KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Triobet Aastalõputurniiri U-17 Eliitliiga parim oli FC Nõmme United

Täna algav ja 30. detsembrini vältav, 20. korda toimuv Triobet Aastalõputurniir toob Kalevi spordihalli ligi 5000 jalgpallurit. Kokku näeb 12 päeva jooksul üle 150 tunni jalgpallilahinguid nii noorte, amatööride kui ka proffide esituses.

Mammutturniir algas U-17 Eliitliiga võistlusega, millest võttis osa kümme meeskonda. Poolfinaali pääsesid Tallinna FC Levadia ja FC Nõmme Unitedi kaks meeskonda.

Esimeses poolfinaalis võitis FC Nõmme United II Tallinna FC Levadia II 1:0. Ka teises poolfinaalis, kus kohtusid esindusmeeskonnad oli FC Nõmme United Tallinna FC Levadiast üle, seekord tulemusega 3:2.

Finaalis võitis FC Nõmme United esindus oma teist rivistust 2:1, kolmandaks tuli Tallinna FC Levadia I.

I koht: FC Nõmme United I
II koht: FC Nõmme United II
III koht: Tallinna FC Levadia I

Parim väravalööja: Robert Lepik (Tallinna FC Levadia I) - 4 väravat
Parim väravavaht: Rasmus Kriisa (FC Nõmme United I)
Parim mängija: Heger Olviste (FC Nõmme United I)

U-17 turniiri alagrupimängud 17. detsembril:


9:00 A FC Nõmme United I - Tallinna FC Infonet  1:0
Värav: Kevin Mätas

9:15 A Tallinna FC Levadia II - Tartu JK Tammeka  2:0
Väravad: Markus Lokk, Marko Lipp

9:30 B Tallinna FC Flora - Tallinna JK Legion  1:0
Värav: Hendrik Väli

9:45 B FC Nõmme United II - Tallinna FC Levadia I  1:3
Väravad: Markus Mikko - Robert Lepik (2), Magnar Vainumäe

10:00 A Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet  1:2
Väravad: Madis Kasemaa - Aleksandr Osipov, Artjom Badjuk
 
10:15 A Tallinna FC Levadia II - Eesti U-15  2:1
Väravad: Lucas Liiva, Alex Roosalu - Daaniel Maanas

10:30 B Tartu FC Santos - Tallinna FC Flora  0:1
Värav: Karl Oskar Haak

10:45 B Tallinna JK Legion - FC Nõmme United II  0:1
Värav: Christopher Kehinde

11:00 A Eesti U-15 - Tartu JK Tammeka  2:2
Väravad: Markus Meresmaa, Tanel Neubauer - Erko Litvjakov, Madis Kasemaa

11:15 A FC Nõmme United I - Tallinna FC Levadia II  0:1
Värav: Markus Vaherna

11:30 B FC Nõmme United II - Tartu FC Santos  2:1
Väravad: Markus Mikko, Oskar Tänna - Karl Rudolf Õigus

11:45 B Tallinna FC Levadia I - Tallinna JK Legion  4:0
Väravad: Silver Nõukas, Joan Jakovlev (2), Cristofer Kuusma

12:00 A Tartu JK Tammeka - FC Nõmme United I  0:1
Värav: Kevin Mätas

12:15 A Tallinna FC Infonet - Eesti U-15  1:2
Väravad: Damil Lebedev - Vadim Avramenko, Markus Soomets

12:30 B Tartu FC Santos - Tallinna Levadia I  0:2
Väravad: Ilja Karunas, Magnar Vainumäe

12:45 B Tallinna FC Flora - FC Nõmme United II  0:1
Värav: Markus Mikko

13:00 A Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia II  1:3
Väravad: Timur Bulavkin - Freddie Heinmaa, Markus Vaherna, Markus Lokk

13:15 A Eesti U-15 - FC Nõmme United I  2:4
Väravad: Daaniel Maanas, Kenert Anniste - Henri Järvelaid, Gregory Piiber (2), Kevin Koppel

13:30 B Tallinna JK Legion - Tartu FC Santos  1:1
Väravad: Erik Sorga - Edvin-Johannes Piirsalu

13:45 B Tallinna FC Levadia I - Tallinna FC Flora  2:0
Väravad: Raido Kannel, Robert Lepik

Poolfinaalid:
14:00 A1 Tallinna FC Levadia II - B2 FC Nõmme United II*  0:1
Värav: Christopher Kehinde
 
14:15 B1 Tallinna FC Levadia I - A2 FC Nõmme United I*  2:3
Väravad: Robert Lepik, Cristofer Kuusma - Pavel Fedorenko (2), Markus Poom

Kohamängud:
14:30 III koha mäng Tallinna FC Levadia II - Tallinna FC Levadia I*  2:2, pen. 2:3
Väravad: Freddie Heinmaa, Markus Vaherna - Cristofer Kuusma, Joan Jakovlev

14:45 FINAAL FC Nõmme United II - FC Nõmme United I  1:2
Väravad: Hannes Värs - Pavel Fedorenko, Rasmus Kurušev

Alagruppide tulemused:
A - 1. Tallinna FC Levadia II 12p, 2. FC Nõmme United I 9p, Eesti U-15 4p, Tallinna FC Infonet 3p, Tartu JK Tammeka 1p.
B - 1. Tallinna FC Levadia I 12p, 2. FC Nõmme United II 9p, Tallinna FC Flora 6p, Tartu FC Santos 1p, Tallinna JK Legion 1p

Meeskondade koosseisud:

Tartu JK Tammeka: Karlo Korss, Jakob Päll, Erko Litvjakov, Rait Läll, Rain Näkk, Joonas Raidvee, Madis Kasemaa, Karl-Johannes Kõiv, Sander Taan, Kristofer Reinberg, Artur Uljanov.

Tallinna FC Infonet: Artjom Jakovlev, Denis Maksimenko, Nikita Tjumentsev, Nikita Bogdanov, Denis Kotov, Mark Tarõkin, Igor Filippov, Timur Bulavkin, Alan Mones, Aleksandr Ossipov, Danil Lebedev, Artjom Badjuk, Martin Ananjev, Daniil Šumilin.

FC Nõmme United I: Oliver Ani, Rasmus Kriisa, Heger Olviste, Kevin Koppel, Rasmus Kurušev, Hans Kaarel Kivine, Markus Poom, Mark Rõõmussaar, Pavel Fedorenko, Henri Järvelaid, Igor Žarikov, Kevin Mätas, Gregory Piiber.

Eesti U-15: Maksim Valujev, Daaniel Maanas, Tanel Neubauer, Rico Reinoja, Sander Künnapuu, Roland Liinar, Kennert Anniste, Markus Soomets, Joonas Soomre, Markus Meresmaa, Marcus Saksing, Kaarel Rumberg, Deivid Lehter, Rasmus Kala, Anton Lapogonov, Raimond Eino, Vadim Avramenko, Mark Anders Lepik.

Tallinna FC Levadia II: Marko Lipp, Daniil Koroljov, Alex Roosalu, Creiton Kojalo, Markus Lokk, Karl Roomet Randvee, Lucas Liiva, Freddie Heinmaa, Andreas Elštein, Gregor Mändma, Markus Vaherna.

Tartu FC Santos: Joosep-Taaniel Sori, Dmitri Kutsjarev, Raimond Aus, Kevin Märtmaa, Sven-Eerik Kippasto, Reigo Reitkam, Karl Rudolf Õigus, Ander Vool, Kristjan Kurim, Kaarel Maasen, Alex Meinhard, Edvin-Johannes Piirsalu, Jarmo Aaviste.

Tallinna FC Flora: Sander Arumägi, Karl Oskar Haak, Romet Ridamäe, Georg Lepik, Künter Pajumägi, Norman Mattias Sikut, Renno Soosaar, Andre Stender, Georg-Kevin Tõnts, Kristjan Kask, Ken Kaljumäe, Hendrik Väli, Kaspar Ait.

FC Nõmme United II: Johan Pastarus, Oskar Pukk, Karl-Mihkel Pohga, Markus Mikko, Christopher Kehinde, Markus Remmet, Sebastian Raudsepp, Uku Õunapuu, Jürgen Orumaa, Uku-Aija Heintalu, Oskar Tänna, Hannes Värs.

Tallinna FC Levadia I: Jesper Juha, Kevin Kaljumäe, Raido Kannel, Cristofer Kuusma, Martin Käos, Robert Lepik, Kaspar Mutso, Silver Nõukas, Evert Priisaar, Magnar Vainumäe, Ilja Karunas, Pavel Spiridonov.

Tallinna JK Legion: Alex Renin, Vladislav Kreida, Andrei Lomov, Anton Lyubeev, Devid Press, Gabriel Põllumaa, Aleks Savirand, Gleb Slivin, Erik Sorga, Artjom Zaskaleta, Ander Ott Valge, Aleksei Tarassov, Aleksander Goidin.

17.12.2014 10:12













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.