KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
NAISED A-KOONDIS » Ajalugu

Eesti naiste koondises on mänginud: 

104/10 - Kaire Palmaru 
75/40 - Anastassia Morkovkina  
75/15 - Katrin Loo
74/3 - Kethy Õunpuu
68/9 - Kaidi Jekimova
66/2 - Hannaliis Jaadla 
64/25 - Signy Aarna
63 - Elis Meetua  
63 - Heleri Saar  
59 - Inna Zlidnis 
53 - Pille Raadik
52/1 - Aljona Sasova
46/9 - Reelika Vaher * 
45 - Getter Laar
43/2 - Eneli Vals
41/1 - Anete Paulus
40/19 - Ave Pajo 
38/4 - Andra Karpin 
36/3 - Kristina Bannikova
34 - Maria Filatova 
33/5 - Margarita Žernosekova 
33/2 - Liis Emajõe
32/1 - Daniela Mona Lambin
31/1 - Miina Kallas
30/1 - Kairi Himanen
30/1 - Merily Toom
29 - Varje Tugim 
28 - Geit Prants
27/1 - Annika Tammela 
27 - Gerlin Naisson 
26/1 - Irja Koikson (Reedik)
25/1 - Liis Pello
24/1 - Kaire Kaljurand 
23 - Riin Emajõe
20/2 - Vlada Kubassova
20 - Imbi Hoop
20 - Tiina Trutsi
19 - Monika Vehlmann  
18 - Marje Rannu 
17/1 - Liis Lepik
17 - Maaren Olander 
17 - Kaire Kimsen 
16/1 - Olga Tšuiko 
15/2 - Liisa Lilleste 
15/1 - Aljona Malets
15 - Ketlin Saar
15 - Sirje Roops
15 - Kelly Rosen
14 - Marina Karžetskaja 
14 - Signe Müürsoo 
13/1 - Inna Dubrovina 
13/1 - Annika Tikk 
13 - Ethel Jäärats 
12/1 - Merlyn Mletsin 
12 - Liis Saharov 
12 - Marika Ilves 
11/3 - Anželika Ahmetšina 
11/1 - Katrin Tuse * 
11/1 - Tiina Hodakov * 
11 - Saskia Sonnberg
11 - Grete-Lilijane Küppas
11 - Anna Vaher (Karjagina) 
11 - Kätlin Hein 
10/1 - Lisette Tammik
10/1 - Aire Lepik 
10 - Kadri Kimsen 
9/1 - Ingrid Pihela
8/1 - Kerttu Kuusik
8 - Berle Brant
8 - Sigrit Laas
8 - Maarika Leets
7/1 - Liivi Sõrmus 
7/1 - Marlen Kori   
7 - Saron Läänmäe
7 - Helen Ree 
5/1 - Anett Vilipuu
5 - Ragne Hindrimäe
5 - Eneli Sarv 
5 - Pirjo Peterson 
5 - Kristina Reinoltsas  
5 - Kärt Kaseorg
4 - Annika Sillaots 
4 - Katrin Kaarna 
4 - Gina Paalo 
3 - Rano Normatova 
3 - Jekaterina Paškevitš 
3 - Teele Koršakov 
3 - Ingela Viks 
3 - Kady Kalvet 
2/1 - Karina Kesvatera
2 - Liisi Vink-Lainas
2 - Annaliis Strigin
2 - Maarija Mikiver 
2 - Merli Kaljuve 
2 - Kristi Hausenberg 
2 - Evelin Harjakas 
2 - Tiina Mändla 
2 - Moonika Pihelgas 
2 - Karina Puks 
2 - Maarja Vinkel 
2 - Rutt Urbsalu 
2 - Annika Pajupuu
1/1 - Triin Väljataga  
1 - Kristi Kais 
1 - Maris Mäes 
1 - Kadri Pihl 
1 - Kristlin Põbo 
1 - Krista Teinveld 
1 - Katrin Tuulik 
1 - Aleksandra Ševoldajeva  
1 - Ulrika Tülp 
1 - Grete Ojala
1 - Maarja Virula
1 - Maria Sootak
1 - Getriin Strigin

Kokku on koondises mänginud 115 naisjalgpallurit. 

Kahjuks on info nelja varasemal ajal toimunud mängu kohta väga puudulik:
21. 25.09.1998 Läti - Eesti  0:2  BT (sellest mängust on teada vaid väravalööjad) 
22. 26.09.1998 Leedu - Eesti  2:1  BT (sellest mängust on teada vaid väravalööjad) 
29. 15.07.2000 Läti - Eesti  5:1 BT (osalejatest ja väravalööjast puudub info) 
30. 16.07.2000 Leedu - Eesti  0:0  BT (osalejatest puudub info) 

Andmed kuni 2008. aasta lõpuni toimunud mängude kohta on võetud Margus Luige suurteosest ESTONIAN FOOTBALL 100

Kõik naiste A-koondise mängud: 

1994 

1. 19.08 Leedu - Eesti  3:0 

1995 
2. 27.05 Eesti - Leedu  0:2 
3. 12.09. Poola - Eesti  9:0  EM 
4. 17.09. Tšehhi - Eesti  11:0  EM 
5. 14.10. Eesti - Poola  0:8  EM 

1996 
6. 17.05. Leedu - Eesti  2:1  BT 
7. 18.05. Läti - Eesti  0:0  BT 
8. 27.05. Eesti - Tšehhi  0:7  EM 
9. 01.06. Eesti - Valgevene  0:4  EM 
10. 13.07. Valgevene - Eesti  4:0  EM 

1997 
11. 03.07. Eesti - Läti  0:1  BT 
12. 05.07. Eesti - Leedu  0:2  BT 
13. 16.08. Leedu - Eesti 3:2  MM 
14. 20.08. Tšehhi - Eesti  6:0  MM 
15. 23.08. Eesti - Austraalia  1:5 
16. 30.08. Eesti - Türgi  5:1 
17. 03.09. Eesti - Šotimaa  1:7  MM 
18. 07.10. Eesti - Tšehhi  0:8  MM 

1998 
19. 03.05. Šotimaa - Eesti  7:0  MM 
20. 27.06. Eesti - Leedu  3:0  MM 
21. 25.09. Läti - Eesti  0:2  BT (sellest mängust on teada vaid väravalööjad) 
22. 26.09. Leedu - Eesti  2:1  BT (sellest mängust on teada vaid väravalööjad) 

1999 
23. 11.08. Valgevene - Eesti  4:1  EM 
24. 04.09. Eesti - Slovakkia  0:4  EM 
25. 16.09. Eesti - Rumeenia  2:6  EM 
26. 19.10. Israel - Eesti  2:1  EM 

2000 
27. 17.05. Eesti - Valgevene  0:7  EM 
28. 27.06. Eesti - Israel  1:2  EM 
29. 15.07. Läti - Eesti  5:1 BT (osalejatest puudub igasugune info) 
30. 16.07. Leedu - Eesti  0:0  BT (osalejatest puudub igasugune info) 
31. 26.08. Rumeenia - Eesti  10:0  EM 
32. 29.08. Slovakkia - Eesti  3:1  EM 

2001 
33. 02.09. Eesti - Israel  2:5  MM 
34. 23.09. Eesti - Poola  0:5  MM 
35. 13.10. Rumeenia - Eesti  6:1  MM 
36. 16.10. Horvaatia - Eesti  3:0  MM 

2002 
37. 07.04. Poola - Eesti  5:0  MM 
38. 18.04. Eesti - Horvaatia  0:3  MM 
39. 04.06. Israel - Eesti  3:0  MM 
40. 09.06. Eesti - Rumeenia  1:6  MM 
41. 24.10. Eesti - Kasahstan  1:3 

2003 
42. 17.05. Valgevene - Eesti  5:0  EM 
43. 22.07. Eesti - Läti  4:0  BT 
44. 26.07. Eesti - Leedu  1:1  BT 
45. 10.08. Eesti - Israel  1:4  EM 
46. 24.08. Eesti - Kasahstan  3:2  EM 

2004 
47. 09.05. Israel - Eesti  12:1  EM 
48. 21.08. Läti - Eesti  0:5  BT 
49. 22.08. Leedu - Eesti  2:3  BT 
50. 29.08. Eesti - Valgevene  1:3  EM 
51. 19.09. Kasahstan - Eesti  0:0  EM 

2005 
52. 30.07. Leedu - Eesti  1:4 BT 
53. 31.07. Läti - Eesti  2:1  BT 
54. 21.08. Eesti - Israel  2:5  MM 
55. 24.09. Moldova - Eesti  3:1  MM 

2006 
56. 08.04. Eesti - Läti  3:0 
57. 23.04. Wales - Eesti  0:0  MM 
58. 07.05. Israel - Eesti  1:0  MM 
59. 09.06. Eesti - Läti  5:0  BT 
60. 11.06. Eesti - Leedu  3:2  BT 
61. 18.06. Eesti - Moldova  3:2  MM 
62. 26.08. Eesti - Wales  0:7  MM 
63. 18.11. Bulgaaria - Eesti  5:0  EM 
64. 20.11. Aserbaidžaan - Eesti  3:2  EM 
65. 23.11. Rumeenia - Eesti  5:0  EM 

2007 
66. 26.05. Läti - Eesti  0:4  BT 
67. 27.05. Leedu - Eesti  5:1  BT 
68. 02.11. Läti - Eesti  2:3  UEFA sõprusturniir 
69. 04.11. Fääri saared - Eesti  2:1  UEFA sõprusturniir 
70. 07.11. Leedu - Eesti  2:2  UEFA sõprusturniir 

2008 
71. 27.06. Eesti - Türgi  0:6  UEFA sõprusturniir 
72. 29.06. Eesti - Malta  0:1 UEFA sõprusturniir 
73. 02.07. Eesti - Horvaatia  1:3  UEFA sõprusturniir 
74. 25.07. Läti - Eesti  2:3  BT 
75. 26.07. Leedu - Eesti  0:4  BT 
76. 07.11. Armeenia - Eesti  2:1  UEFA sõprusturniir 
77. 09.11. Malta - Eesti  1:1  UEFA sõprusturniir 
78. 12.11. Makedoonia - Eesti  1:1  UEFA sõprusturniir 

2009 
79. 24.04. Eesti - Läti  5:0  BT 
80. 26.04. Eesti - Leedu  1:0  BT 
81. 12.05. Armeenia - Eesti  0:3  UEFA sõprusturniir 
82. 14.05. Kasahstan - Eesti  1:2 UEFA sõprusturniir 
83. 17.09. Island - Eesti  12:0  MM 
84. 28.10. Prantsusmaa - Eesti  12:0  MM 

2010 
85. 27.03. Horvaatia - Eesti  0:3 MM 
86. 31.03. Serbia - Eesti  4:0  MM 
87. 15.05. Läti - Eesti  1:7 BT 
88. 16.05. Leedu - Eesti  1:3 BT 
89. 05.06. Eesti - Põhja-Iirimaa  2:1 MM 
90. 19.06. Eesti - Serbia  1:0 MM 
91. 23.06. Eesti - Prantsusmaa  0:6 MM 
92. 24.07. Põhja-Iirimaa  0:3 MM 
93. 22.08. Eesti - Horvaatia  1:1 MM 
94. 25.08. Eesti - Island  0:5  MM 

2011 
95. 13.02. Läti - Eesti  0:5 
96. 13.05. Läti - Eesti  2:0 BT 
97. 14.05. Leedu - Eesti  0:3 BT 
98. 25.08. Valgevene - Eesti  2:1 EM 
99. 18.09. Eesti - Ukraina 1:4 EM 
100. 22.10. Soome - Eesti  6:0 EM 
101. 26.10. Slovakkia - Eesti  3:1 EM
 
2012
102. 05.04. Ukraina - Eesti  5:0 EM
103. 08.06. Eesti - Leedu  3:0 BT
104. 10.06. Eesti - Läti  6:0 BT
105. 16.06. Eesti - Valgevene 2:4 EM
106. 25.08. Eesti - Slovakkia  0:2 EM
107. 15.09. Eesti - Soome  0:5 EM
108. 09.11. Malta - Eesti  2:0
109. 11.11. Malta - Eesti  2:0

2013
110. 20.03. Luksemburg - Eesti  1:1
111. 30.03. Läti - Eesti  3:5
112. 24.08. Läti - Eesti  0:0
113. 25.08. Leedu - Eesti  0:4
114. 10.09. Eesti - Wales  2:3
115. 20.09. Eesti - Itaalia  1:5 MM
116. 27.10. Hispaania - Eesti  6:0 MM
117. 30.10. Makedoonia - Eesti  0:2 MM

2014
118. 01.03. Eesti - Läti  8:2
119. 03.03. Põhja-Iiri - Eesti  1:0
120. 05.03. Põhja-Iiri - Eesti  1:0
121. 26.04. Tšehhi - Eesti  6:0 MM
122, 08.05. Eesti - Hispaania  0:5 MM
123. 07.06. Läti - Eesti  0:4 BT
124. 08.06. Leedu - Eesti  0:3 BT
125. 15.06. Eesti - Makedoonia  1:1 MM
126. 19.06. Eesti - Rumeenia  0:2 MM
127. 16.07. Poola - Eesti  5:1
128. 20.08. Eesti - Tšehhi  1:4 MM
129. 13.09. Itaalia - Eesti  4:0 MM
130. 17.09. Rumeenia - Eesti  0:3 MM (kuna Rumeenia kasutas keelatud mängijat, tühistati nende algne 2:0 võit)

2015
131. 06.02. Eesti - Läti  2:0
132. 20.05. Holland - Eesti 7:0133. 28.08. Eesti - Läti 1:0 BT
134. 30.08. Eesti - Leedu 1:1 BT
135. 17.09. Eesti - Serbia 0:1 EM
136. 21.09. Eesti - Inglismaa 0:8 EM
137. 13.10. Eesti - Malta 1:1
138. 15.10. Eesti - Malta 0:3
139. 23.10. Bosnia ja Hertsegoviina - Eesti 4:0 EM
140. 27.10. Serbia - Eesti 3:0 EM

2016
141. 11.03 Küpros - Eesti 1:0 
142. 13.03 Eesti - Malta 0:2
143. 15.03 Iisrael - Eesti 2:0
144. 16.03 Eesti - Leedu 3:0
145. 12.04 Belgia - Eesti 6:0 EM
146. 03.06 Eesti - Belgia 0:5 EM
147. 06.06. Eesti - Bosnia ja Hertsegoviina 0:1 EM
148. 04.08. Eesti - Fääri saared 2:2 BT
149. 05.08. Läti - Eesti  2:0 BT
150. 07.08. Leedu - Eesti 1:1 BT
151. 15.09. Inglismaa - Eesti  5:0 EM

 











 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.