KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

U-19 » Uudised
U19 koondis lõpetas Balti turniiri 0:2 kaotusega Leedule (lisatud kommentaar)

Lätis jõudis täna lõpule U19 koondiste Balti turniir. Viimasel mängupäeval kaotas Eesti 0:2 Leedule.

Enne viimast vooru oli tabeliseis pingeline, sest Leedul oli võimalus turniirivõitu püüda ning Eestil veel šanss turniir teise kohaga lõpetada. „Tabeliseis oli intrigeeriv, kuid kahjuks oli täna olukord selline, et kaotasime mängu viie minuti jooksul teisel poolajal,“ rääkis noortekoondise peatreener Marko Lelov.

Esimesel poolajal väravaid ei löödud, kuid 54. minutil avas Leedu skoori. „Esimese värava lõid nad standardolukorrast – karistuslöök äärest tuli nende poolt hästi kasti ja kuigi otseselt kedagi markeerimata ei jäetud, suutis vastane olukorda paremini ennetada ja tagumisest nurgast palli väravasse suunata,“ kirjeldas Lelov. Vaid kaks minutit hiljem kahekordistas Leedu ...

05.06.2016 18:49
Eesti ja Soome U19 koondised tegid väravateta viigi (lisatud kommentaar) U19 koondis pidi Balti turniiri avamängus tunnistama Läti eakaaslaste paremust

Eesti U19 koondis avas Lätis toimuval Balti turniiril punktiarve, kui täna tehti väravateta viik Soome eakaaslastega.

03.06.2016 19:23

Eesti U19 koondis alustas täna Lätis Balti turniiri. Avamängus pidid eestlased tunnistama võõrustajate 4:2 ...

02.06.2016 18:53
02.06.2016 16:15 Eesti U19 koondise Balti turniirist näidatakse otsepilti
01.06.2016 14:13 Marko Lelov avalikustas U19 koondise lõpliku nimekirja Balti turniiriks
27.05.2016 14:20 U19 koondiste Balti turniiril toimus staadionite muudatus
20.05.2016 09:38 „Tuleviku number 1“ väravavahid ja ründajad kogunevad taas
17.05.2016 11:11 U19 koondis alustab Balti turniiri võõrustaja Läti vastu