KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
D2 vanuseklassi turniiri võitis JK Kotkad

Laupäeva, 29. detsembri hommikupoolel toimus D2 vanuseklassi turniir. Nelja alagruppi jagatud 16 meeskonda selgitasid neli edasipääsejat.

Esimeses poolfinaalis võitis Kohila JK Püsivus Pärnu JK Vapruse 4:2. Teises olid JK Kotkad Infonetist üle 2:0. Finaalis oli 1:0 võidukas JK Kotkad, teiseks tuli Kohila Püsivus ning kolmandaks FC Infonet.

Alagrupid
A: 1. Kohila JK Püsivus 7, Nõmme United 4, JK Loo 3, Nõmme JK Kalju 3
B: 1. FC Infonet 6, Tallinna FC Flora 6, SK Noorus-96 4, K.-Järve FC Lootus 1
C: 1. Pärnu JK Vaprus 9, JK Tallinna Kalev 6, Tartu JK Tammeka II 1, Paide Linnameeskond 1
D: 1. Tallinna JK Kotkad 7, Tartu JK Tammeka I 7, Keila JK 3, FC Kuressaare 0

Alagrupimängud
08:00 A Nõmme United - Nõmme JK Kalju  1:4
08:15 B FC Infonet - Tallinna FC Flora  4:2
08:30 C JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond  1:0
08:45 D JK Kotkad - Keila JK  2:0
09:00 A JK Loo JK - Püsivus Kohila  0:4
09:15 B FC Lootus K.-Järve SK - Noorus-96  0:0
09:30 C JK Tammeka II - Pärnu JK Vaprus  1:2
09:45 D JK Kotkad - JK Tammeka I  2:2
10:00 A Nõmme JK Kalju - JK Püsivus Kohila  0:2
10:15 B Tallinna FC Flora - SK Noorus-96  2:0
10:30 C Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus  1:2
10:45 D Keila JK - FC Kuressaare  3:1
11:00 A Nõmme United - JK Loo  5:0
11:15 B FC Infonet - FC Lootus K.-Järve  2:0
11:30 C JK Tallinna Kalev - JK Tammeka II  1:0
11:45 D JK Tammeka I - FC Kuressaare  7:2
12:00 A JK Loo - Nõmme JK Kalju  3:0
12:15 B FC Lootus K.-Järve - Tallinna FC Flora  0:3
12:30 C JK Tammeka II - Paide Linnameeskond  1:1
12:45 D FC Kuressaare - JK Kotkad  1:6
13:00 A JK Püsivus Kohila - Nõmme United  2:2
13:15 B SK Noorus-96 - FC Infonet  1:0
13:30 C Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev  1:0
13:45 D Keila JK - JK Tammeka I  0:1
Poolfinaalid
14:00 A1 - C1 Kohila JK Püsivus - Pärnu JK Vaprus  4:2
14:15 B1 - D1 FC Infonet - Tallinna JK Kotkad  0:2
Kohamängud
14:30 III - IV koha mäng FC Infonet - Pärnu JK Vaprus  2:0
14:45 FINAAL JK Kotkad - Kohila JK Püsivus  1:0

I koht - JK Kotkad: Siim Salmi, Markus Mäekivi, Mattias Jukovits, Karevi Pajumets, Georg Kurus, Aleksander Jänes, Herman Õunas, Kaur Kaugema, Rasmus Laumets, Andres Järve, Ragnar Metsala, Ralf Mikk, Karl Ader.

II koht - JK Püsivus Kohila: Freddie Anton Turulinn, Markus Moora, Mark Eerik Lill, Märten Männiste, Kerbert Viimsalu, Juss Parek, Anton Krutogolov, Rauno Veski, Sander Palang, Markus Kolk, Renat Vakar, Raiko Käer.

III koht - FC Infonet: Aparins Armands, Jestignejev Pavel, Vladimis Istsenko, Daniel Gasinski, Grigori Kaljanov, Oleg Shevshuk, Ilja Beimanov, Sander Paho, Artjom Kavrigin, Georg Vorobjov, Markus Kadel.

Parim väravalööja: Georg Kurus (JK Kotkad)
Parim väravavaht: Aparins Armands (FC Infonet)
Parim mängija: Märten Männiste (Kohila Püsivus)

Kõik väravalööjad:

5  Anton Krutogolov JK Püsivus Kohila
5  Georg Kurus JK Kotkad
4  Vladimir Istsenko FC Infonet
4  Patrick Genro Veelma JK Tammeka I
3  Raul Tääker Pärnu Vaprus
3  Mattias Rihvk FC Kuressaare
3  Karevi Pajumets JK Kotkad
3  Ralf-Stiven Viru Nõmme United
3  Rasmus Laumets JK Kotkad
2  Edgar Krõzanovski JK Tallinna Kalev
2  Hugo Heinamaa Nõmme Kalju
2  Patrick Peterson JK Tammeka I
2  Frank Kenneth Liblikmann JK Loo
2  Mikk Raid JK Tammeka II
2  Fred Sinisalu FC Flora
2  Daniel Tuhkanen FC Flora
2  Henri Välja Nõmme United
2  Rasmus Luha JK Tammeka I
2  Robin Limberg Pärnu Vaprus
2  Pavel Jestignejev FC Infonet
1  Alex M Tamm Nõmme Kalju
1  Edvin Nõmme Kalju
1  Steven Salmistu Nõmme United
1  Enrice Lumiste FC Flora
ov  Kaspar Teppo FC Flora
2 ov  Lars Tristan Lepik JK Loo
1  Raiko Käer JK Püsivus Kohila
1  Juss Parek JK Püsivus Kohila
1  Oskar Põldmaa JK Tammeka I
1  Markus Moora JK Püsivus Kohila
1ov/1  Raul-Martin Sirkas Jõgeva SK Noorus-96
1  Kaarel Birnbaum Pärnu Vaprus
1  Kevin Metso Paide Linnameeskond
1  Kevor Palumets Keila JK
1  Martin Uusla Keila JK
1  Ralf Friedemann Keila JK
1  Kristjan Pelt Nõmme United
1  Jaan Tobias Salu JK Tammeka I
1  Karl Jakob Hein JK Loo
1  Ronald Iddis FC Flora
1  Mattias Sapp Paide Linnameeskond
1  Ragnar Metsala JK Kotkad
1  Aleksander Jänes JK Kotkad
1  Mark Eerik Lill Nõmme United
1  Märten Männiste JK Püsivus Kohila
1  Clen-Raith Uibo Pärnu Vaprus
1  Ilja Beimanov FC Infonet
29.12.2012 12:12











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.