KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
II liiga Esimese turniiri võitis Viljandi JK Tulevik

Neljapäeval peetud II liiga Esimene turniiri, kus osales 16 meeskonda, võitis Viljandi JK Tulevik.

Esimeses poolfinaalis alistas Jõhvi FC Lokomotiv Pärnu Linnameeskond II 2:1. Teises aga Tulevik Tallinna FC Ararati 3:2. Finaalis pani paremuse maksma Tulevik, võites Lokomotivi Tanel Langi väravast 1:0. Kolmandale kohale tuli Pärnu Linnameeskond II.

Alagrupid
A: 1. Jõhvi FC Lokomotiv 9, Tallinna JK Dünamo 6, FC Elva 3, Tallinna FC Flora III 0
B: 1. Tallinna FC Ararat 6, HÜJK Emmaste 5, Tartu SK 10 II 4, FC Maardu 1
C: 1. Pärnu Linnameeskond II 5, Nõmme JK Kalju II 5, Vändra JK Vaprus 4, K-Järve JK Alko 1
D: 1. Viljandi JK Tulevik 9, Tallinna JK Legion 2, Paide Kumake 2, JK Kaitseliit Kalev 2

Alagrupimängud
15:00 A Jõhvi FC Lokomotiv - Tallinna FC Flora III  1:0 (Sergei Popov)
15:15 A FC Elva - Tallinna JK Dünamo  1:4 (Kaarel Tinn - Emil Gusseinov 3, Anton Polotnjanõi)
15:30 C Nõmme JK Kalju II - Pärnu Linnameeskond II  2:2 (Rasmus Varvik, Ranner Pak – Margus Põldsaar, Martin Partsioja)
15:45 C Vändra JK Vaprus - K-Järve JK Alko  4:1 (Toomas Mangusson 2, Rait Sõrmus, Ranet Lepik – Grigori Tipukin)
16:00 A Tallinna FC Flora III - Tallinna JK Dünamo  0:2 (Anton Polotnjanõi, Mihhail Letjaga)
16:15 A Jõhvi FC Lokomotiv - FC Elva  2:1 (Aleksandr Marašov, Sergei Popov - Kaarel Tinn)
16:30 C Pärnu Linnameeskond II - K-Järve JK Alko  4:0 (Kristen Saarts 2, Martin Partsioja, Robert Born)
16:45 C Nõmme JK Kalju II - Vändra JK Vaprus  3:0 (Kevin Tõkke, Norman Vihul, Mihkel Ainsalu)
17:00 A FC Elva - Tallinna FC Flora III  4:1 (Jürgen Kuresoo 2, Oliver Käkk, Tarmo Kerro – Dan Tõnus)
17:15 A Tallinna JK Dünamo - Jõhvi FC Lokomotiv  0:1 (Sergei Popov)
17:30 C Vändra JK Vaprus - Pärnu Linnameeskond II  1:1 (Ranet Lepik – Kristen Saarts)
17:45 C K-Järve JK Alko - Nõmme JK Kalju II  1:1 (Grigori Tipukin - Norman Vihul)
18:00 B HÜJK Emmaste - FC Maardu  1:1 (Priit Raamat - Klimentii Boldõrev)
18:15 B Tallinna FC Ararat - Tartu SK 10 II  2:1 (Andrei Antonov, Avetis Harutjunjan – Ats Joandi)
18:30 D Viljandi JK Tulevik - JK Kaitseliit Kalev  3:0 (Tanel Lang, Karel Kübar, Ants Stern)
18:45 D Tallinna JK Legion - Paide Kumake  1:1 (Dmitri Koltsov – Andres Luga)
19:00 B FC Maardu - Tartu SK 10 II  1:2 (Aleksandr Novikov - Eero Eessaar, Henri Tamvere)
19:15 B HÜJK Emmaste - Tallinna FC Ararat  1:0 (Tõnis Kaukvere)
19:30 D JK Kaitseliit Kalev - Paide Kumake  1:1 (Deniss Vassiljev - Rauno Kööp)
19:45 D Viljandi JK Tulevik - Tallinna JK Legion  2:0 (Ants Stern, Karel Kübar)
20:00 B Tallinna FC Ararat - FC Maardu  2:0 (Aleksandr Tkatšuk, Maksim Novikov)
20:15 B Tartu SK 10 II - HÜJK Emmaste  0:0
20:30 D Tallinna JK Legion - JK Kaitseliit Kalev  0:0
20:45 D Paide Kumake - Viljandi JK Tulevik  0:3 (Rasmus Luhakooder (pen), Gerdo Juhkam, Karel Kübar)
Poolfinaalid
21:00 A1 - C1 Jõhvi FC Lokomotiv - Pärnu Linnameeskond II  2:1 (Sergei Popov, Aleksandr Marašov – Martin Partsioja)
21:15 B1 - D1 Tallinna FC Ararat - Viljandi JK Tulevik  2:3 (Silvestr Belozjorov, Avetis Harutjunjan - Ants Stern, Karel Kübar, Tanel Lang)
Kohamängud
21:30 III - IV koha mäng Pärnu Linnameeskond II – Tallinna FC Ararat  1:0 (Kristen Saarts)
21:45 FINAAL Viljandi JK Tulevik - Jõhvi FC Lokomotiv  1:0 (Tanel Lang)

I koht: Viljandi JK Tulevik (Aiko Orgla, Janar Õunap, Gerdo Juhkam, Indrek Ilves, Tanel Lang, Karel Kübar, Jürgen Henn, Ants Stern, Kristen Kähr, Maario Laansoo, Martin Normann, Rasmus Luhakooder)

II koht: Jõhvi FC Lokomotiv (Dmitri Gabinet, Andrei Jõgi, Dmitri Smirnov, Sergei Bazjukin, Nikolai Khvalov, Aleksandr Marašov, Aleksei Matrossov, Sergei Popov, Maksim Pozjabin, Jegor Rudomin, Maksim Babjak, Sergei Paltsev, Maksim Bazjukin)

III koht: Pärnu Linnameeskond II (Kristen Saarts, Joosep Sarapuu, Rasmus Peetson, Madis Tammsaar, Hendrik Vainu, Robert Born, Henri Hanson, Julius Sepp, Margus Põldsaar, Markus Sabiin, Jaak-Peeter Oja, Joel Vabrit, Kardo Maadre, Martin Partsioja

Parim väravalööja: Karel Kübar (Viljandi JK Tulevik)
Parim väravavaht: Aiko Orgla (Viljandi JK Tulevik)
Parim mängija: Sergei Popov (Jõhvi FC Lokomotiv)

Kõik väravalööjad:

4     Karel Kübar    Viljandi JK Tulevik
4     Sergei Popov    Jõhvi FC Lokomotiv
4     Kristen Saarts    Pärnu Linnameeskond II
3     Emil Gusseinov    Tallinna JK Dünamo
3     Martin Partsioja    Pärnu Linnameeskond II
3     Ants Stern    Viljandi JK Tulevik
2     Anton Polotnjanõi    Tallinna JK Dünamo
2     Toomas Mangusson    Vändra JK Vaprus
2     Kaarel Tinn    FC Elva
2     Jürgen Kuresoo    FC Elva
2     Ranet Lepik    Vändra JK Vaprus
2     Grigori Tipukin    K-Järve JK Alko
2     Norman Vihul    Nõmme JK Kalju II
2     Aleksandr Maraðov    Jõhvi FC Lokomotiv
2     Avetis Harutjunjan    Tallinna FC Ararat
3     Tanel Lang    Viljandi JK Tulevik
1     Margus Põldsaar    Pärnu Linnameeskond II
1     Rasmus Varvik    Nõmme JK Kalju II
1     Ranner Pak    Nõmme JK Kalju II
1     Rait Sõrmus    Vändra JK Vaprus
1     Mihhail Letjaga    Tallinna JK Dünamo
1     Robert Born    Pärnu Linnameeskond II
1     Kevin Tõkke    Nõmme JK Kalju II
1     Mihkel Ainsalu    Nõmme JK Kalju II
1     Oliver Käkk    FC Elva
1     Tarmo Kerro    FC Elva
1     Dan Tõnus    Tallinna FC Flora III
1     Klimentii Boldõrev    FC Maardu
1     Priit Raamat    HÜJK Emmaste
1     Andrei Antonov    Tallinna FC Ararat
1      Ats Joandi    Tartu SK 10 II
1     Dmitri Koltsov    Tallinna JK Legion
1     Andres Luga    Paide Kumake
1     Eero Eessaar    Tartu SK 10 II
1     Henri Tamvere    Tartu SK 10 II
1     Aleksandr Novikov    FC Maardu
1     Tõnis Kaukvere    HÜJK Emmaste
1     Rauno Kööp    Paide Kumake
1     Deniss Vassiljev    JK Kaitseliit Kalev
1     Aleksandr Tkatðuk    Tallinna FC Ararat
1     Maksim Novikov    Tallinna FC Ararat
1     Rasmus Luhakooder    Viljandi JK Tulevik
1     Gerdo Juhkam    Viljandi JK Tulevik
1     Silvestr Belozjorov    Tallinna FC Ararat

27.12.2012 14:16













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.