KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
JK Jalgpallihaigla turniiri võitja saab Eduard Ellmanni rändkarika

JK Jalgpallihaigla korraldab taas 18. märtsil turniiri madalamate liigade ja rahvaliiga võistkondadele. Kuigi eelmisel aastal oli turniiri nimeks Haigla turniir, hakkab võistlus sellest aastast kandma nime JK Jalgpallihaigla turniir Eduard Ellmanni karikale, millest tulenevalt hakkab aastast aastasse ringi rändama Eduard Ellmanni nimeline karikas.

JK Jalgpallihaigla soovib turniiri ja rändkarika muuta madalamate liigade soovitumaks karikaks ning seeläbi tõsta ka korralduse kvaliteeti. Võistlus toimub tänavu katuse all Sõle Hallis.

Eduard Ellmann oli aastaid Eesti koondise parim väravakütt, kes lõi 60 mänguga 21 väravat. Käesolevaks hetkeks on temast möödunud Andres Oper (134 mänguga 38 väravat) ja Indrek Zelinski (103 mänguga 27 väravat). Samale pulgale 21 väravaga on tõusnud Konstantin Vassiljev.

Eduardi lapselapselaps Toomas Ellmann mängib hetkel JK Jalgpallihaigla ridades. Toomas on esindanud JK Jalgpallihaiglat kõikides sarjades kokku 107 mängus ja löönud neis 33 väravat

Turniirile on osalema kutsud kõik meeskonnad III, IV ja rahvaliigast. Täpsemad reeglid ja registeerimisinfo on leitavad turniiri kodulehel. Kõiki võistkondi autasustatakse karikaga.

Pildil mullune esikolmik
Foto: Toomas Ellmann

11.01.2017 13:02

 
Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.