KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
II liiga Teise turniiri võitis FC Velldoris

Kolmapäeva pärastlõunast alates oli Kalevi Spordihall II liiga Teise turniiri päralt. Osalenud 16 meeskonda olid jagatud nelja alagruppi ja poolfinaalidesse pääsesid nende võitjad.

Esimeses poolfinaalis alistas FC Velldoris penaltide järel Eesti Koondise, teises FC M.C. Tallinn samuti penaltiseeria järel FC Infoneti. Finaalis võitis FC Velldoris FC M.C. Tallinna 1:0. Kolmandaks tuli Eesti Koondis.

Alagrupid
A: 1. FC Velldoris 7, Rummu Dünamo 7, JK Tallinna Kalev II 3, Türi JK Ganvix 0
B: 1. FC M.C. Tallinn 9, FC Tarvastu 6, FC Nõmme United 3, Baltika Keskerakond
C: 1. Eesti Koondis 9, Lasnamäe FC Ajax 4, Sörve JK 4, Raasiku FC Joker 1993 0
D: 1. FC Infonet II 6, FCF Tallinna Ülikool 6, Keila JK 3, Tartu Quattromed 3

Alagrupimängud
15:00 A JK Tallinna Kalev II - Rummu Dünamo  0:2 Jevgeni Tšigrinov, Roman Maršev
15:15 A Türi JK Ganvix - FC Velldoris  1:2 Rauno Kald - Aleksei Titenok, Jevgeni Suhih
15:30 C Lasnamäe FC Ajax - Raasiku FC Joker 1993  2:0 Šahriar Abdullajev, ov. Rainer Mägi
15:45 C Sörve JK - Eesti Koondis  0:5 Indrek Zelinski 2, Jan Õun, Mati Pari, Erko Saviauk
16:00 A Rummu Dünamo - FC Velldoris  2:2 Roman Maršev, Sergei Jegorov - Aleksei Titenok, Valentin Ivanov
16:15 A JK Tallinna Kalev II - Türi JK Ganvix  1:0 Alex Sander Sepp
16:30 C Raasiku FC Joker 1993 - Eesti Koondis  2:3 Rene Lill 2 - Dmitri Skiperski, Martin Taska, ov. Jaan Jalas
16:45 C Lasnamäe FC Ajax - Sörve JK  0:0
17:00 A Türi JK Ganvix - Rummu Dünamo  0:1 Konstantin Logvin
17:15 A FC Velldoris - JK Tallinna Kalev II  2:0 Aleksei Titenok, Aleksei Latõnin
17:30 C Sörve JK - Raasiku FC Joker 1993  2:0 Raido Reinsalu 2
17:45 C Eesti Koondis - Lasnamäe FC Ajax  3:1 Indrek Zelinski, Mait Anton, Erko Saviauk - Šahrijar Abdullajev
18:00 B FC Tarvastu - Baltika Keskerakond  1:0 Deniss Putnin
18:15 B FC M.C. Tallinn - FC Nõmme United  2:0 Aleksandr Vassiljev 2
18:30 D Keila JK - Tartu Quattromed  2:1 Henry Rohtla 2 - Alar Alve
18:45 D FC Infonet II - FCF Tallinna Ülikool  3:1 Maksim Rõtškov, Aleksandr Klimovitš, Vadim Aksjonov - Rauno Nõmmiko
19:00 B Baltika Keskerakond - FC Nõmme United  0:2 Ergo Teino, Kennet Starkopf
19:15 B FC Tarvastu - FC M.C. Tallinn 0:2 Aleksandr Vassiljev, Aleksei Belov
19:30 D Tartu Quattromed - FCF Tallinna Ülikool  1:2 Mihkel Mikheim - Antti Arst, Even Laanemaa
19:45 D Keila JK - FC Infonet II  0:1 Maksim Rõtškov
20:00 B FC M.C. Tallinn - Baltika Keskerakond  2:0 Fjodor Voronin, Silver Hunt
20:15 B FC Nõmme United - FC Tarvastu  2:4 Norman Öövel, Kennet Starkopf - Indrek Klein 2, Meelis Allik, Marek Naaris
20:30 D FC Infonet II - Tartu Quattromed  0:3 Alar Alve 2, Taivo Idavain
20:45 D FCF Tallinna Ülikool - Keila JK  3:1 Even Laanemaa, Antti Arst, Rauno Esaul - Kristo Leemets
Poolfinaalid
21:00 A1 - C1 FC Velldoris - Eesti Koondis  1:1, pen. 3:1 Jevgeni Suhih - Dmitri Skiperski
21:15 B1 - D1 FC M.C. Tallinn - FC Infonet II  2:2, pen. 3:2 Aleksei Belov 2 - Maksim Rõtškov, Aleksandr Voilenko
Kohamängud
21:30 III - IV koha mäng  Eesti Koondis - FC Infonet II  4:1 Priit Murumets 2, Indrek Zelinski, Dmitri Skiperski - Maksim Rõtškov
21:45 FINAAL FC Velldoris - FC M.C. Tallinn  1:0 Valentin Ivanov

I koht: FC Velldoris
II koht: FC M.C. Tallinn
III koht: Eesti Koondis

Parim väravalööja: Indrek Zelinski (Eesti Koondis)
Parim väravavaht: Anatoli Uvarov (FC Velldoris)
Parim mängija: Aleksei Belov (FC M.C. Tallinn)

Osalevate meeskondade koosseisud:

JK Tallinna Kalev II: Innar Paal, Aleksandr Karpõtšev, Ervin Stüf, Karl Kangur, Alex Sander Sepp, Hans-Kristjan Aasma, Kristjan Rõivassepp, Juhan Lilleorg, Marek Kahr, Mike Kõiv.

Rummu Dünamo: Jevgeni Merkuriev, Sergei Jegorov, Aleksandr Petrov, Konstantin Logvin, Urmas Lilhein, Peeter Gross, Roman Maršhev, Jevgeni Tšigrinov, Stanislav Hmeljov, Sergei Komarov, Kiril Dmitruk, Artur Bedrossov, Denis Bondarev, Mark Rabkov, Vitalik Borovikov, Viorel Kugal, Aleksandr Smirnov.

FC Velldoris: Kirill Demjanov, Aleksei Titenok, Aleksei Latõnin, Jevgeni Suhih, Valentin Ivanov, German Ussov, Anatoli Uvarov, Fjodor Uvarov, Aleksei Ivanov, Andrei Sadovoi, Viktor Passikuta.

Türi JK Ganvix: Veiko Koks, Jüri Karus, Ken-Kaspar Kerner, Raido Kangur, Ergo Eelmäe, Timmu Luts, Asko Krais, Rasmus Provornikov, Allar Joandi, Rauno Kald, Kristjan Kärt.

Lasnamäe FC Ajax: Vitalij Mihhasjov, Sergei Tasso, Deniss Kovtun, Konstantin Potapov, Samil Mussajev, Evgeni Romanov, Robert Sadovski, Dzmitry Papichyts, Dmitri Tšistjakov, Vladimir Ljahhovetskij, Šahrijar Abdulajev, Sergei Kondratenko, Aleksandr Starodub, Dmitri Konovalov, Dmitri Njatin.

Raasiku Joker 1993: Veiko Viisileht, Marko Nahkor, Janar Pragi, Priit Betlem, Rando Ilves, Vaiko Eggert, Madis Lange, Jaan Jalas, Rainer Mägi, Verner Mägi, Rene Lill, Ervo Vaatmann, Ain Platatsis.

Sörve JK: Taavi Azarov, Mait Erlenbach, Theodor Kaljo, Kaarel Mai, Enry Nurmik, Ott Pukk, Raido Reinsalu, Alari Saar, Maarek Suursaar, Jüri Põld, Kristo Kallas, Sander Seeman.

Eesti Koondis: Toomas Tohver, Mairon Pihor, Andrei Stepanov, Erko Saviauk, Martin Taska, Mait Anton, Mati Pari, Marko Arge, Indrek Zelinski, Priit Murumets, Jan Õun, Alari Lell, Dmitri Skiperski.

FC Infonet II: Viktor Avilov, Jevgeni Tukan, Aleksandr Altosar, Andrej Voilenko, Maksim Rõtškov, Vadim Aksjonov, Kirill Dmitrijev, Ilja Tarasov, Aleksandr Klimovitš, Erik Vinogradov, Artur Vladõtšenko, Anton Muraveiko, Nikita Timošev, Aleksei Jakunin.

FCF Tallinna Ülikool: Aivar Anniste, Antti Arst, Rauno Esaul, Martin Klasen, Even Laanemaa, Jarko Lilleallik, Roman Minlibajev, Rauno Nõmmiko, Martti Pent, Pelle Päivil, Roland Samberk, Kristjan Tüür.

FC Tarvastu: Janar Mastik, Indrek Klein, Tairo Orav, Kaspar Orav, Marek Hanson, Ants Palumaa, Marek Naaris, Meelis Allik, Denis Putnin, Siim Tukk, Priit Pärnpuu.

Keila JK: Kermo Kiiler, Kauri Ääreman, Kaspar Kivistik, Priidu Ahven, Priit Danelson, Henry Rohtla, Egon Mõek, Kaspar Oll, Janno Abner, Joel Metsson, Rasmus Heinla, Marko Mõek, Hardi Link, Kristo Leemets.

Nõmme United: Dmitri Lipetski, Kaarel Jänes, Kevin Paavo, Kevin Starkopf, Kennet Starkopf, Ergo Teino, Norman Öövel, Kaur Siimaste, Taavi Martoja, Siim Sildoja, Madis Löper.

Baltika Keskerakond: Aleksandr Kalinin, Agil Halilov, Vladislav Iljin, Ivars Ungurs, Aleksandr Makarov, Mikhail Iljin, Oleg Gorjatšov, Vitali Sokerin, Juri Gaidajenko, Ilja Ivlev, Vafa Hamzin, Sergei Iljin, Juri Skorodumov, Aleksandr Andrijevski, Andrei Skromnov, Pavel Karsakov.

MC Tallinn: Vitas Malisauskas, Janek Taan, Taavi Sulamägi, Karl Lepist, Fjodor Voronin, Aleksandr Vassiljev, Veiko Murumaa, Toomas Wilson, Dmitri Gretšanoi, Rainer Lill, Erko Liivanurm, Kaspar Rannamaa, Aleksei Belov, Silver Hunt, Boris Poddubnoi.

Quattromed: Jaanus Võrno, Alar Alve, Siim Säesk, Taivo Idavain, Tanel Joosep, Mihkel Mikheim, Marek Laasik, Aleksei Kuzmin, Marko Sonn, Siim Roops, Robert Pluum.

Kõik väravalööjad

4  Indrek Zelinski Eesti Koondis
4  Maksim Rõtškov Infonet
3  Aleksei Titenok FC Velldoris
3  Aleksandr Vassiljev M.C. Tallinn
3  Alar Alve Quattromed
3  Aleksei Belov M.C. Tallinn
3  Dmitri Skiperski Eesti Koondis
2  Roman Maršhev Rummu Dünamo
2  Rene Lill Raasiku Joker 1993
2  Raido Reinsalu Sörve JK
2  Šahrijar Abdulajev FC Ajax
2  Erko Saviauk Eesti Koondis
2  Henry Rohtla Keila JK
2  Kennet Starkopf Nõmme United
2  Indrek Klein FC Tarvastu
2  Even Laanemaa FCF Tallinna Ülikool
2  Antti Arst FCF Tallinna Ülikool
2  Jevgeni Suhhih FC Velldoris
2  Priit Murumets Eesti Koondis
2  Valentin Ivanov FC Velldoris
1  Jevgeni Tšigrinov Rummu Dünamo
1  Rauno Kald Türi JK Ganvix
1  Aleksei Latõnin FC Velldoris
1  Jan Õun Eesti Koondis
1  Mati Pari Eesti Koondis
1  Sergei Jegorov Rummu Dünamo
1  Alex Sander Sepp JK Tallinna Kalev II
1  Martin Taska Eesti Koondis
1  Konstantin Logvin Rummu Dünamo
1  Mait Anton Eesti Koondis
1  Denis Putnin FC Tarvastu
1  Vadim Aksjonov Infonet
1  Rauno Nõmmiko FCF Tallinna Ülikool
1  Aleksandr Klimovitš Infonet
1  Ergo Teino Nõmme United
1  Mihkel Mikheim Quattromed
1  Fjodor Voronin M.C. Tallinn
1  Silver Hunt M.C. Tallinn
1  Norman Öövel Nõmme United
1  Meelis Allik FC Tarvastu
1  Marek Naaris FC Tarvastu
1  Taivo Idavain Quattromed
1  Rauno Esaul FCF Tallinna Ülikool
1  Kristo Leemets Keila JK
1  Aleksandr Voilenko Infonet
             ov  Rainer Mägi Raasiku Joker 1993
             ov     Jaan Jalas Raasiku Joker 1993
26.12.2012 13:17











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.