KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS
Trükivaade

U-19 » Uudised
U-19 koondis lõpetas Balti turniiri teisena

U-19 koondiste Balti turniiri viimases mängus kohtus Eesti Leeduga ja pidi pärast poolaja 1:0 edu, mille lõi 5. minutil Frank Liivak, teisel poolajal siiski 1:2 kaotuse vastu võtma.

Teises mängus oli Läti 1:0 üle Soomest ja tuli täisedu, 9 punktiga Balti turniiri võitjaks. Ülejäänud koondised kogusid kolm punkti, parem väravate vahe tagas Eestile teise koha Leedu ja Soome ees.

Eesti U-19 koondise mängud:
26. juuni kell 18:00 Eesti - Soome  2:0 (0:0)
27. juuni kell 18:00 Läti - Eesti  1:0 (1:0)
29. juuni kell 15:30 Leedu - Eesti  2:1 (0:1)

U-19 koondiste Balti turniiri mäng:

29. juunil kell 18:00 Kaunas, Dariuse ja ...

29.06.2014 16:12
U-19 koondis kaotas Lätile 0:1 Ka U-19 koondis alistas Balti turniiril Soome 2:0

Eesti U-19 koondise jaoks jätkus täna Leedus Balti turniir, kus võeti vastu 0:1 kaotus Läti eakaaslastelt.

27.06.2014 20:38

Täna algas Leedu Balti turniir ka U-19 koondistele. Avamängus suutsid eestlased sarnaselt kaks aastat noorematele alistada Soome 2:0, ...

26.06.2014 22:33
25.06.2014 15:32 Noortekoondiste Balti turniir algab homme
25.06.2014 12:04 U-19 koondis on Balti turniiriks komplekteeritud
17.06.2014 14:40 Selgusid U-19 koondise kandidaadid Balti turniiriks
31.05.2014 00:00 Eesti U-19 koondis kaotas laupäeval Lätile 0:3
25.04.2014 12:48 U-19 peab võõrsil maavõistlusmängu Lätiga