KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
D2-klassi turniir Kadarbiku karikale võitis JK Tallinna Kalev
Täna hommikul mängisid Kalevi spordihallis jätkuval Aastalõputurniiril D2-klassi noored Kadarbiku karikale. Nelja parema hulka pääsesid Tallinna FC Levadia II, JK Sillamäe, Tartu JK Tammeka ja JK Tallinna Kalev.

Esimeses poolfinaalis võitis FC Levadia II JK Sillamäed 2:1, teises JK Tallinna Kalev sama tulemusega Tartu JK Tammekat. Kolmanda koha mängus oli parem Tartu JK Tammeka. Võidutulemus JK Sillamäe üle oli jällegi 2:1.

Finaalis võitis JK Tallinna Kalev FC Levadia II 2:0 ja pälvis seega ka esikoha. Turniiri parimaks mängijaks valiti Rico Hõrak Tammekast, parim väravavaht oli Karl Andre Vallner JK Tallinna Kalevist ja parim väravalööja Jaan Jakovlev FC Levadia II 10 löödud väravaga.

Kadarbiku D2-klassi turniir
Teisipäev, 29.detsember kell 8:00 - 15.00

Mänguaeg 1 x 12 min 

A: 1. FC Levadia II 9p, 2. Nõmme United 6p, 3. FC Lootus K.-Järve 3p, 4. Märjamaa FC Flora 0p
B: 1. JK Tallinna Kalev 9p, 2. FC Levadia I 6p, 3. TJK Legion VV 3p, 4. FC Puuma 0p
C: 1. JK Sillamäe 7p, 2. TJK Legion 7p, 3. SC Bercy II 3p, 4. Tallinna FC Flora II 0p
D: 1. JK Tammeka 7p, 2. SC Bercy I 4p, 3. Tallinna FC Flora I 4p, 4. Valga FC Warrior 1p

Alagrupimängud:
08:00 A Nõmme United - FC Levadia II 0:3
08:15 B TJK Legion VV - FC Puuma 2:0
08:30 C SC Bercy II - Tallinna FC Flora II 4:0
08:45 D Tallinna FC Flora I - SC Bercy I 0:1
09:00 A FC Lootus K.-Järve - FC Flora Märjamaa 2:1
09:15 B JK Tallinna Kalev - FC Levadia I 2:1
09:30 C TJK Legion - JK Sillamäe 0:0
09:45 D JK Tammeka - FC Valga Warrior 6:0
10:00 A FC Levadia II - FC Flora Märjamaa 7:0
10:15 B FC Puuma - FC Levadia I 0:4
10:30 C JK Sillamäe - Tallinna FC Flora II 6:0
10:45 D SC Bercy I - JK Tammeka 0:1
11:00 A Nõmme United - FC Lootus K.-Järve 2:1
11:15 B TJK Legion VV - JK Tallinna Kalev 0:7
11:30 C SC Bercy II - TJK Legion 0:3
11:45 D FC Valga Warrior - Tallinna FC Flora I 1:2
12:00 A FC Lootus K.-Järve - FC Levadia II 0:6
12:15 B JK Tallinna Kalev - FC Puuma 4:0
12:30 C Tallinna FC Flora II - TJK Legion 0:3
12:45 D JK Tammeka - Tallinna FC Flora I 0:0
13:00 A FC Flora Märjamaa - Nõmme United 0:5
13:15 B FC Levadia I - TJK Legion VV 6:0
13:30 C JK Sillamäe - SC Bercy II 3:0
13:45 D SC Bercy I - FC Valga Warrior  0:0

Poolfinaalid:
14:00 A1 Tallinna FC Levadia II - C1 JK Sillamäe  2:1
14:15 B1 JK Tallinna Kalev - D1 Tartu JK Tammeka  2:1

Kohamängud
14:30 III - IV koha mäng JK Sillamäe - Tartu JK Tammeka  1:2
14:45 Finaal Tallinna FC Levadia II - JK Tallinna Kalev  0:2

I koht JK Tallinna Kalev: Karl Andre Vallner, Valdar Vatman, Jarlin Pentus, Kristjan Sumberg, Janar Almet, Arlet Semre, Günther Lillepruun, Sander Arumägi, Alex Roosalu.

II koht Tallinna FC Levadia II: Paul Shpridonov, Ilja Karunas, Sergei Panichev, Martin Ananijev, Marek Kraav, Vladislav Marakov, Jaan Jakovlev, Ernest Chernikov, Danila Pavlov, Eduard Boiko, Villiam Gavriljuk.

III koht Tartu JK Tammeka: Rudolf Stenar Saluoks, Edvin Johannes Piirsalu, Markus Herman Tiik, Rico Hõrak, Alex Meinhard, Erki Valk, Martin Kordmaa, Karlo Korss, Jakob Päll.

Parim väravalööja: Jaan Jakovlev (FC Levadia II)
Parim väravavaht: Karl Andre Vallner (JK Tallinna Kalev)
Parim mängija: Rico Hõrak (JK Tammeka)

Kõik väravalööjad:
10 Jaan Jakovlev, FC Levadia II
7 Pavel Kljutśankin, JK Sillamäe
5 Martin Ananijev, FC Levadia II
5 Janar Almet, JK Tallinna Kalev
5 Henri Järvelaid, Nõmme United
4 Alex Meinhard, JK Tammeka
3 Vladislav Kreida, TJK Legion
3 Martin Käos, FC Levadia I
4 Rico Hõrak, JK Tammeka
2 Jarlin Pentus, JK Tallinna Kalev
2 Vaidar Vatman, JK Tallinna Kalev
2 Sander Paju, TJK Legion VV
2 Magnar Vainumäe, FC Levadia I
2 Sander Arumägi, JK Tallinna Kalev
2 Andrei Sidorov, JK Sillamäe
1 Georg Lepik, FC Flora I
1 Werner Laaneots, FC Flora I
1 Silver Nõukas, FC Levadia I
1 Mark Edur, FC Levadia I
1 Marek Kraav, FC Levadia II
1 Vladislav Marakov, FC Levadia II
1 Ilja Karunas, FC Levadia II
1 Artur Kuzmin, FC Lootus K.-Järve
1 Vlad Mletśko, FC Lootus K.-Järve
1 Artjom Zobintšev, FC Lootus K.-Järve
1 Jarmo Aaviste, FC Valga Warrior
1 Kevin Mätas, FCF Märjamaa
1 Ilja Jazev, JK Sillamäe
1 German Narnitski, JK Sillamäe
2 Kristjan Sumberg, JK Tallinna Kalev
2 Arlet Semre, JK Tallinna Kalev
1 Günther Lillepruun, JK Tallinna Kalev
1 Alex Roosalu, JK Tallinna Kalev
1 Edvin Johannes Piirsalu, JK Tammeka
1 Martin Kordma, JK Tammeka
1 Hans-Kaarel Kivine, Nõmme United
1 Kiril Leontjev, SC Bercy I
1 Daniil Sumilin, SC Bercy II
1 Aleksandr Ossipov, SC Bercy II
1 Igor Filippov, SC Bercy II
1 Edvard Grigorjev, SC Bercy II
1 Sergei Tolbuzov, TJK Legion
1 Erik Klimov, TJK Legion
1 Aleksandr Boiko, TJK Legion
1 Andrei Totśilin, Nõmme United
1 Christofer Kuusma, FC Levadia I
1 Henri Hallismaa, FC Levadia I
1 Jesper Juha, FC Levadia I
29.12.2009 12:45













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.