KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

NAISED A-KOONDIS » Uudised

Naiste jalgpallikoondis võõrustas kahe päeva jooksul teistkordselt Leedut. Eilse kohtumise kallutasid eestlannad enda kasuks 3:0, tänase mängu lõppskooriks oli 2:0.

Eesti suutis kohtumist Saron Läänmäe tabamuse toel 11. minutil juhtima minna. Võrdseks kujunenud avapoolajal rohkem väravaid ei löödud. Teisel poolajal oli eestlannadel mitmeid võimalusi ning väravaraame tabasid nii Lisette Tammik kui vahetusest sekkunud Signy Aarna. Samuti säras mitme hea tõrjega Leedu väravavaht Viktorija Magalinskaja. Tänase võidu kindlustas Aarna 88. minuti värav.

Koondise peatreener Keith Boanas ei olnud võidule vaatama hoolealustega lõpuni rahul. „Ma olin rahul rohkem sellega, mida nägin meie esimeselt koosseisult, sest tegime rohkelt vahetusi. Ma ei olnud teisel poolajal rahul meie kogenud mängijate tegutsemisega. Ma ei ütle ...

26.02.2015 19:00

Eesti naistekoondis alistas täna EJLi jalgpallihallis Leedu 3:0.

Tänase mängu 10. minutil asus Eesti mängu juhtima, ...

25.02.2015 15:56

Eesti naiste koondis on koondis pidanud kokku 131 ametlikku maavõistlust. 6. veebruaril 2015. aastal võitsime 2:0 Lätit.

06.02.2015 20:35
06.02.2015 20:32 Kõik naiste koondise internatsionaalid
06.02.2015 16:24 VIDEO: Eesti naiste koondis alistas Läti 2:0
05.02.2015 09:20 Naistekoondis peab reedel Lätiga maavõistluse
04.02.2015 18:07 Naistekoondis peab Leeduga kaks treeningmängu
26.01.2015 15:06 Naistekoondis peab maavõistluse Lätiga