KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Kuup3 turniir Teise liiga klubidele lõppes FC Velldorise võiduga
Turniiril osalesid teise liiga 16 tugevamat klubi, kes olid jagatud nelja alagruppi, mille võitjad selgitasid ka turniiri võitjameeskonna. Loobunud Tartu FC HaServi asendas Tartu JK Tammeka III.

Nelja parema hulka mängisid end FC Puuma, Tallinna FC Atletik, FC Velldoris ja Nõmme JK Kalju II. 

Esikohamängus selgus võitja pärast penaltiseeriat, kus oma paremuse pani maksma FC Veldoris. Teise kohaga pidi leppima Tallinna FC Atletik. Kolmandaks tuli FC Puuma.

Teise liiga Esimene turniir Kuup3 karikatele 27. detsembril
Mänguaeg 1 x 12 min

A: 1. FC Puuma 7, Kohtla Järve JK Alko 4, Pärnu Kalevi SK 3, Viljandi JK Tulevik II 2
B: 1. FC Velldoris 6, Tartu SK 10 Premium 6, Tartu JK Tammeka III 4, FC M.C. Tallinn 1
C: 1. Tallinna FC Atletik 9, FC Nõmme United 3, Tallinna JK Dünamo 3, Tartu JK Tammeka II 3
D: 1. Nõmme JK Kalju II 6, HÜJK Emmaste 5, FC Tarvastu 4, Lasnamäe FC Ajax II 1

Alagrupimängud:
15:00 A FC Puuma - Viljandi JK Tulevik II  1:1 Marko Truusalu - Janar Õunap
15:15 A Pärnu Kalevi SK - Kohtla Järve JK Alko  0:2 Nikolai Soon, Mihhail Tsarjev
15:30 C Tallinna FC Atletik - Tartu JK Tammeka II  3:0 Nikolai Glebov, Jevgeni Gurtšioglujants, Oleg Semjonov
15:45 C FC Nõmme United - Tallinna JK Dünamo 3:2 Antti Arst, Kaarel Jänes, Raido Reinsalu - Dmitri Židkov,Maksim Židkov
16:00 A Viljandi JK Tulevik II - Kohtla Järve JK Alko  0:0
16:15 A FC Puuma - Pärnu Kalevi SK  2:1 Pavel Apalinski, Nikita Tšernei - Risto Pärnat
16:30 C Tartu JK Tammeka II - Tallinna JK Dünamo  0:1 Mihhail Lissenkov
16:45 C Tallinna FC Atletik - FC Nõmme United  2:0 Maksim Rõtškov, Dmitri Njatin
17:00 A Pärnu Kalevi SK - Viljandi JK Tulevik II  2:1 Tõnis Vihmoja, Risto Pärnat - Anders Levandi
17:15 A Kohtla Järve JK Alko - FC Puuma  1:3 Nikolai Soon - Marko Truusalu 2, Nikolai Lõsanov
17:30 C FC Nõmme United - Tartu JK Tammeka II  2:3 Antti Arst, Kevin Paavo - Ivan O'Konnel Bronin, Marek Laasik, ov. Antti Arst
17:45 C Tallinna JK Dünamo - Tallinna FC Atletik  0:1 Jevgeni Novikov
18:00 B Tartu JK Tammeka III - FC M.C. Tallinn  2:2  Simo Tenno, Uku Lilleväli - Rimo Hunt, Andre Talivee
18:15 B FC Velldoris - Tartu SK 10 Premium  2:0 Roman Sobtšenko, Aleksei Tšeremhov
18:30 D HÜJK Emmaste - Lasnamäe FC Ajax II  1:1 Richard Barnwell - Konstantin Televinov
18:45 D Nõmme JK Kalju II - FC Tarvastu  2:1 Aleksander Saharov 2 - Meelis Allik
19:00 B FC M.C. Tallinn - Tartu SK 10 Premium  1:3 Rimo Hunt - Martin Vilismäe, Anton Raudsepp 2
19:15 B Tartu JK Tammeka III - FC Velldoris  2:1 Simo Tenno, Chris Anderson - Dmitri Knjazev
19:30 D Lasnamäe FC Ajax II - FC Tarvastu  1:3 Šamil Mussajev - Marek Naaris, Indrek Klein, Tairo Orav
19:45 D HÜJK Emmaste - Nõmme JK Kalju II  1:0 Reimo Oja
20:00 B FC Velldoris - FC M.C. Tallinn  5:0 Sergei Loginov, Dmitri Knjazev 2, Roman Sobtšenko, Dan Grankin
20:15 B Tartu SK 10 Premium - Tartu JK Tammeka III  2:1  Erik Vent, Ats Joandi - Simo Tenno
20:30 D Nõmme JK Kalju II - Lasnamäe FC Ajax II  1:0 Verner Uibo
20:45 D FC Tarvastu - HÜJK Emmaste  1:1 ov. Indrek Klein - Karl Hansson

Kohamängud:
21:00 A1 FC Puuma - C1 Tallinna FC Atletik  1:2 Nikolai Lõsanov - Andrei Stepanov, Mark Švets
21:15 B1 FC Velldoris - D1 Nõmme JK Kalju II  2:0 Roman Sobtšenko, Aleksei Tšeremhov
21:30 III - IV koha mäng FC Puuma - Nõmme JK Kalju II  2:1 Ragnar Rump, Nikolai Lõsanov - Artjom Knjazev
21:45 FINAAL Tallinna FC Atletik - FC Velldoris  2:2 Jevgeni Kurjanov 2 - Sergei Loginov, Andrei Russak, pen 4:5

I koht
FC Velldoris
20-Stanislav Tokarev, 4-Pavel Jablokov, 15-Maksim Babjak, 9-Marek Šatov, 7-Roman Šobtšenko, 14-Semen Turok, 30-Dan Grankin, 11-Dmitri Knjazev, 40-Andrei Russak, 5-Sergei Loginov, 2-Aleksei Tšeremhov, 10-Sergei Polišnin, 12-Oleg Andreev, 6-Viktor Passikuta, 23-Valeri Sobtšenko. 

II koht Tallinna FC Atletik
1-Ilja Kassjantšuk, 2-Eduard Vinogradov, 3-Aleksandr Altosar, 8-Jevgeni Ginzburg, 12-Dmitri Njatin, 17-Jevgeni Grafski, 26-Oleg Semjonov, 7-Maksim Rõtškov, 14-Jevgeni Novikov, 6-Mark Švets, 9-Andrei Stepanov, 23-Ilja Djord, 25-Andrei Timofejev, 22-Nikolai Glebov, 13-Aleksei Zotov, 11-Jevgeni Kurjanov, 3-Jevgeni Gurtšioglujants.

III koht FC Puuma
40-Mark Boskin, 15-Anatoli Lõsanov, 11-Nikolai Lõsanov, 10-Pavel Apalinski, 17-Nikita Tšernei, 18-Marko Truusalu, 7-Sten Teino, 9-Egert Heintare, 3-Janek Remmelgas, 8-Ilja Antonov, 6-Karel Soosaar, 2-Joonas Kotka, 16-Ian-Erik Valge, 5-Ragnar Rump, 14-Kert Haavistu, 4-Sergei Bilinski.

Parim väravalööja: Roman Sobtšenko (FC Velldoris)
Parim väravavaht: Stanislav Tokarev (FC Velldoris)
Parim mängija: Jevgeni Kurjanov (Tallinna FC Atletik)

Ülejäänud osalevate meeskondade koosseisud:

Viljandi JK Tulevik II: 1-Gerdo Juhkam, 9-Karel Kübar, 8-Janar Õunap, 4-Maario Laansoo, 20-Raido Roman, 11-Martin Allik, 6-Janno Melotškov, 13-Mart Kase, 5-Anders Levandi, 2-Ergo Reinvald, 14-Tauri Tursk, 10-Joonas Laasberg.

Kohtla Järve JK Alko: 1-Vadim Beljakov, 22-Grigori Tipukin, 10-Maksim Ristimägi, 15-Danil Dubovikov, 24-Nikolai Soon, 13-Andrei Mihhailov, 7-Jaan Tarassu, 16-Vitali Tomevitski, 4-Andrei Škaleta, 9-Vitali Kutuzov, 2-Mihhail Tsarjev.
 
Pärnu Kalevi SK: 1-Antti Luigemaa, 12-Tiit Margus, 18-Romek Kašulin, 22-Invar Lauter, 28-Risto Pärnat, 2-Tõnis Vihmoja, 29-Raul Toome, 21-Karl-Martin Müür, 26-Robert Born, 31-Toomas Pent, 13-Andrus Tikerpe, 17-Ander Paabut, 14-Martin Partsioja, 8-Genet Õunapuu, 4-Vasily Tsubera.
 
Tallinna JK Dünamo: 31-Joosep Grents, 1-Mihhail Lissenkov, 2-Vadim Danilov, 3-Mihhail Andrejev, 4-Dmitri Šadrin, 5-Pavlo Hruzevitch, 7-Andres Tui, 8-Anatoli Božko, 10-Maksim Židkov, 14-Dmitri Židkov, 15-Maksim Karpov, 21-Sergei Lefanov, 6-Valeri Korobtsov, 13-Roman Romanov, 17-Jevgeni Gribovski.

FC Nõmme United: 14-Taavi Järvesoo, 16-Kaarel Jänes, 17-Timo Ivanov, 15-Kevin Paavo, 19-Henri Paavo, 22-Antti Arst, 3-Ivo Looväli, 6-Raido Reinsalu, 4-Kuldar Võsar, 9-Ergo Teino, 13-Roland Mäe, 5-Rivo Kaju, 12-Ranno Kaju, 10-Tarmo Nork, 69-Reigo Ude.

Tartu JK Tammeka II: 18-Ivan O'Konnel-Bronin, 16-Kevin Anderson, 7-Siim Rinken, 15-Marek Laasik, 10-Martti Pähn, 97-Jürgen Lorenz, 2-Erik Vares, 35-Hannes Tiru.  

Tartu JK Tammeka III: 12-Martin Naggel, 29-Simo Tenno, 26-Janno Saks, 30-Chris Anderson, 98-Karli Kütt, 66-Kristo Pahla, 93-Uku Lilleväli.

FC M.C. Tallinn: 77-Toomas Wilson, 4-Janek Hepner, 9-Janek Taar, 11-Rimo Hunt, 15-Aleksandr Vassiljev, 10-Andre Talivee, 18-Mihhail Gross, 30-Vadim Dolinin, 21-Sergei Balbutski, 29-Taavi Sulamägi, 1-Dmitri Gretšanõi.

Tartu SK 10 Premium: 9-Reimo Austa, 6-Oliver Avasoo, 30-Ats Joandi, 15-Lauri Ott, 14-Ingmar Rõustik, 33/1-Siim Sauk, 16-Erik Vent, 3-Martin Vilismäe, 4-Anton Raudsepp, 8-Karl Koppel. 

Lasnamäe FC Ajax II: 71-Aleksandr Boldõrev, 19-Jevgeni Romanov, 8-Igor Plotnikov, 14-Juri Pronin, 11-Šamil Mussajev, 2-Deniss Kovtun, 3-Sergei Kobjakov, 9-Andrei Kobjakov, 16-Anton Jevdokimov, 15-Jevgeni Kippu, 25-Andrei Arhipov, 7-Levani Lagvilava, 12-Pavel Di Lorengo, 17-Konstantin Televinov, 39-Sergei Kukuskin, 13-Nikita Rozov  

HÜJK Emmaste: 1-Allan Soomets, 24-Kristofer Kask, 9-Jaanus Helm, 15-Märt Ojamaa, 31-Martin Maasing, 22-Imre Aruoja, 28-Kristjan Saar, 23-Mati Lember, 37-Arsi Pavelts, 25-Janar Tükk, 19-Reimo Oja, 10-Richard Barnwell, 17-Jaak Prints. 

Nõmme JK Kalju II: 15-Andreas Aniko, 6-Kuno Tehva, 10-Aleksander Saharov, 5-Priit Mäeorg, 2-Artjom Knjazev, 7-Indrek Palm, 4-Priit Raamat, 1-Vaiko Tammeväli, 91-Egert Oiov, 8-Verner Uibo. 

FC Tarvastu: 99-Janar Mastik, 9-Meelis Allik, 5-Karl Hansson, 23-Ändry Ilusk, 10-Indrek Klein, 18-Marek Naaris, 33-Erki Ojarand, 8-Tairo Orav, 17-Ants Palumaa, 16-Denis Putnin, 4-Priit Pärnpuu, 21-Siim Tukk, 3-Marek Hanson 

Turniiri kõik väravalööjad:
3 Roman Sobtšenko, FC Velldoris 
3 Marko Truusalu, FC Puuma 
3 Dmitri Knjazev, FC Velldoris 
3 Simo Tenno, Tartu JK Tammeka III 
3 Nikolai Lõsanov, FC Puuma 
2 Risto Pärnat, Pärnu Kalevi SK 
2 Nikolai Soon, Kohtla Järve JK Alko 
2 Antti Arst, FC Nõmme United
2 Aleksander Saharov, Nõmme JK Kalju II 
2 Rimo Hunt, FC M.C. Tallinn 
2 Anton Raudsepp, Tartu SK 10 Premium 
2 Aleksei Tšeremhov, FC Velldoris 
2 Sergei Loginov, FC Velldoris 
2 Jevgeni Kurjanov, Tallinna FC Atletik 
1 Janar Õunap, Viljandi JK Tulevik II 
1 Mihhail Tsarjev, Kohtla Järve JK Alko 
1 Dmitri Židkov, Tallinna JK Dünamo 
1 Nikolai Glebov, Tallinna FC Atletik 
1 Jevgeni Gurtšioglujants, Tallinna FC Atletik 
1 Maksim Židkov, Tallinna JK Dünamo 
1 Kaarel Jänes, FC Nõmme United 
1 Raido Reinsalu, FC Nõmme United 
1 Oleg Semjonov, Tallinna FC Atletik 
1 Pavel Apalinski, FC Puuma 
1 Nikita Tšernei, FC Puuma 
1 Mihhail Lissenkov, Tallinna JK Dünamo 
1 Maksim Rõtškov, Tallinna FC Atletik 
1 Dmitri Njatin, Tallinna FC Atletik 
1 Tõnis Vihmoja, Pärnu Kalevi SK 
1 Anders Levandi, Viljandi JK Tulevik II 
1 Ivan O´Konnel Bronin, Tartu JK Tammeka II 
1 Jevgeni Novikov, Tallinna FC Atletik 
1 Uku Lilleväli, Tartu JK Tammeka III 
1 Andre Talivee, FC M.C. Tallinn 
1 Konstantin Televinov, Lasnamäe JK Ajax II 
1 Richard Barnwell, HÜJK Emmaste 
1 Meelis Allik, FC Tarvastu 
1 Martin Vilismäe, Tartu SK 10 Premium 
1 Chris Anderson, Tartu JK Tammeka III 
1 Šamil Mussajev, Lasnamäe JK Ajax II 
1 Marek Naaris, FC Tarvastu 
1 Indrek Klein, FC Tarvastu 
1 Tairo Orav, FC Tarvastu 
1 Reimo Oja, HÜJK Emmaste 
1 Dan Grankin, FC Velldoris 
1 Erik Vent, Tartu SK 10 Premium 
1 Ats Joandi, Tartu SK 10 Premium 
1 Verner Uibo, Nõmme JK Kalju II 
1 Karl Hansson, FC Tarvastu 
1 Andrei Stepanov, Tallinna FC Atletik 
1 Mark Švets, Tallinna FC Atletik 
1 Ragnar Rump, FC Puuma 
1 Artjom Knjazev, Nõmme JK Kalju II 
1 Andrei Russak, FC Velldoris
27.12.2010 13:28













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.