KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Rahvaliiga turniiri võitis FC Dnipro

Viimase turniirina enne lühikest jõulupuhkust oli Triobeti Aastalõputurniiril kavas Rahvaliiga turniir, mille võitis FC Dnipro, Lõvipoegade ja Narva Elektrijaamade ees. Turniiril osales 16 meeskonda.

Rahvaliiga turniiri alagrupid:
A: 1. Äksi 6, Kiili JK 4, JK Nirvaana 4, Pärnu-Jaagupi/Halinga 3
B: 1. FC Dnipro 7, Tartu Tehased JK 5, FC BTIsolatsioon 4, Mäetaguse SK 0
C: 1. Lõvipojad 9, Narva EE Õlitööstus 6, Valgu 3, Värska Originaal 0
D: 1. Narva Elektrijaamad 7, JK Sisehoovi Legendid 6, FC Salme 3, Rakvere Wiswald 1

Alagrupimängud
15:00 A Kiili JK - JK Nirvaana  1:1
15:15 A Pärnu-Jaagupi/Halinga - Äksi  0:2
15:30 C Värska Originaal - Narva EE Õlitööstus  -:+
15:45 C Valgu - Lõvipojad  0:3
16:00 A JK Nirvaana - Äksi  0:3
16:15 A Kiili - JK Pärnu-Jaagupi/Halinga  2:3
16:30 C Narva EE Õlitööstus - Lõvipojad  0:2
16:45 C Värska Originaal - Valgu  -:+
17:00 A Pärnu-Jaagupi/Halinga - JK Nirvaana  0:1
17:15 A Äksi - Kiili JK  0:1
17:30 C Valgu - Narva EE Õlitööstus  0:3
17:45 C Lõvipojad - Värska Originaal  +:-
18:00 B Mäetaguse SK - Tartu Tehased JK  0:2
18:15 B FC Dnipro - FC BTIsolatsioon  1:0
18:30 D Rakvere Wiswald - Narva Elektrijaamad  1:1
18:45 D JK Sisehoovi Legendid - FC Salme  4:0
19:00 B Tartu Tehased JK - FC BTIsolatsioon  3:3
19:15 B Mäetaguse SK - FC Dnipro  0:3
19:30 D Narva Elektrijaamad - FC Salme  5:2
19:45 D Rakvere Wiswald - JK Sisehoovi Legendid  0:1
20:00 B FC Dnipro - Tartu Tehased JK  1:1
20:15 B FC BTIsolatsioon - Mäetaguse SK  4:1
20:30 D JK Sisehoovi Legendid - Narva Elektrijaamad  0:1
20:45  FC Salme - Rakvere Wiswald  3:1
Poolfinaalid
21:00 A1 - C1 Äksi - Lõvipojad  0:0, pen. 2:3
21:15 B1 - D1 FC Dnipro - Narva Elektrijaamad  3:0
Kohamängud
21:30 III - IV koha mäng Narva Elektrijaamad - Äksi  2:1
21:45 FINAAL FC Dnipro - Lõvipojad  1:1, pen. 4:3

I koht: FC Dnipro - Andrej Sintsov, Vitali Kosterev, Oktaj Agashov, Väceslav Smirnov, Maksim Smirnov, Aleksandr Koshelev, Pavlo Hruzevych, Dmitri Martšenko, Dmitri Levonjuk, Aleksej Blitsyn, Artjom Rogov, Aleksandr Listjev, Kazis Malinauskas. Treener Sergii Ischenko.

II koht: Lõvipojad - Artur Bõstrov, Miroslav Poptšenko, Denis Filippov, Artjom Ferdjajev, Maksim Hrustsestvov, Andrus Sepa, Kirill Kitai, Jüri Kivisoo. Treener Jevgeni Bõstrov.

III koht: Narva Elektrijaamad - Igor Oštšepkov, Oleg Uljev, Andrei Bolonenkov, Aleksandr Venska, Artur Päivil, Aleksandr Gorbunov, Andrei Sokkojev, Aleksandr Kotljarov, Nikolai Pavlov. Treener Ubjev

Parim väravalööja: Jako Lindrop (FC Salme)
Parim väravavaht: Miroslav Poptšenko (Lõvipojad)
Parim mängija: Aleksandr Subrakov (FC Dnipro)

Kõik väravalööjad:

4  Jako Lindrop FC Salme
3  Sven Haas Kiili JK
3  Rauno Põldmaa JK Tartu Tehased
3  Aleksandr Subrakov FC Dnipro
2  Andro Aavik FC Äksi
2  Artur Bõstrov Lõvipojad
2  Hevar Aas JK Pärnu-Jaagupi
2  Maksim Aleksejev Narva EE Õlitööstus
2  Heinrich Ansip JK Tartu Tehased
2  Oleg Uljev SK Narva Elektrijaamad
2  Aleksandr Korosteljov FC BTisolatsioon
2  Aleksandr Gorbunov SK Narva Elektrijaamad
2  Karl-Lennart Meri JK Sisehoovi Legendid
2  Jevgeni Šatalin FC BTisolatsioon
2  Artur Pinajev FC BTisolatsioon
2  Tanel Tammet FC Äksi
2  Nikolai Pavlov SK Narva Elektrijaamad
2  Maksim Hrustnetsov Lõvipojad
2  Pavlo Hruzevych FC Dnipro
1  Siim Sõrmus JK Nirvaana
1  Markus Soomets FC Äksi
1  Deniss Filippov Lõvipojad
1  Mihkel Kaasik FC Äksi
1  Remi Lott Kiili JK
1  Peeter Laur JK Pärnu-Jaagupi
1  Kirill Kitai Lõvipojad
1  Lauri Piigert JK Nirvaana
1  Viktor Sestašvili Narva EE Õlitööstus
1  Maddi Rennel Rakvere Wiswald
1  Erol Kigaste JK Sisehoovi Legendid
1  Madis Kokkuta JK Sisehoovi Legendid
1  Sander Lind JK Sisehoovi Legendid
1  Kaspar Laursoo JK Tartu Tehased
1  Aleksej Blitsyn FC Dnipro
1  Andrei Sokkojev SK Narva Elektrijaamad
1  Andrei Bolonenkov SK Narva Elektrijaamad
1  Marko Rooden Mäetaguse SK
1  Rainer Kask Rakvere Wiswald
1  Keito Liiv FC Salme
1  Aleksandr Koshelev FC Dnipro
1  Väceslav Smirnov FC Dnipro
1  Dmitri Martšenko FC Dnipro
             ov  Mikk Rooden Mäetaguse SK
23.12.2012 15:33













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.