KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

SAALIJALGPALL » Uudised
Dmitri Skiperski: Kui kaotame, siis tähendab see seda, et peame rohkem trenni tegema

Eesti saalijalgpallikoondise jaoks lõppes Lätis Jelgavas toimunud EM-valikturniir kolme kaotusega. Peatreener Dmitri Skiperski kiitis mängijaid lõpuni võitlemise eest, kuid leiab, et tulevikus peaks ettevalmistusprotsessi veidi muutma.

Turniiri viimases voorus jäi Eesti Saksamaale alla 4:5. „Tegelesime mängu alguses koosseisu leidmisega, sest mõned mängijad olid vigastatud, ei saanud kaasa teha ja pidime leidma uue rütmi. Kahjuks läks nii, et selle koosseisu leidmisega jäime 0:3 kaotusseisu,“ sõnas Skiperski pärast kohtumise lõppu videointervjuus Eesti saalijalgpall/futsali Facebooki leheküljele.

„Õnneks suutsime veel esimesel poolaja tagasi tulla ja 3:3 viigistada, nii et poolaja lõpuks suutsime selle rütmi ja koosseisu leida.“

„Kolmas mäng oli väga raske. Kohtumise lõpus ei olnud mängijad ...

29.01.2017 17:03
Saalijalgpallikoondis lõpetas EM-valikturniiri napi kaotusega Saksamaale Saalijalgpallikoondis pidi valikturniiril tunnistama Armeenia paremust

Eesti saalijalgpallikoondis lõpetas Läti Jelgavas EM-valikturniiri napi 4:5 kaotusega Saksamaale. Eesti jäi kohtumises kiirelt 0:3 ...

29.01.2017 16:06

Eesti saalijalgpallikoondis jäi Lätis Jelgavas toimuval EM-valikturniiril 1:5 alla Armeeniale. Eesti meeskonna mäng lagunes esimese ...

27.01.2017 18:16
26.01.2017 21:20 Saalijalgpallikoondis võitis poolaja, kuid kaotas valikturniiri avamängus Lätile
24.01.2017 10:01 Saalijalgpallikoondis mängib sel nädalal valikturniiri Lätis
20.12.2016 21:54 Saalijalgpallikoondis kaotas Andorrale 2:4
20.12.2016 16:10 Skiperski teatas koosseisu tänaseks maavõistluseks Andorraga
19.12.2016 21:22 Saalijalgpallikoondis jäi maavõistluses Andorrale alla 2:3