KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
D1-klassis võitis Balbiino karika FC Nõmme United
Esmaspäeva hommikupoolikul mängisid D1-klassi noored. Toimus turniir Balbiino karikatele. Alagrupivõitjatena pääsesid edasi FC Nõmme United, FC Atletik, FC Levadia I ja Pärnu JK.

Esimene poolfinaal FC Nõmme Unitedi ja FC Levadia vahel lõppes 1:1, penaltiseerias jäid peale Unitedi noored. Teisena pääses finaali FC Atletik, alistades väravaterohkes mängus Pärnu JK 3:2.

Kohamängudes alistas FC Levadia Pärnu JK 3:1 ja tuli kolmandale kohale. Finaalis oli FC Nõmme United samuti tulemusega 3:1 parem FC Atletikust ja pälvis turniiril esikoha.

Võiduka meeskonna foto: Pille Raadik

Esmaspäev, 28.detsembril kell 8:00 - 15:00
Balbiino D1 - klassi turniir

Mänguaeg 1 x 12 min

A: 1. FC Nõmme United  9p, 2. JK Alko 6p, 3. Keila JK 3p, 4. FC Kuressaare 0p
B: 1. FC Atletik 6p, 2. JK Tallinna Kalev II 6p, 3. Tallinna JK Kotkad 6p, 4. FC Levadia II 0p
C: 1. FC Levadia I 7p, 2. JK Tallinna Kalev I 4p, 3. TJK Legion IŠ 2p, 4. Tallinna FC Flora 2p
D: 1. Pärnu JK 6p, 2. Viljandi JK Tulevik 6p, 3. Haapsalu FC Flora 4p, 4. SC Real 1p

Alagrupimängud:
08:00 A Nõmme United - Keila JK  5:0
08:15 B FC Atletik - JK Tallinna Kalev II  0:1
08:30 C TJK Legion IŠ - Tallinna FC Flora  1:1
08:45 D SC Real - Haapsalu FC Flora  3:3
09:00 A Keila JK - JK Alko  1:3
09:15 B FC Levadia II - JK Kotkad  0:2
09:30 C FC Levadia I - JK Tallinna Kalev I  1:0
09:45 D Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK  0:1
10:00 A JK Alko - Nõmme United  0:1
10:15 B JK Tallinna Kalev II - JK Kotkad  1:3
10:30 C Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev I  1:1
10:45 D Pärnu JK - SC Real  4:1
11:00 A Nõmme United - FC Kuressaare  2:0
11:15 B FC Atletik - FC Levadia II  4:0
11:30 C TJK Legion IŠ - FC Levadia I  3:3
11:45 D Haapsalu FC Flora -  Viljandi JK Tulevik  1:2
12:00 A FC Kuressaare - Keila JK  0:1
12:15 B FC Levadia II - JK Tallinna Kalev II  0:7
12:30 C FC Levadia I - Tallinna FC Flora  2:0
12:45 D Viljandi JK Tulevik - SC Real  1:0
13:00 A JK Alko - FC Kuressaare  5:1
13:15 B JK Kotkad - FC Atletik  1:3
13:30 C JK Tallinna Kalev I - TJK Legion IŠ  1:0
13:45 D Pärnu JK - Haapsalu FC Flora  0:1

Poolfinaalid:
14:00 A1 FC Nõmme United - C1 Tallinna FC Levadia I  1:1, pen. 6:5
14:15 B1 FC Atletik - D1 Pärnu JK  3:2

Kohamängud:
14:30 III - IV koha mäng FC Levadia I -  Tallinna FC Atletik 3:1
14:45 Finaal FC Nõmme United - Pärnu JK 3:1

I koht FC Nõmme United
II koht Pärnu JK
III koht Tallinna FC Levadia I

Parim väravalööja: Mark Oliver Roosnupp, FC Nõmme United
Parim väravavaht: Sten Marten Vahi, FC Nõmme United
Parim mängija: Mattias Käit, FC Levadia

Kõik väravalööjad:
8 Mark Oliver Roosnupp, FC Nõmme United (1 penalti)
6 Mattias Käit, FC Levadia I (2 penaltit)
5 Eduard Golovljov, FC Atletik 
3 Erol Riiberg, FC Kotkad  
3 Randy Padar, SC Real 
3 Kert Krusel, FCF Haapsalu 
3 Aleksei Tihhonov, JK Alko Kohtla-Järve 
4 Valeri Makarov, Pärnu JK 
3 Taavi Ustal, FC Atletik 
2 Ermo Ehas, JK Tallinna Kalev II 
2 German Ussov, TJK Legion IS 
2 Artjom Arhipovski, JK Alko Kohtla-Järve 
2 Oliver Karlson, FC Kotkad  
2 Andrei Klimtsuk, TJK Legion IS 
2 Roger Teor, JK Viljandi Tulevik 
2 Oliver Hünerson, JK Tallinna Kalev II 
2 Rasmus Mälton, JK Tallinna Kalev II 
2 Uku Altnurme, FC Levadia I  (1 penalti)
2 Kennet Kukk, FC Nõmme United (1 penaltit)
2 Karmo Valk, Pärnu JK 
2 Anzelo Kutepov, Pärnu JK 
1 Michael Lilander, FC Nõmme United 
1 Alexander Kroon, FC Flora Tallinn 
1 Martin Saif, FCF Haapsalu 
1 Dmitri Nemtsenko, JK Keila 
1 Marek Konsa, FC Kotkad  
1 Silver Kiik, JK Tallinna Kalev II 
1 Henri Liiver, JK Tallinna Kalev I 
1 Andru - Reilo Kahr, FC Flora Tallinn 
1 Kristo Kurm, Pärnu JK 
1 Dmitri Peretokin, FC Atletik 
1 Sander Luik, JK Viljandi Tulevik 
1 Dimitri Nemtsenko, JK Keila 
1 Carl Erik Sellenberg, JK Tallinna Kalev II 
1 Kristjan Jürisalu, JK Tallinna Kalev II 
1 Ruslan Voronin, FC Levadia I 
1 Kardo Koljal, FC Levadia I 
1 Aleksandr Vladimirov, JK Alko Kohtla-Järve 
1 Edmond Salong, FC Kuressaare 
1 Aleksandr Alobõstin, JK Alko Kohtla-Järve 
1 Klaid Kelle, JK Tallinna Kalev I 
1 Markus Rauhiainen, FCF Haapsalu 
2 Tamur Viidalepp, FC Levadia I (1 penalti)
1 Robert Valge, Nõmme United penalt
1 Silver Räämet, FC Atletik 
1 Sten Marten Vahi, Nõmme United  (1 penalti)
2 Peeter Klein, Nõmme United sh. 1 penalt
1 Joosep Pihelgas, FC Levadia I  (1 penalti)
1 Oskar Lusti, FC Levadia I 
1 Jan Kokla, Nõmme United 
ov. FCF Haapsalu 
ov. FC Kuressaare 
28.12.2009 09:22











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.