KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

U-19 » Uudised
U-19 II alistas treeningmängus U-18 koondise

Täna kell 13 toimus EJLi jalgpallihallis sõpruskohtumine Eesti U-19 koondise teise koosseisu ja Eesti U-18 koondise vahel. Tasavägine mäng lõppes aasta vanemate, 1997. aastal sündinud U-19 II 2:1 võiduga.

24. minutil viis Magnar Vainumäe iluvärav U-18 koondise küll juhtima, kuid 29. minutil viigistas Henri Reinvald skoori ning selle tulemusega ka avapoolaeg lõppes.

Teisel poolajal, mängu 68. minutil lõi U-19 II koondise võiduvärava Algis Roog.

Pildil U-18 koondis tähistamas Vainumäe tabamust

Mängu protokolli leiab
SIIT.

10.02.2015 15:39
U-19 II koondis koguneb järgmise nädala alguses Eesti U-19 lõpetas turniiri 0:2 kaotusega Moskvale

Eesti U-19 koondis treeningkogunemine toimub esmaspäeval, 9. veebruaril. U-19 koondise peatreener Marko Lelov on kogunemisele kutsunud 23 ...

04.02.2015 17:38

Eesti koondis lõpetas Valentin Granatkini mälestusturniiri kohamänguga Venemaa pealinna Moskva koondise vastu.