KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS
Trükivaade

U-19 » Uudised
U-19 valikturniiril võitis Eesti Islandi 3:0 (lisatud kommentaar)

Horvaatias jõudsid täna lõpule U-19 koondiste EM-valikturniiri 3. alagrupi mängud. Viimases voorus kohtus Eesti Islandiga ja võitis 3:0.

12. minutil viis Frank Liivak Eesti 1:0 juhtima. Pärast vaheajapausi lõi Herol Riiberg 50. minutil 2:0 ja 70. minutil Rauno Sappinen juba 3:0. Teises mängus Horvaatia ja Türgi vahel jäid väravad löömata.

„Tegelikult tegi selle mängu eriliseks see, et mängisime Türgiga 0:0 ning võitlesime šansi eest edasi saada, kui Horvaatia Türgit võidab. Kuigi võitsime Islandit 3:0, oldi pärast mängu kurvad, sest edasi me siiski ei saanud (Türgi - Horvaatia kohtumine lõppes 0:0). Mängisime kaitses distsiplineeritult, olime head rünnakul ja kokkuvõttes oli see mäng super," ütles noortekoondise peatreener Marko Lelov.

„Ma arvan, et igal juhul tuleb ...

12.10.2014 16:19
U-19 koondis tegi Türgiga väravateta viigi! (lisatud kommentaar) U-19 koondis alustas valikturniiri 0:1 kaotusega Horvaatiale

Horvaatias toimus täna U-19 koondiste EM-valikturniiri 3. alagrupi teine voor. Avamängus Horvaatiale 0:1 kaotanud Eesti teiseks vastaseks ...

09.10.2014 15:00

Eesti U-19 koondis alustas täna Horvaatias mänguga väljakuperemeeste vastu EM-valikturniiri ja pidi leppima 0:1 kaotusega. Horvaatia ...

07.10.2014 20:45
06.10.2014 16:22 U-19 koondise lõplikus nimekirjas on 18 mängijat
01.10.2014 10:26 INTERVJUU: Marko Lelov: eesmärk on pääs järgmisse ringi
24.09.2014 16:38 U-19 koondise esialgses valikus on 24 mängijat
06.09.2014 21:54 U-19 koondis tegi Valgevenega väravateta viigi (lisatud kommentaar)
05.09.2014 14:10 U-19 koondis kohtub taas Valgevenega