KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

NAISED A-KOONDIS » Uudised
Naiste koondislased välismaal: Kirkop tõusis kolmandaks

Malta kõrgliigas alistasid Kirkop United ja Liis Pello kindlalt Raiders Luxoli. Poolajapausile mindi Kirkopi 2:0 eduseisul. Väravate autoriteks olid 26. minutil Thresa Scicluna ja seitse minutit hiljem Oriana Bedingfield. Teisel poolajal lisas ühe värava veel Alessia Caschetto ning mängu lõppseisuks jäi 3:0. Pello tegi naiskonna eest kaasa täismängu. Kirkop tõusis tänu sellele võidule tabelis mööda ühe kohtumise vähem pidanud Mgarr Unitedist ja läks kolmandale kohale. Järgmisena ootab kolmapäeval Kirkopi ees kohtumine tabeliliidri Birkirkaraga.

Hispaania esiliigas sai Getriin Strigini koduklubi Granada võõrsil 1:0 võidu Luis de Camoensi naiskonna üle. Mängu ainuke värav sündis 44. minutil penaltist, kui täpne oli Yurena. Tabelis on Granada hetkel teisel kohal, esimesel tabelireal olevast ...

23.01.2017 13:53
Naiste koondis peab MM-i eelringi kohtumisi Gruusias PILTUUDIS: Naiste koondis tegi esimese treeningu Zelinski juhendamisel

Täna selgusid Nyonis maailmameistrivõistluste eelringi alagrupid ning Eesti naiskonna vastasteks loositi Kasahstan, Gruusia ja ...

19.01.2017 16:01

Naiste A-koondis pidas eile Tallinnas Nike Arenal oma esimese ühistreeningu peatreener Indrek Zelinski käe all.

Treeningutele ...

19.01.2017 13:31
16.01.2017 15:51 Naiste koondislased välismaal: Liis Pello aitas Kirkopi võidule
05.01.2017 11:32 Katrin Kaarna asub tööle Ameerika Ühendriikides
03.01.2017 17:25 Signy Aarna pikendas koduklubiga lepingut
28.12.2016 19:00 Naiste A-koondis alustab treeningutega uuel aastal
12.12.2016 15:45 Naiste koondislased välismaal: Pello teenis võidu ning kuu parima tiitli