KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Esiliiga, II liiga ja rahvaliiga turniiri võitis Kohtla-Järve JK Järve

Viimase jõulueelse turniirina toimus täna õhtupoolikul Triobet Aastalõputurniiril naiste Esi-, teise ja Rahvaliiga turniir 16 naiskonna vahel, kes olid jagatud nelja alagruppi, millede võitjad selgitasid lõpliku paremusjärjestuse.

Nelja parema hulka jõudsid Pärnu JK II, Tallinna FC Flora II, JK Tallinna Kalev ja Kohtla-Järve JK Järve. Finaalis läks jällegi vaja penaltiseeriat, kus Kohtla-Järve JK Järve alistas JK Tallinna Kalevi.

I koht: Kohtla-Järve JK Järve
II koht: JK Tallinna Kalev
III koht: Tallinna FC Flora II

Parim väravalööja: Irina Snjatkovskaja 5 (JK Järve)
Parim väravavaht: Karina Kork (JK Tallinna Kalev)
Parim mängija: Marta Puju (JK Tallinna Kalev)

Kõikide turniiride kalendrid leiab SIIT. Järgmise osavõistlusena on 26. detsembri hommikul kavas Maakoolide turniir.

Alagrupimängud:

15:00 A Tallinna FC Puuma - JK Sillamäe Kalev 1:0
Värav: Galina Bugrova

15:15 B Nõmme Kalju FC II - KSK FC Štrommi 0:1
Värav: Anita Karašintseva

15:30 C JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Ajax 0:1
Värav: Alina Fitissova

15:45 D Tallinna FC Infonet - JK Kuusalu Kalev 0:1
Värav: ov. Merilin Maarits

16:00 A Pärnu JK II - FC ERR 3:0
Väravad: Triinu Esken, Kati Liibak, Jennifer Smirnov

16:15 B Tallinna FC Flora II - FC Kuressaare 1:1
Väravad: Helen-Triin Lõhmus - Marin Aleksejeva

16:30 C Põlva FC Lootos - Suure-Jaani United Daamid 3:0
Väravad: Kristel Kotkas, Liisi Anete Mark, Ave-Lii Laas

16:45 D Kohtla-Järve JK Järve - TÜ Fauna Female 4:0
Väravad: Irina Snjatkovskaja (3), Anita Maškina

17:00 A Pärnu JK II - Tallinna FC Puuma 2:2
Väravad: Triinu Esken (2) - Klaarika Kaldmaa, Svetlana Gorbatšjova

17:15 B Tallinna FC Flora II - KSK FC Štrommi 2:0
Väravad: Siret Räämet, Liisi Sakala

17:30 C JK Tallinna Kalev - Põlva FC Lootos 2:0
Väravad: Marta Puju, Pirjo Orn

17:45 D TÜ Fauna Female - JK Kuusalu Kalev 1:1
Väravad: Mari-Ann Bugri - Katrina Narusk

18:00 A FC ERR - JK Sillamäe Kalev 0:1
Värav: Alina Višenkova

18:15 B FC Kuressaare - Nõmme Kalju FC II 0:0
Väravad: -
10. minutil ei realiseerinud Birjo Rasmussen (Kalju) penaltit

18:30 C Tallinna FC Ajax - Suure-Jaani United Daamid 2:1
Väravad: Alina Fitissova (2) - Kati-Riin Grünberg

18:45 D Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna FC Infonet 1:0
Värav: Irina Snjatkovskaja

19:00 A Tallinna FC Puuma - FC ERR 5:1
Väravad: Laada Tereštšenkova (3), Klaarika Kaldmaa, ov. Jana Aare - Riin Saar

19:15 B FC Kuressaare - KSK FC Štrommi 0:1
Värav: Evelyn Šilina

19:30 C JK Tallinna Kalev - Suure-Jaani United Daamid 4:0
Väravad: Pirjo Orn (2), Eret Viidakas (2)

19:45 D Tallinna FC Infonet - TÜ Fauna Female 2:1
Väravad: Kristina Matvejeva, Naida Imanova - Elin Madli Peets

20:00 A JK Sillamäe Kalev - Pärnu JK II 0:3
Väravad: Triinu Esken, Liisa Lilleste, Jennifer Smirnov

20:15 B Nõmme Kalju FC II - Tallinna FC Flora II 0:2
Väravad: Helen-Triin Lõhmus, Kaire Tekku

20:30 C Põlva FC Lootos - Tallinna FC Ajax 2:0
Väravad: Raili Pärt, Ave-Lii Laas

20:45 D JK Kuusalu Kalev - Kohtla-Järve JK Järve 0:1
Värav: Viktorija Dragunsteva


Poolfinaalid:

21:00 A1 Pärnu JK II - C1 JK Tallinna Kalev 0:0, pen. 0:2
Väravad: -

21:15 B1 Tallinna FC Flora II - D1 Kohtla-Järve JK Järve 0:3
Väravad: Irina Snjatkovskaja, Oksana Gatšukova, Alina Tšertkova


Kohamängud:

21:30 III-IV koha mäng Pärnu JK II - Tallinna FC Flora II 0:0, pen. 2:3
Väravad: -

21:45 FINAAL JK Tallinna Kalev - Kohtla-Järve JK Järve 0:0, pen. 1:3
Väravad: -


Alagrupid/paremusjärjestus:

A - 1. Pärnu JK II 7p, Tallinna FC Puuma 7p, JK Sillamäe Kalev 3p, FC ERR 0p
B - 1. Tallinna FC Flora II 7p, KSK FC Štrommi 6p, FC Kuressaare 2p, Nõmme Kalju FC II 1p
C - 1. JK Tallinna Kalev 6p, Põlva FC Lootos 6p, Tallinna FC Ajax 6p, Suure-Jaani United Daamid 0p
D - 1. Kohtla-Järve JK Järve 9p, JK Kuusalu Kalev 4p, Tallinna FC Infonet 3p, TÜ Fauna Female 1p

Osalejad:

Tallinna FC Puuma: Jelena Ižitsa, Laada Tereštšenkova, Galina Bugrova, Marin Tsenno, Alina Tarassenko, Anastassia Astrelina, Valeria Tšumakova, Kristina Aleksejeva, Svetlana Gorbatšjova, Viktoria Strelkova, Marina Migalenja, Klarika Kaldmaa.
Treenerid: Boriss Federenko, Andrei Migalenja

JK Sillamäe Kalev: Viktoriya Sakharova, Alina Višenkova, Alesja Malinovskaja, Juulia Shulõgina, Karolina Kaarlõp, Erena Marhel, Linda Marhel, Taissia Kurova, Ekaterina Tihhomirova, Natalja Vorobjeva, Olesja Prokofjeva, Liana Marhel.
Treenerid: Vadim Dobizha, Vladimir Peresild, Nikolai Brõlin, Sergei Ratnikov.

Pärnu JK II: Triinu Esken, Claudia Smirnov, Ene Midenbritt, Anna-Liisa Maadre, Heleri Alliksoo, Jennifer Smirnov, Kätlin Hõbemägi, Kati Liibak, Gerli Iisrael, Liisa Lilleste, Grete Ojala.
Treenerid: Allan Soomets, Jüri Saar

FC ERR: Merje Lesta, Külli Friedemann, Kersti Vompa, Tiina Koljak, Jana Aare, Kadi Bogdanova, Kristel Sarm, Kadi Kisand, Kaire Takjas, Riin Saar, Teele Pääsuke.

Tallinna FC Flora II: Kadi Meresaar, Liisi Sakala, Laura Paas, Marie Heleen Lisette Kikkas, Birgit Allmere, Siret Räämet, Kaire Tekku, Keit Reitel, Sandra Paulberg, Triin Väljataga, Helen-Triin Lõhmus, Ilona Kirst, Lisa-Marie Nüüd.
Treener: Marko Kõiv

FC Kuressaare: Kersti Riil, Jaanika Küttim, Liisa Mere, Meril Rannala, Elis Armuand, Kelli Sepp, Säde Leelo Simso, Marin Aleksejeva, Annemari Pruul, Kateriin Kuusk, Anne-Mai Alas.
Treener: Kateriin Kuusk

Nõmme Kalju FC II: Janeli Jaansen, Birjo Rasmussen, Liis-Marii Männimägi, Madli Schwitzkowski, Brigitta Hansen, Kätlin Ojapõld, Caroly Kaljumäe, Gertrud Alatare.
Treenerid: Getulio Aurelio Fredo

KSK FC Štrommi: Kristina Gvozdeva, Rina Truupõld, Evelyn Šilina, Karina Saveljeva, Agnes Sireli, Anita Karašintseva, Anabel Sarv, Diana Migalenja, Janina Jakobson, Elizaveta Romanova, Valiria Demidova, Maria Piskunova, Arina Koževnikova, Natalja Meša, Raissa Fazlutdinova, Regina Entson, Vlada Vikturova, Natalja Mazur.
treenerid: Andrei Migalenja, Radina-Diana Neitert

JK Tallinna Kalev: Anne-Catherine Paulus, Kätlin Hein, Kadri-Ann Valgeväli, Pirjo Orn, Piret Peterson, Mirell Soasepp, Marta Puju, Eret Viidakas, Karina Kork, Birgit Albert, Reesi Kuslap.
Treenerid: Reelika Turi

Tallinna FC Ajax: Angelika Hõbesalu, Yana Dubakina, Sabina Ahmedova, Kristina Soboleva, Anastasija Babenko, Ljubov Dunajeva, Alina Fitissova, Arina Mürkhain, Riina Jakobson, Lija Kondik, Elizaveta Dratšjova, Aleksandra Kuzmin, Valerija Klumenova, Marika Kronk.
Treenerid: Aleksander Udalov, Sergei Nakonetšnoi, Andrei Arhipov

Põlva FC Lootos: Mari Abel, Dagmar Hekki, Kristel Kotkas, Kristin Kukli, Kristi Käis, Ave-Lii Laas, Liisi Anete Mark, Renate-Ly Mehevets, Raili Pärt, Juta Saan, Kirta Talgre, Criselle Tennosaar.
Treenerid: Kaido Kukli

Suure-Jaani United Daamid: Monika Brauer, Kati-Riin Grünberg, Maive Jürmann, Mariana Kees, Kersti Kivisild, Kersti Kürsa, Mari-Liis Lillemäe, Mari-Liis Rikkinen, Stella Sarikas.
Treener: Sergei Vassiljev

JK Kuusalu Kalev: Anu Alajärv, Katrina Narusk, Kadri Narusk, Anni Narusk, Gitte Lees, Kristin Ülevaino, Anneli Torim, Elerin Armväärt, Eeva-Maria Jõesalu, Jette Rindsalu.
treener: Sander Piibemann

TÜ Fauna Female: Elin Madli Peets, Krista Freimann, Laura Rogenbaum, Kaisa Kamenik, Maarja Punak, Kristel Uuspalu, Annekeen Hints, Külli Kruus, Mari-Ann Bugri, Maili Nestor, Marja Petrova.
Treener: Laur Nurkse

Kohtla-Järve JK Järve: Aljona Vassiljeva, Jekaterina Afanasjeva, Irina Snjatkovskaja, Anastassia Leppelja, Nadežda Tšistokletova, Kristina Januškevitš, Nadežda Polkovnikova, Olga Smirnova, Viktorija Draguntseva, Tatiana Petrova, Oksana Gaišukova, Alina Tšertkova, Karina Manjak, Anastassia Berazouskaja, Anita Maškina, Elisa Marhel.
Treenerid: Pjotr Soroka, Andrei Nazarov

Tallinna FC Infonet: Diana Demidova, Anna Kulieva, Maria Pyshkant, Melis Rõuk, Merilin Maarits, Alina Terebunskaja, Karen Larkina, Naida Imanova, Natalja Plištš, Kristina Matvejeva, Viktoria Kaijalainen, Eleonora Saprina, Radina-Diana Neifelt, Svetlana Hvatova.
Treenerid: Andrei Migalenja, Marina Karzhetskaja

23.12.2014 15:09













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.