KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Estonian Air Meistriliiga turniiri avapäeva järel on liider Kalju
Kalevi spordihallis jätkuval Aastalõputurniiril mängiti täna Estonian Airi Meistriliiga turniiri esimese päeva mängud. Turniir kulges ääretult tasavägises heitluses ja avapäeva lõpuks kerkis liidrikohale Nõmme JK Kalju, kes kogus 5-st mängust 9 punkti.

Teist-kolmandat kohta jagavad 8 punktiga Tartu JK Tammeka ja turniiri ebaõnnestunult alustanud, kuid päeva lõpus kaks võitu võtnud suvine Eesti meister Tallinna FC Levadia.

Neile järgnevad riburada pidi ülejäänud meeskonnad, mis tõotab teisel mängupäeval veelgi pingelisemaid heitlusi. Väravalööjatest on seni parimas hoos Aleksandr Kulatšenko Tulevikust, kes on löönud 4 väravat.

Kõiki Meistriliiga turniiri kohtmisi kannab otsepildis üle TV14, kõikide turniiride reaalajas tulemusi saab jälgida jalgpalliliidu kodulehelt. Otselink TV-pildile internetist on siin.

Mängudega jätkatakse kolmapäeval kell 15.00.

Estonian Airi Meistriliiga turniiri avapäeva tabel:
1. Nõmme JK Kalju         5   2  3  0    7:4  9
2. Tartu JK Tammeka       5   2  2  1    7:4  8
3. Tallinna FC Levadia    5   2  2  1    8:6  8
4. Narva JK Trans         4   2  1  1    3:2  7
5. Viljandi JK Tulevik    4   2  0  2    7:6  6
6. JK Sillamäe Kalev      5   2  0  3    5:10 6
7. Tallinna FC Flora      4   1  3  0    7:4  6
8. FC Kuressaare          5   1  2  2    5:8  5
9. Paide Linnameeskond    4   0  3  1    5:6  3
10. JK Tallinna Kalev
     5   0  2  3    5:9  2


Estonian Air Meistriliiga turniiri avapäeva tulemused:

Teisipäev, 29. detsember 
15:00 JK Sillamäe Kalev - Paide linnameeskond  2:1
Väravad: 5.19 Maksim Gruznov, 10.38 Pavel Aleksejev - 11.39 Lauri Varendi

15:20 Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev  3:1 
Väravad: 2.08 Janek Kalda, 5.19 Rasmus Luhakooder, 14.50 Aleksandr Kulatšenko - 8.01 Vladislav Tšurilkin

15:40 FC Kuressaare - Narva JK Trans  0:1  
Värav: 16.45 Aleksandras Romašovas
Hoiatus: 4.28 Kaarel Saar

16:00 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka  1:1 
Väravad: 16.01 Sergei Mošnikov - 16.54 Timo Teniste 

16:20 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia  1:1  
Väravad: 1.08 Bruno Gomes - 11.14 Aleksandr Kulinitš

16:40 JK Tallinna Kalev - JK Sillamäe Kalev  0:1  
Värav: 8:42 Aleksandr Dubõkin

17:00 Paide linnameeskond - FC Kuressaare  2:2 
Väravad: 1.56 Lauri Ellram, 5.19 Silver Neemelo - 4.51 Alar Petrovits, 6.03 Martti Pukk

17:20 JK Tammeka - JK Trans  0:1 
Värav: 11.41 Sergei Leontovitš

17:40 FC Levadia - JK Tulevik  1:2  
Väravad: 10.30 Vitali Gussev - 7.09, 13.31 Aleksandr Kulatšenko 

18:00 FC Flora - Nõmme JK Kalju  2:2  
Väravad: 2.03. Rauno Alliku, 13.29 Siim Luts - 2.36 Christian Kõrtsmik, 13.54 Hiroyuri Mitsuyama
Hoiatus: 10.33 Christian Kõrtsmik

18:20 Paide linnameeskond - JK Tallinna Kalev  2:2
Väravad: 1.47 Mihail Ištšuk, 13.36 Urmas Rooba - 10.24 Mati Lember, 16.26 Rasmus Tomson

18:40 JK Tulevik - JK Tammeka  1:2 
Väravad: 8.57. Aleksandr Kulatšenko - 5.00 Kaarel Torop, 8.30 Mikk Laas
Hoiatus: 4.05 Rait Kasterpalu

19:00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju  1:3 
Väravad: 16.35 Pavel Aleksejev - 5.58 Hiroyuri Mitsuyama, 6.56 Ken Kallaste, 15.02 Bruno Gomes

19:20 FC Kuressaare - FC Flora  1:4 
Väravad: 16.05 Sander Laht - 0.54, 3.07 Rauno Alliku, 1.28 Siim Luts, 15.12 Alo Dupikov
Hoiatused: 12.04 Mark Švets - 12.04 Alo Dupikov, 16.05 Meelis Peitre

19:40 JK Trans - FC Levadia  1:1 
Väravad: 14.16 Sergei Mitin - 4.40 Tomi Saarelma
Hoiatus: 10.05 Andreas Raudsepp

20:00 JK Sillamäe Kalev - JK Tammeka  1:4 
Väravad: 6.50 Dmitry Lipartov - 0.36 Marko Sonn, 5.32 Mikk Laas, 10.07 Kristjan Paapsi, 14.03 Reio Laabus 

20:20 FC Kuressaare - JK Tulevik  2:1 
Väravad: 7.12 Margus Rajaver, 12.30 Elari Valmas - 14.53 Karl-Eerik Luigend
Hoiatused: 16.00 Alari Aunapuu - 1.10 Elvis Liivamägi, 16.48 Martin Taska

20:40 JK Tallinna Kalev - FC Levadia  2:3 
Väravad: 4.38 Ilja Monakov, 6.25 Mati Lember - 7.05 Vitali Leitan, 15.00 Vladislav Ivanov, 15.59. Andreas Raudsepp
Hoiatus: 1.04 Igor Koroljov

21:00 JK Trans - Nõmme JK Kalju  0:1 
Värav: 16.59 Ken Kallaste

21:20 Paide linnameeskond - FC Flora  0:0
Väravad: -
Hoiatus: 3.45 Rauno Kööp

21:40 FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev  0:0 
Väravad: -
Hoiatused: 9.50 Argo Aava - 15.27 Aleksei Savitski
Eemaldamine: 6.10 Mario Mõistlik

22:00 Nõmme JK Kalju - JK Tammeka  0:0 
Väravad: -

22:20 JK Sillamäe Kalev - FC Levadia  0:2 
Väravad: 9.36 Arturas Rimkevicius, 10.38 Vitali Leitan
Hoiatus: 5.57 Ivan Lihhatšov


Meeskondade ülesandmislehed:

Tallinna FC Levadia:  1-Oskari Forsman, 12-Sergei Lepmets, 3-Artjom Artjunin, 5-Vitali Leitan, 6-Aleks Mones, 7-Aleksandr Volodin, 9-Vitali Gussev, 10-Vladislav Ivanov, 11-Maksim Poponov, 13-Arttur Seppälä, 15-Tomi Saarelma, 17-Aleksandr Kulinitš, 20-Andero Pebre, 23-Tarmo Neemelo, 24-Arturas Rimkevicius, 25-Eino Puri, 28-Igor Subbotin, 16-Andreas Raudsepp.

JK Sillamäe Kalev: 1-Mihhail Starodubtsev, 5-Aleksandr Kulik, 18-Roman Nesterovski, 15-Ivan Lihhatšov, 19-Andrei Gornev, 14-Vassili Kulik, 7-Dmitri Lipartov, 17-Sergei Vihrov, 13-Aleksandr Dubõkin, 21-Eduard Ratnikov, 9-Pavel Aleksejev, 99-Maksim Gruznov, 10-Danil Ratnikov, 8-Aleksandr Bõkov.

Narva JK Trans: 15-Stanislav Kitto, 3-Sergei Starovoitov, 10-Sergei Leontoviš, 5-Sergei Kazakov, 1-Sergei Ussoltsev, 4-Aleksei Gorškov, 12-Kirill Eder, 9-Armando Dos Santos, 7-Marius Bezkornovas, 13-Paulius Smarvginas, 33-Modestas Stonys, 17-Aleksandras Romašovas, 8-Lukas Butskis, 6-Sergei Mitin.

Tallinna FC Flora: 1-Marko Meerits, 12-Rasmus Armas, 5-Mikk Reintam, 18-Meelis Peitre, 16-Markus Jürgenson, 3-Sander Sinilaid, 4-Aleksei Jahhimovitš, 2-Andrei Veis, 7-Sergei Mošnikov, 9-Sander Rõivassepp, 11-Andre Frolov, 10-Alo Dupikov, 14-Rauno Alliku, 17-Siim Luts, 8-Aleksandr Abašidze, 15-Albert Taar, 6-Karl Mööl.

Nõmme JK Kalju: 1-Daniil Savitski, 1-Leon Fernando, 3-Tiago Sala, 4-Alan Arruda, 6-Adriel Ochoa, 9-Bruno Gomes, 10-Hiroyuri Mitsuyama, 12-Martin Tšegodajev, 13-Rait Kuusk, 14-Ken Kallaste, 15-Juri Jevdokimov, 16-Tanel Võtti, 17-Dmitri Kovtunovitš, 19-Deniss Jõgiste, 22-Christian Kõrtsmik, 23-Tiit Tikenberg, 24-Anti Kõlu, 25-Greg Jakobson.

Viljandi JK Tulevik: 12-Alan Ventsel, 25-Andres Koogas, 22-Rauno Tutk, 27-Martin Taska, 5-Mikk Sillaste, 21-Janek Kalda, 13-Eerik Reinsoo, 20-Rasmus Luhakooder, 19-Aleksandr Kulatšenko, 14-Markko Kudu, 11-Rait Kasterpalu, 2-Mihkel Gull, 16-Rasmus Muskind, 3-Joel Indermitte, 26-Ott Ottis, 4-Mikk Pärt, 28-Karl-Eerik Luigend, 24-Elvis Liivamägi.

Tartu JK Tammeka: 16-Mait Toom, 1-Rain Blauberg, 3-Jaanus Võrno, 22-Kaarel Kallandi, 6-Martin Haljak, 21-Kaspar Kaldoja, 7-Siim Tenno, 11-Marko Sonn, 45-Timo Teniste, 23-Kristjan Paapsi, 17-Mikk Laas, 32-Heiko Tamm, 13-Reio Laabus, 99-Albert Prosa, 9-Kaarel Torop, 20-Kaarel Kiidron, 18-Jürgen Kuresoo.

FC Kuressaare: 1-Roland Kütt, 3-Jaanis Kriska, 15-Urmas Rajaver, 5-Argo Aava, 20-Joonas Ljaš, 9-Martti Pukk, 7-Mark Švets, 8-Kaarel Saar, 17-Alari Tovstik, 27-Alar Petrovits, 11-Reijo Kuusik, 2-Elar Tovstik, 23-Alari Aunapuu, 26-Sander Laht, 19-Margus Rajaver, 10-Elari Valmas, Dmitri Skiperski.

Paide Linnameeskond: 21-Allar Toom, 3-Carl Tubarik, 14-Urmas Rooba, 17/12-Meelis Rooba, 30-Silver Neemelo, 9-Lauri Ellram, 4-Rauno Kööp, 46-Andre Mägi, 8-Ervin Kõll, 25/22-Lauri Varendi, 6-Martin Saar, 7-Mihhail Ištšuk, 15-Priit Raal, 12/16-Keio Oja, 18-Margus Reinaru, Mait Nõmme.

JK Tallinna Kalev: 1-Mart Kaljuste, 33-Grigori Ošomkov, 2-Henri Külm, 3-Aleksei Savitski, 4-Mati Lember, 6-Aleksandr Kuslap, 5-Aleksei Demutski, 7-Igor Koroljov, 8-Ervin Stüf, 9-Rasmus Tomson, 10-Ilja Monakov, 19-Vladislav Tšurilkin, 12-Reimo Oja, 13-Mario Mõistlik, 14-Tanel Vähesoo, 15-Vahur Kiis, 16-Andrei Šadrin, vv Sander Reelo.



Kolmapäev, 30.detsember 
15:00 FC Kuressaare - JK Tammeka
Väravad:
Hoiatused:

15:20 JK Tulevik - FC Flora
Väravad:
Hoiatused:

15:40 JK Trans - Paide linnameeskond
Väravad:
Hoiatused:

16:00 JK Tammeka - FC Levadia
Väravad:
Hoiatused:

16:20 FC Flora - JK Tallinna Kalev
Väravad:
Hoiatused:

16:40 JK Tulevik - JK Trans
Väravad:
Hoiatused:

17:00 JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare
Väravad:
Hoiatused:

17:20 Nõmme JK Kalju - Paide linnameeskond
Väravad:
Hoiatused:

17:40 JK Tammeka - JK Tallinna Kalev
Väravad:
Hoiatused:

18:00 JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev
Väravad:
Hoiatused:

18:20 JK Kalju - FC Kuressaare
Väravad:
Hoiatused:

18:40 FC Levadia - Paide linnameeskond
Väravad:
Hoiatused:

19:00 FC Flora - JK Trans
Väravad:
Hoiatused:

19:20 Nõmme JK Kalju - JK Tulevik
Väravad:
Hoiatused:

19:40 JK Tammeka - Paide linnameeskond
Väravad:
Hoiatused:

20:00 FC Levadia - FC Kuressaare
Väravad:
Hoiatused:

20:20 FC Flora - JK Sillamäe Kalev
Väravad:
Hoiatused:

20:40 JK Tallinna Kalev - JK Trans
Väravad:
Hoiatused:

21:00 Paide linnameeskond - JK Tulevik
Väravad:
Hoiatused:

21:20 JK Trans - JK Sillamäe Kalev
Väravad:
Hoiatused:

21:40 JK Tallinna Kalev - Nõmme JK Kalju
Väravad:
Hoiatused:

22:00 FC Levadia - FC Flora
Väravad:
Hoiatused:

29.12.2009 13:04













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.