KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS
Trükivaade

U-19 » Uudised
U-19 koondis kaotas Katarile 1:2

Täna toimus A. Le Coq Arenal Eesti ja Katari noortekoondiste vaheline maavõistlus. Katari noortekoondisesse kuuluvad mängijad sünniaastaga 1995, Eesti U-19 koondist esindavad 1996. aastal sündinud ning nooremad.

Eesti asus 25. minutil Herol Riibergi väravast 1:0 juhtima, kuid 66. minutil külalised viigistasid ja lõid 90. minutil ka võiduvärava.

„Võib öelda, et kuigi kaotasime, siis oli rahuldav mäng. Eriti arvestades, et vastased olid aasta vanemad ning meie suutsime üldplaanis oma ülesandeid täita - olime agressivsed ning mängisime kontaktselt," sõnas noortekoondise peatreener Marko Lelov vahetult pärast kohtumist Soccernet.ee-le. Lelovi ja Katari noortekoondise peatreeneri Felix Sanchez Basi kommentaare saab lugeda Soccernet.ee uudisest
siit.

24.08.2014 17:02
U-19 koondis kohtub pühapäeval A. Le Coq Arenal Katariga U-19 koondis kohtub Katari ja Valgevenega

Eesti U-19 koondis kohtub pühapäeval, 24. augustil A. Le Coq Arenal Katari noortekoondisega. Mängu avavile kõlab kell ...

21.08.2014 16:24

Eesti U-19 koondis peab kolm maavõistlust, kohtudes Tallinnas Katari eakaaslastega ning Keilas Valgevenega.