KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

NAISED A-KOONDIS » Uudised
Naiste koondislased välismaal: Inna Zlidnis naasis talvepausilt võidukalt

Inna Zlidnis (pildil) ja Ferencvaros jätkasid pärast ligi kolmekuulist pausi Ungari kõrgliigas võidusoonel. 13. voorus võõrustati Viktoria Szombathely naiskonda, kes on ainuke võistkond, kes on suutnud Ferencvarosi sel hooajal alistada, kui oktoobris võeti 2:1 võit. Ferencvaros haaras koduses kohtumises liidriohjad, kui 13. minutil mindi Allegra Poljaki väravast 1:0 ette. Poolajapausile mindi siiski viigilises seisus, kui Szombathely suutis 17. minutil värava lüüa. Teisel poolajal lükkas Ferencvaros sisse teise käigu ning teenis tänu 56., 59., 77. ja 90.+2 minutil löödud väravatele suure 5:1 võidu. Zlidnis tegi kaasa terve mängu. Ferencvaros on 36 punktiga tabelis liidrikohal. Lähim jälitaja MTK Hungaria jääb viie punkti kaugusele.

Liis Pello ja Kirkop United kohtusid Malta kõrgliigas oma ...

27.02.2017 16:45
Naiste koondislased välismaal: Getter Laariga Metz teenis viigi Naiste koondislased välismaal: Pello väravad aitasid Kirkopi võiduni

Eesti koondise väravavaht Getter Laar (pildil) kaitses Prantsusmaa kõrgliigas Metzi väravat ja aitas naiskonnal ...

20.02.2017 15:51

Liis Pello (pildil) ja Kirkop mängisid Malta kõrgliigas Gozo naiskonnaga ja teenisid kindla 6:1 võidu. Pello ...

13.02.2017 16:50
06.02.2017 18:05 Naiste koondislased välismaal: Strigini koduklubile võit
23.01.2017 13:53 Naiste koondislased välismaal: Kirkop tõusis kolmandaks
19.01.2017 16:01 Naiste koondis peab MM-i eelringi kohtumisi Gruusias
19.01.2017 13:31 PILTUUDIS: Naiste koondis tegi esimese treeningu Zelinski juhendamisel
16.01.2017 15:51 Naiste koondislased välismaal: Liis Pello aitas Kirkopi võidule