju JK Punane                                12.00 Harju JK Must - JK Kuusalu Kalev
12.30 Tallinna FC Infonet I - Harju JK Punane                               12.30 Tallinna FC Levadia - JK Kuusalu Kalev
13.00 Tallinna FC Infonet I - Tallinna FC Levadia                            13.00 Harju JK Must - JK Kuusalu Kalev


6.turniir
Turniir toimub 4. septembril algusega kell 13.30 Kotka staadioni sisehallis (Linnu tee 9, Tallinn)
Turniiri läbiviija Tallinna FC Flora Valged (kontakt Egon Tintse 516 2830), peakohtunik Toomas Hurt
Osalevad võistkonnad: Saku Sporting I, Saku Sporting II, Tallinna FC Ajax, Tallinna FC Flora Rohevalged ja Tallinna FC Flora Valged
Ajakava:
I väljak                                                                                      II väljak
13.30 Tallinna FC Ajax - Tallinna FC Flora Rohevalged                  13.30 Tallinna FC Flora Valged - Saku Sporting II
14.00 Tallinna FC Ajax - Saku Sporting II                                     14.00 Tallinna FC Flora Valged - Saku Sporting I
14.30 Tallinna FC Ajax - Saku Sporting I                                      14.30 Tallinna FC Flora Rohevalged - Saku Sporting II
15.00 Saku Sporting I - Tallinna FC Flora Rohevalged                   15.00 Tallinna FC Flora Valged - Tallinna FC Ajax
15.30 Tallinna FC Flora Rohevalged - Tallinna FC Flora Valged       15.30 Saku Sporting II - Saku Sporting I
 
24.04.2017 13:42 Eestlased välismaal: Ken Kallaste ja Korona pääsesid Poolas kaheksa parema sekka
24.04.2017 10:52 Padise koolis lastel silmad särasid
24.04.2017 09:48 Kuressaare kunstmurustaadionil nüüd riietusruumid
23.04.2017 13:54 VIDEO: Kalju hävitustöö Tuleviku vastu
23.04.2017 13:48 VIDEOD: Transi võit Pärnus, intervjuud Kotenko ja Leokiniga
ARHIIV











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.