Otsingutulemused

Võistkonnad

Tallinna FC Flora Premium liiga
JK Narva Trans Premium liiga
Tartu JK Tammeka Premium liiga
FCI Tallinn Premium liiga
Nõmme Kalju FC Premium liiga
JK Sillamäe Kalev Premium liiga
Pärnu JK Vaprus Premium liiga
Viljandi JK Tulevik Premium liiga
Tallinna FC Levadia Premium liiga
Paide Linnameeskond Premium liiga
FC Elva Esiliiga
Tartu JK Welco Esiliiga
Tartu FC Santos Esiliiga
FCI Tallinn U21 Esiliiga
FC Kuressaare Esiliiga
Keila JK Esiliiga B
Vändra JK Vaprus Esiliiga B
Raasiku FC Joker Esiliiga B
Viimsi JK Esiliiga B
Nõmme Kalju FC U21 Esiliiga B
Pärnu JK (N) Naiste Meistriliiga
Tallinna FC Levadia (N) Naiste Meistriliiga
Tartu JK Tammeka (N) Naiste Meistriliiga
Tartu SK 10 Premium (N) Naiste Meistriliiga
Tallinna FC Flora (N) Naiste Meistriliiga
JK Tallinna Kalev (N) Naiste Meistriliiga
Noortekoondis (N) Naiste Meistriliiga
Haapsalu JK IV liiga võitja
Tallinna Depoo IV liiga võitja
Põlva FC Lootos (N) Naiste Meistriliiga üleminekumängud
Kohtla-Järve JK Järve (N) Naiste Esiliiga üleminekumängud
Tallinna FC Flora II (N) Naiste Esiliiga
FC Elva (N) Naiste Esiliiga
Nõmme Kalju FC (N) Naiste Esiliiga
Tallinna FC Ajax (N) Naiste Esiliiga
FC Kuressaare (N) Naiste Esiliiga
Pärnu JK II (N) Naiste Esiliiga
Rakvere JK Tarvas (N) Naiste Teine liiga
Tartu JK Tammeka II (N) Naiste Teine liiga
Saku Sporting (N) Naiste Teine liiga
Paide Linnanaiskond Tapa (N) Naiste Teine liiga
FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N) Naiste Teine liiga
FCI Tallinn (N) Naiste Teine liiga
JK Tallinna Kalev II (N) Naiste Teine liiga
JK Narva Trans (N) Naiste Teine liiga
JK Saarepiiga (N) Naiste Teine liiga
Maardu Linnameeskond II II liiga - Põhja/Ida piirkond
Võru FC Helios II liiga - Põhja/Ida piirkond
Tallinna FC Levadia III II liiga - Põhja/Ida piirkond
Tallinna FC Ararat TTÜ II liiga - Põhja/Ida piirkond
Lasnamäe FC Ajax II liiga - Põhja/Ida piirkond
Tallinna JK Piraaja II liiga - Põhja/Ida piirkond
Tallinna JK Dünamo II liiga - Põhja/Ida piirkond
Maardu United II liiga - Põhja/Ida piirkond
Kohtla-Järve JK Järve II II liiga - Põhja/Ida piirkond
Tallinna JK Legion II liiga - Põhja/Ida piirkond
Narva United FC II liiga - Põhja/Ida piirkond
Tartu FC Merkuur II liiga - Põhja/Ida piirkond
Jõgeva SK Noorus-96 II liiga - Põhja/Ida piirkond
Tartu FC Santos II II liiga - Põhja/Ida piirkond
Viimsi JK II II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
Pärnu JK Vaprus II II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
SK Imavere II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
FC Kuressaare II II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
Tõrva JK II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
Türi Ganvix JK II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
FC Nõmme United II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna FC Flora U19 II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
JK Tabasalu II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
Viljandi JK Tulevik U21 II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
Saue JK Laagri II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
FC Otepää II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
Pärnu Jalgpalliklubi II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
JK Tallinna Kalev III III liiga - Põhja piirkond
Saku Sporting III liiga - Põhja piirkond
Tallinna FC Eston Villa III liiga - Põhja piirkond
Tallinna FC Hell Hunt III liiga - Põhja piirkond
JK Retro III liiga - Põhja piirkond
Nõmme Kalju FC III III liiga - Põhja piirkond
Tallinna KSK FC Štrommi III liiga - Põhja piirkond
Kristiine JK III liiga - Põhja piirkond
Pirita JK Reliikvia III liiga - Põhja piirkond
Harju JK Laagri III liiga - Põhja piirkond
Rumori Calcio Tallinn III liiga - Põhja piirkond
Põhja-Tallinna JK Volta III liiga - Põhja piirkond
FC Vastseliina III liiga - Lõuna piirkond
FC Tarvastu III liiga - Lõuna piirkond
Suure-Jaani United III liiga - Lõuna piirkond
FC Tartu III liiga - Lõuna piirkond
Tartu JK Tammeka U19 III liiga - Lõuna piirkond
Tartu JK Welco II III liiga - Lõuna piirkond
Tartu Ülikool Fauna III liiga - Lõuna piirkond
Viljandi JK Tulevik III III liiga - Lõuna piirkond
Navi Vutiselts III liiga - Lõuna piirkond
SK Tääksi III liiga - Lõuna piirkond
EMÜ SK III liiga - Lõuna piirkond
FC Jõgeva Wolves III liiga - Lõuna piirkond
Koeru JK III liiga - Ida piirkond
Tallinna JK Augur III liiga - Ida piirkond
Raasiku FC Joker II III liiga - Ida piirkond
Tartu FC Helios III liiga - Ida piirkond
FCI Tallinn III III liiga - Ida piirkond
JK Väätsa Vald III liiga - Ida piirkond
JK Loo III liiga - Ida piirkond
Paide Linnameeskond III III liiga - Ida piirkond
Lasnamäe FC Ajax II III liiga - Ida piirkond
Ambla Vallameeskond III liiga - Ida piirkond
Kuusalu JK Rada III liiga - Ida piirkond
FC Järva-Jaani III liiga - Ida piirkond
FC Kose III liiga - Lääne piirkond
Rummu Dünamo III liiga - Lääne piirkond
FC Lelle III liiga - Lääne piirkond
Pakri SK Alexela III liiga - Lääne piirkond
Lihula JK III liiga - Lääne piirkond
Kärdla LM III liiga - Lääne piirkond
Raplamaa JK II III liiga - Lääne piirkond
Läänemaa JK III liiga - Lääne piirkond
Tallinna FC Castovanni Eagles III liiga - Lääne piirkond
Pärnu JK Poseidon III liiga - Lääne piirkond
FC Zenit Tallinn III liiga - Lääne piirkond
JK Kernu Kadakas III liiga - Lääne piirkond
FCP Pärnu IV liiga - Lõuna piirkond
Valga FC Warrior IV liiga - Lõuna piirkond
FC Elva II IV liiga - Lõuna piirkond
Pärnu JK Poseidon II IV liiga - Lõuna piirkond
FC Jõgeva Wolves II IV liiga - Lõuna piirkond
Võru FC Helios II IV liiga - Lõuna piirkond
Viljandi JK Tulevik IV IV liiga - Lõuna piirkond
Tõrva JK II IV liiga - Lõuna piirkond
Põlva FC Lootos IV liiga - Lõuna piirkond
Anija JK IV liiga - Põhja/Ida piirkond
FC Maardu Aliens IV liiga - Põhja/Ida piirkond
Tallinna FC Zapoos IV liiga - Põhja/Ida piirkond
Tallinna FC Olympic Olybet IV liiga - Põhja/Ida piirkond
Rakvere JK Tarvas II IV liiga - Põhja/Ida piirkond
Kadrina SK Moe IV liiga - Põhja/Ida piirkond
Tallinna JK Piraaja II IV liiga - Põhja/Ida piirkond
Tallinna JK Jalgpallihaigla IV liiga - Põhja/Ida piirkond
Tallinna FC TransferWise IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Keila JK II IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Tallinna Majandusmagistri Jalgpalliselts IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Kohila Püsivus IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Tallinna FC Soccernet IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Tallinna FC Reaal IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
FC Toompea IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Maarjamäe FC Igiliikur IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
Põhja-Tallinna JK Volta II IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
R. Üksjalgvärav Vitamin Well Rannajalgpalli Meistriliiga
R. SK Augur Enemat Rannajalgpalli Meistriliiga
R. Saue JK Rannajalgpalli Meistriliiga
R. BSC Thunder Häcker Rannajalgpalli Meistriliiga
R. BSC Alpha Rannajalgpalli Meistriliiga
R. BSC Peugeot Rannajalgpalli Meistriliiga
R. Nõmme BSC OlyBet Rannajalgpalli Meistriliiga
R. SK Augur MoneyOffice Rannajalgpalli Esiliiga
R. Smarten Logistics Rannajalgpalli Esiliiga
R. BSC Türi Rannajalgpalli Esiliiga
R. IAFA Rannajalgpalli Esiliiga
R. BSC Karma Chromtex Rannajalgpalli Esiliiga
R. SK Kadrina Rannajalgpalli Esiliiga
U-17 Pärnu JK Vaprus U17 Eliitliiga Esiliiga
U-17 FC Nõmme United U17 Eliitliiga Esiliiga
U-17 FC Ajax Tallinn U17 Eliitliiga II liiga
U-17 Läänemaa U17 Eliitliiga II liiga
U-17 Tabasalu JK/Keila JK U17 Eliitliiga II liiga
U-17 Nõmme Kalju FC U17 Eliitliiga II liiga
U-17 Raplamaa JK U17 Eliitliiga II liiga
Eesti U15 II U17 Eliitliiga II liiga
U-17 FC Elva U17 Eliitliiga II liiga
U-17 Tartu FC Santos U17 Eliitliiga Esiliiga
U-17 Tartu FC Helios U17 Eliitliiga II liiga
U-17 Kohtla-Järve JK Järve U17 Eliitliiga Esiliiga
Eesti U15 U17 Eliitliiga Esiliiga
U-17 Tallinna FC Levadia U17 Eliitliiga Esiliiga
U-17 JK Tallinna Kalev U17 Eliitliiga II liiga
U-17 Tallinna FC Flora U17 Eliitliiga Esiliiga
U-17 JK Narva Trans U17 Eliitliiga Esiliiga
U-17 Tallinna JK Legion U17 Eliitliiga Esiliiga
U-17 FCI Tallinn U17 Eliitliiga II liiga
U-17 Tartu JK Tammeka U17 Eliitliiga Esiliiga
U-17 FC Kuressaare U17 Eliitliiga II liiga
Pärnu JK (99) U19 Esiliiga
Läänemaa JK (99) U19 Esiliiga
Tartu JK Tammeka (01) U17 Esiliiga
FC Nõmme United (01) U17 Esiliiga
Tallinna FC Flora (01) U17 Esiliiga
Nõmme Kalju FC (01) U17 Esiliiga
FCI Tallinn (01) U17 Esiliiga
Tartu FC Helios (01) U17 Esiliiga
Tartu JK Tammeka (T-01) Tüdrukute U17
Pärnu JK (T-01) Tüdrukute U17
Nõmme Kalju FC (T-01) Tüdrukute U17
Tallinna JK Legion (T-01) Tüdrukute U17
JK Tabasalu (T-01) Tüdrukute U17
FC Elva (T-01) Tüdrukute U17
Tallinna FC Flora (T-01) Tüdrukute U17
JK Tallinna Kalev (T-01) Tüdrukute U17
Raplamaa JK (02) U16 II liiga
Nõmme Kalju FC (02) U16 Esiliiga
Maardu LM (02) U16 Esiliiga
Rakvere JK Tarvas (02) U16 II liiga
Pärnu JK (02) U16 Esiliiga
Tallinna FC Flora (02) U16 II liiga
JK Narva Trans (02) U16 Esiliiga
Tartu FC Santos (02) U16 Esiliiga
FC Helios Võru (02) U16 II liiga
JK Tallinna Kalev (02) U16 Esiliiga
Tartu JK Tammeka (02) U16 Esiliiga
Saku Sporting (02) U16 II liiga
JK Tabasalu (02) U16 Esiliiga
Tartu FC Helios (02) U16 II liiga
JK Vasalemma (02) U16 II liiga
Viimsi MRJK I (03) U15 Esiliiga
JK Tabasalu (03) U15 Esiliiga
Pärnu JK Vaprus (03) U15 Esiliiga
Harju JK (03) U15 Esiliiga
Tartu FC Santos (03) U15 Esiliiga
Nõmme Kalju FC I (03) U15 Esiliiga
FC Nõmme United (03) U15 Esiliiga
Kohila Püsivus (T-03) Tüdrukute U15
JK Kuusalu Kalev (T-03) Tüdrukute U15
Tallinna FC Ajax (T-03) Tüdrukute U15
FC Elva (T-03) Tüdrukute U15
Nõmme Kalju FC (T-03) Tüdrukute U15
Põlva FC Lootos (T-03) Tüdrukute U15
JK Tabasalu (T-03) Tüdrukute U15
Tallinna FC Flora (T-03) Tüdrukute U15
Pärnu JK (T-03) Tüdrukute U15
Nõmme Kalju FC II (03) U15 II liiga A-tasand
Tallinna FC Ajax (03) U15 II liiga B-tasand
Jõhvi FC Lokomotiv (03) U15 II liiga B-tasand
FC Elva (03) U15 II liiga A-tasand
Maardu LM (03) U15 II liiga A-tasand
JK Kärdla LM (03) U15 II liiga A-tasand
Tallinna FC Flora I (03) U15 II liiga A-tasand
Põlva FC Lootos (03) U15 II liiga B-tasand
Kiviõli FC Irbis (03) U15 II liiga A-tasand
JK Kuusalu Kalev (03) U15 II liiga B-tasand
FC Kuressaare (03) U15 II liiga A-tasand
JK Loo (03) U15 II liiga A-tasand
Tartu FC Helios (03) U15 II liiga A-tasand
Valga FC Warrior (03) U15 II liiga B-tasand
Tallinna JK Legion LŠ (03) U15 II liiga B-tasand
Viimsi MRJK II (03) U15 II liiga B-tasand
FC Ülenurme (03) U15 II liiga B-tasand
FC Helios Võru (03) U15 II liiga A-tasand
JK Tallinna Kalev (03) U15 II liiga A-tasand
Raplamaa JK (03) U15 II liiga B-tasand
Pärnu JK (03) U15 II liiga B-tasand
Keila JK (03) U15 II liiga A-tasand
Tallinna FC Flora II (03) U15 II liiga B-tasand
Tartu FC Santos I (04) U14 Esiliiga
FC Narva (04) U14 Esiliiga
JK Tallinna Kalev (04) U14 Esiliiga
Tartu JK Tammeka (04) U14 Esiliiga
Pärnu JK Vaprus (04) U14 Esiliiga
Tartu FC Helios (04) U14 Esiliiga
Keila JK (04) U14 II liiga B-tasand
FC Elva (04) U14 II liiga B-tasand
Harju JK (04) U14 II liiga A-tasand
FCI Tallinn (04) U14 II liiga A-tasand
Saku Sporting (04) U14 II liiga B-tasand
Pärnu JK (04) U14 II liiga A-tasand
Tartu FC Santos II (04) U14 II liiga B-tasand
Nõmme Kalju FC (04) U14 II liiga B-tasand
JK Tabasalu (04) U14 II liiga B-tasand
Tallinna FC Flora II (04) U14 II liiga B-tasand
Pärnu JK Poseidon (04) U14 II liiga B-tasand
JK Narva Trans (04) U14 II liiga A-tasand
Läänemaa JK I (04) U14 II liiga A-tasand
Kohtla-Järve JK Järve (04) U14 II liiga A-tasand
Viljandi JK Tulevik (04) U14 II liiga A-tasand
Tõrva JK (04) U14 II liiga A-tasand
Tallinna FC Flora I (04) U14 II liiga A-tasand
FC Otepää (04) U14 II liiga B-tasand
FC Nõmme United (04) U14 II liiga A-tasand
Paide LM Türi (04) U14 II liiga A-tasand
Rakvere JK Tarvas (04) U14 II liiga A-tasand
Nõmme Kalju FC III (05) U13 VII alagrupp
JK Vasalemma (05) U13 VII alagrupp
JK Tabasalu Valge (05) U13 VII alagrupp
FC Kose (05) U13 VII alagrupp
Tallinna FC Flora III (05) U13 VII alagrupp
Saue JK (05) U13 VII alagrupp
Tallinna FC Flora II (05) U13 VII alagrupp
Vändra JK Vaprus (05) U13 VII alagrupp
JK Kärdla LM (05) U13 VII alagrupp
Saku Sporting (05) U13 VII alagrupp
Tartu FC Helios (05) U13 A algrupp
Tartu JK Tammeka (05) U13 A algrupp
Harju JK Punane (05) U13 A algrupp
Nõmme Kalju FC I (05) U13 A algrupp
Harju JK Must (05) U13 B alagrupp
Nõmme Kalju FC II (05) U13 B alagrupp
JK Loo (05) U13 B alagrupp
Pärnu Kalev SK (05) U13 B alagrupp
Paide Linnameeskond (05) U13 B alagrupp
Maardu LM (05) U13 B alagrupp
JK Narva Trans (05) U13 C alagrupp
FC Nõmme United (05) U13 C alagrupp
JK Tallinna Kalev (05) U13 C alagrupp
JK Sillamäe Kalev (05) U13 C alagrupp
JK Tabasalu Sinine (05) U13 C alagrupp
Rakvere JK Tarvas (05) U13 C alagrupp
Viimsi MRJK II (05) U13 C alagrupp
Valga FC Warrior (05) U13 D alagrupp
Tallinna JK Legion (05) U13 D alagrupp
Põlva FC Lootos (05) U13 D alagrupp
FC Helios Võru (05) U13 D alagrupp
Raasiku FC Joker (05) U13 D alagrupp
FCI Tallinn I (05) U13 D alagrupp
Tallinna FC Ajax (05) U13 D alagrupp
FC Kuressaare (05) U13 E alagrupp
FCI Tallinn II (05) U13 E alagrupp
Pärnu JK Vaprus (05) U13 E alagrupp
JK Kuusalu Kalev (05) U13 E alagrupp
Viimsi MRJK I (05) U13 E alagrupp
Paide LM Tapa (05) U13 F alagrupp
Raplamaa JK (05) U13 F alagrupp
Jõhvi FC Lokomotiv (05) U13 F alagrupp
FCI Tallinn III (05) U13 F alagrupp
Tallinna JK Augur (06) U12 I alagrupp
Harju JK Punane (06) U12 I alagrupp
FCI Tallinn I (06) U12 I alagrupp
Nõmme Kalju FC I (06) U12 I alagrupp
Keila JK (06) U12 I alagrupp
Raplamaa JK (06) U12 II alagrupp
Tallinna JK Legion I (06) U12 II alagrupp
FCI Tallinn II (06) U12 II alagrupp
JK Loo (06) U12 II alagrupp
Harju JK Must (06) U12 II alagrupp
JK Tallinna Kalev (06) U12 II alagrupp
Tallinna JK Legion II (06) U12 III alagrupp
JK Tabasalu (06) U12 III alagrupp
Nõmme Kalju FC II (06) U12 III alagrupp
Viljandi JK Tulevik (06) U12 III alagrupp
FC Paide (06) U12 IV alagrupp
Kohtla-Järve SK Zenit (06) U12 IV alagrupp
Viimsi MRJK (06) U12 IV alagrupp
Saku Sporting (06) U12 IV alagrupp
FC Helios Võru (06) U12 V alagrupp
Tõrva JK (06) U12 V alagrupp
FC Otepää (06) U12 V alagrupp
FC Elva (06) U12 V alagrupp
Tartu JK Tammeka (06) U12 V alagrupp
Tartu FC Helios (06) U12 V alagrupp
Tartu FC Santos (06) U12 V alagrupp
Läänemaa JK (06) U12 VI alagrupp
Saaremaa JK aameraaS (06) U12 VI alagrupp
Pärnu JK (06) U12 VI alagrupp
FC Kuressaare (06) U12 VI alagrupp
Rakvere JK Tarvas (06) U12 VII alagrupp
Sillamäe JK Dina (06) U12 VII alagrupp
Kiviõli FC Irbis (06) U12 VII alagrupp
Kohtla-Järve JK Järve (06) U12 VII alagrupp
Suure-Jaani United (06) U12 VIII alagrupp
Pärnu JK Poseidon II (06) U12 VIII alagrupp
Valga FC Warrior (06) U12 VIII alagrupp
Põltsamaa JK Sport (06) U12 VIII alagrupp
Pärnu JK Poseidon I (06) U12 VIII alagrupp
Maardu LM (07) U11 I alagrupp
Viimsi MRJK I (07) U11 I alagrupp
Tallinna FC Ararat (07) U11 I alagrupp
Tallinna FC Ajax (07) U11 I alagrupp
Harju JK (07) U11 I alagrupp
JK Loo I (07) U11 I alagrupp
JK Loo II (07) U11 II alagrupp
Nõmme Kalju FC I (07) U11 II alagrupp
JK Tallinna Kalev (07) U11 II alagrupp
FC Olymp (07) U11 II alagrupp
JK Tabasalu Sinine (07) U11 II alagrupp
Tallinna JK Legion (07) U11 II alagrupp
FCI Tallinn I (07) U11 II alagrupp
Nõmme Kalju FC II (07) U11 III alagrupp
Tallinna JK Augur (07) U11 III alagrupp
JK Kuusalu Kalev (07) U11 III alagrupp
FC Nõmme United Must (07) U11 III alagrupp
Tallinna Kratid (07) U11 III alagrupp
Saku Sporting (07) U11 III alagrupp
Tallinna JK Puuma (07) U11 IV alagrupp
Nõmme Kalju FC III (07) U11 IV alagrupp
FCI Tallinn II (07) U11 IV alagrupp
FC Kose (07) U11 IV alagrupp
Viimsi MRJK II (07) U11 IV alagrupp
Saue JK (07) U11 V alagrupp
Raplamaa JK (07) U11 V alagrupp
JK Tabasalu Valge (07) U11 V alagrupp
JK Vasalemma (07) U11 V alagrupp
Läänemaa JK (07) U11 V alagrupp
JK Kärdla LM (07) U11 V alagrupp
FC Helios Võru (07) U11 VI alagrupp
Tartu FC Helios (07) U11 VI alagrupp
FC Elva Valge (07) U11 VI alagrupp
Tartu FC Santos III (07) U11 VI alagrupp
Põlva FC Lootos (07) U11 VI alagrupp
Paide LM Koeru (07) U11 VI alagrupp
Tartu FC Santos I (07) U11 VI alagrupp
Viljandi JK Tulevik (07) U11 VI alagrupp
Tartu FC Santos II (07) U11 VII alagrupp
Tartu FC Santos IV (07) U11 VII alagrupp
FC Otepää (07) U11 VII alagrupp
Tartu JK Tammeka Valge (07) U11 VII alagrupp
FC Elva Punane (07) U11 VII alagrupp
Paide LM Türi (07) U11 VIII alagrupp
Vändra JK Vaprus (07) U11 VIII alagrupp
Pärnu JK Vaprus (07) U11 VIII alagrupp
Pärnu Kalev SK II (07) U11 VIII alagrupp
Pärnu Kalev SK I (07) U11 VIII alagrupp
FC Kuressaare (07) U11 VIII alagrupp
JK Sillamäe Kalev (07) U11 IX alagrupp
Paide LM Tapa (07) U11 IX alagrupp
Rakvere JK Tarvas (07) U11 IX alagrupp
JK Narva Trans (07) U11 IX alagrupp
Jõhvi FC Lokomotiv (07) U11 IX alagrupp
Raasiku FC Joker (T-05) Tüdrukute U13 - I alagrupp
Tallinna FC Levadia (T-05) Tüdrukute U13 - I alagrupp
FCI Tallinn (T-05) Tüdrukute U13 - I alagrupp
Viru-Nigula SK (T-05) Tüdrukute U13 - I alagrupp
Rakvere JK Tarvas (T-05) Tüdrukute U13 - I alagrupp
Tartu JK Tammeka (T-05) Tüdrukute U13 - II alagrupp
FC Elva (T-05) Tüdrukute U13 - II alagrupp
Põltsamaa SK Motiiv (T-05) Tüdrukute U13 - II alagrupp
Viimsi MRJK I (T-05) Tüdrukute U13 - II alagrupp
Tallinna FC Flora (T-05) Tüdrukute U13 - II alagrupp
Viimsi MRJK II (T-05) Tüdrukute U13 - III alagrupp
Keila JK (T-05) Tüdrukute U13 - III alagrupp
FC Kuressaare (T-05) Tüdrukute U13 - III alagrupp
Pärnu JK (T-05) Tüdrukute U13 - III alagrupp
JK Saarepiiga (T-05) Tüdrukute U13 - III alagrupp
Rakvere JK Tarvas (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
FC Elva Valge (09) U9 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
FC Elva Punane (09) U9 vanuseklass B-tase Lõuna
FC Elva Roheline (09) U9 vanuseklass B-tase Lõuna
Saue JK Punane (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Saue JK Must (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Tartu JK Tammeka Raadi (09) U9 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
FC Helios Võru (09) U9 vanuseklass B-tase Lõuna
Saue JK (09) U9 vanuseklass B-tase Põhi
Jõhvi FC Lokomotiv Sinine (09) U9 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
JK Tabasalu Sinine (08) U10 vanuseklass A-tase Põhi
Tallinna FC Flora Rohevalged (09) U9 vanuseklass B-tase Põhi
FC Tarvastu (08) U10 vanuseklass B-tase Lõuna
FC Nõmme United II (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Rakvere JK Tarvas Kollane (09) U9 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Rakvere JK Tarvas Must (09) U9 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Nõmme Kalju FC (T-07) Tüdrukute U11
Raasiku FC Joker (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Põhja-Tallinna KSK (08) U10 vanuseklass A-tase Põhi
JK Kärdla LM (09) U9 vanuseklass B-tase Põhi
Tallinna FC Flora Valged (09) U9 vanuseklass B-tase Põhi
Jõhvi FC Lokomotiv Punane (09) U9 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Läänemaa JK (09) U9 vanuseklass B-tase Põhi
FC Helios Võru (08) U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Keila JK Sinine (08) U10 vanuseklass A-tase Põhi
Tartu FC Santos (09) U9 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
JK Loo (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Tartu FC Santos II (08) U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Kohila Püsivus (T-07) Tüdrukute U11
Saaremaa JK aameraaS (08) U10 vanuseklassi B-tase Lääs
Pärnu JK Poseidon (09) U9 vanuseklass B-tase Lääs
Tõrva JK (08) U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Jõgeva SK Noorus-96 (08) U10 vanuseklass B-tase Lõuna
FC Ülenurme (09) U9 vanuseklass B-tase Lõuna
Leisi JK (08) U10 vanuseklassi B-tase Lääs
JK Sillamäe Kalev (09) U9 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Kohila Püsivus (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Tallinna FC Levadia Roheline (09) U9 vanuseklass A-tase Põhi
Tallinna FC Levadia Valge (09) U9 vanuseklass B-tase Põhi
FC Kose (09) U9 vanuseklass B-tase Põhi
JK Tabasalu Valge (09) U9 vanuseklass B-tase Põhi
JK Tabasalu Sinine (09) U9 vanuseklass A-tase Põhi
FC Paide (09) U9 vanuseklass B-tase Lääs
Tartu JK Tammeka Sinine (09) U9 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Viljandi JK Tulevik I (09) U9 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Tartu JK Tammeka Valge I (09) U9 vanuseklass B-tase Lõuna
Pärnu JK Vaprus Must (08) U10 vanuseklassi B-tase Lääs
Tallinna FC Ajax (09) U9 vanuseklass A-tase Põhi
Tallinna FC Ajax (T-07) Tüdrukute U11
Tallinna SK Everest (09) U9 vanuseklass A-tase Põhi
Nõmme Kalju FC (09) U9 vanuseklass A-tase Põhi
Pakri SK Alexela II (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
FC Nõmme United I (08) U10 vanuseklass A-tase Põhi
Viljandi JK Tulevik II (09) U9 vanuseklass B-tase Lõuna
Viljandi JK Tulevik III (09) U9 vanuseklass B-tase Lõuna
Viljandi JK Tulevik IV (09) U9 vanuseklass B-tase Lõuna
Pärnu JK Vaprus Sinine (09) U9 vanuseklass B-tase Lääs
Paide LM Koeru (09) U9 vanuseklass B-tase Lääs
FC Otepää (09) U9 vanuseklass B-tase Lõuna
Pärnu JK Vaprus Roheline (08) U10 vanuseklassi B-tase Lääs
Raplamaa JK Rapla I (09) U9 vanuseklass B-tase Põhi
Raplamaa JK Rapla II (09) U9 vanuseklass B-tase Põhi
Pärnu JK Vaprus Kollane (09) U9 vanuseklass B-tase Lääs
Harju JK (09) U9 vanuseklass B-tase Põhi
Raplamaa JK (T-07) Tüdrukute U11
Pärnu JK Vaprus Punane (09) U9 vanuseklass B-tase Lääs
Pärnu JK Vaprus Roheline (09) U9 vanuseklass B-tase Lääs
Paide LM Tapa (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Paide LM Türi (09) U9 vanuseklass B-tase Lääs
Tartu JK Tammeka Valge II (09) U9 vanuseklass B-tase Lõuna
Viimsi MRJK III (09) U9 vanuseklass A-tase Põhi
Saku Sporting (08) U10 vanuseklass A-tase Põhi
Keila JK (09) U9 vanuseklass B-tase Põhi
Põhja-Tallinna JK Volta (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Põhja-Tallinna JK Volta (09) U9 vanuseklass B-tase Põhi
Viimsi MRJK (T-07) Tüdrukute U11
Tartu JK Tammeka Must I (09) U9 vanuseklass B-tase Lõuna
Tartu JK Tammeka Must II (09) U9 vanuseklass B-tase Lõuna
Viimsi MRJK I (09) U9 vanuseklass A-tase Põhi
Viimsi MRJK II (09) U9 vanuseklass B-tase Põhi
Viimsi MRJK IV (09) U9 vanuseklass B-tase Põhi
Paide Linnameeskond (09) U9 vanuseklass B-tase Lääs
FCI Tallinn I (09) U9 vanuseklass A-tase Põhi
FCI Tallinn II (09) U9 vanuseklass A-tase Põhi
FCI Tallinn III (09) U9 vanuseklass A-tase Põhi
FCI Tallinn IV (09) U9 vanuseklass A-tase Põhi
JK Narva Trans (09) U9 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Tartu JK Tammeka Sepa (08) U10 vanuseklass B-tase Lõuna
Põlva FC Lootos I (09) U9 vanuseklass B-tase Lõuna
Põlva FC Lootos II (09) U9 vanuseklass B-tase Lõuna
Põlva FC Lootos (T-07) Tüdrukute U11
JK Kuusalu Kalev (09) U9 vanuseklass B-tase Põhi
JK Kuusalu Kalev (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Tallinna FC Flora (T-07) Tüdrukute U11
FC Helios Kõrveküla (09) U9 vanuseklass B-tase Lõuna
Pärnu JK I (09) U9 vanuseklass B-tase Lääs
Sillamäe JK Dina Punane (08) U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Sillamäe JK Dina (09) U9 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Raplamaa JK (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Tartu FC Helios Punane (08) U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Rakvere JK Tarvas (T-07) Tüdrukute U11
Tartu FC Helios Kollane (09) U9 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Viimsi MRJK II (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Raplamaa JK Märjamaa (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Tallinna Kratid (09) U9 vanuseklass B-tase Põhi
Pakri SK Alexela I (08) U10 vanuseklass A-tase Põhi
Kohtla-Järve FC Viru Star (08) U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Rae Spordikool Kalev (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
JK Tallinna Kalev Sinine (09) U9 vanuseklass B-tase Põhi
JK Tallinna Kalev Valge (09) U9 vanuseklass A-tase Põhi
Tallinna SK Everest (08) U10 vanuseklass A-tase Põhi
Tallinna FC Levadia (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
FC Elva Punane (08) U10 vanuseklass B-tase Lõuna
FCI Tallinn I (08) U10 vanuseklass A-tase Põhi
Viljandi JK Tulevik I (08) U10 vanuseklass B-tase Lõuna
Tartu FC Helios Punane (09) U9 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Tallinna KSK FC Štrommi (08) U10 vanuseklass A-tase Põhi
Tallinna JK Legion (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
FC Kuressaare (08) U10 vanuseklassi B-tase Lääs
Läänemaa JK (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
FCI Tallinn II (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Pärnu JK (08) U10 vanuseklass A-tase Põhi
Tartu FC Helios (08) U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Tartu JK Tammeka Valge (08) U10 vanuseklass B-tase Lõuna
Saku Sporting (09) U9 vanuseklass B-tase Põhi
Tartu FC Helios Kollane (08) U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
JK Tabasalu Valge (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Tartu JK Welco (08) U10 vanuseklass B-tase Lõuna
FC Elva Valge (08) U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Tallinna FC Flora Valged (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Tartu JK Tammeka Sinine (08) U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Tallinna FC Ararat III (09) U9 vanuseklass A-tase Põhi
JK Narva Trans (08) U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Tallinna FC Flora Rohelised (09) U9 vanuseklass A-tase Põhi
Suure-Jaani United (09) U9 vanuseklass B-tase Lääs
Pärnu JK Vaprus Sinine (08) U10 vanuseklassi B-tase Lääs
Pärnu JK Vaprus Kollane (08) U10 vanuseklassi B-tase Lääs
FC Otepää (08) U10 vanuseklass B-tase Lõuna
Viimsi MRJK I (08) U10 vanuseklass A-tase Põhi
Tallinna FC Flora Rohelised (08) U10 vanuseklass A-tase Põhi
Tallinna FC Ararat I (09) U9 vanuseklass A-tase Põhi
FC Kuressaare (09) U9 vanuseklass B-tase Lääs
Pärnu JK Poseidon II (08) U10 vanuseklassi B-tase Lääs
Tallinna FC Ararat II (09) U9 vanuseklass B-tase Põhi
Pärnu JK Poseidon I (08) U10 vanuseklassi B-tase Lääs
Keila JK Valge (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Mäetaguse SK Zenit (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Tartu JK Merkuur-Juunior (08) U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
JK Tallinna Kalev Sinine (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Tallinna FC Flora Mustad (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Nõmme Kalju FC I (08) U10 vanuseklass A-tase Põhi
Nõmme Kalju FC II (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Valga FC Warrior (08) U10 vanuseklass B-tase Lõuna
JK Tallinna Kalev Valge (08) U10 vanuseklass A-tase Põhi
Põlva FC Lootos I (08) U10 vanuseklass B-tase Lõuna
Pärnu JK Vaprus Valge (09) U9 vanuseklass B-tase Lääs
Viljandi JK Tulevik II (08) U10 vanuseklass B-tase Lõuna
Põlva FC Lootos II (08) U10 vanuseklass B-tase Lõuna
Harju JK Must (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Harju JK Punane (08) U10 vanuseklass A-tase Põhi
Tartu FC Santos I (08) U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Kohtla-Järve JK Järve I (08) U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
Kohtla-Järve JK Järve II (08) U10 vanuseklass A-tase Lõuna/Ida
FC Ülenurme (08) U10 vanuseklass B-tase Lõuna
S. Tallinna FC Cosmos Betsafe saaliliiga
S. Tallinna SK Augur Enemat Betsafe saaliliiga
S. Tartu Maksimum Betsafe saaliliiga
S. Narva United FC Betsafe saaliliiga
S. Sillamäe FC NPM Silmet Betsafe saaliliiga
S. Viimsi FC Rinopal Betsafe saaliliiga
S. Tartu Ravens Futsal EMÜ SK Betsafe saaliliiga
S. Sillamäe JK Dina Betsafe saaliliiga
S. Rõuge Saunamaa Saalijalgpalli Teine liiga
S. JK Sillamäe Kalev Saalijalgpalli Teine liiga
S. SK Kadrina Saalijalgpalli Teine liiga
S. Tallinna FC Cosmos II Saalijalgpalli Esiliiga
S. Rummu Dünamo Saalijalgpalli Esiliiga
S. Anija JK Saalijalgpalli Teine liiga
S. Narva United FC II Saalijalgpalli Esiliiga
S. JK Kohila Saalijalgpalli Esiliiga
S. Maccabi Saalijalgpalli Esiliiga
S. Aruküla Saalijalgpalli Teine liiga
S. Tallinna SK Augur Skanton Saalijalgpalli Esiliiga
RL. FC Elbato A-tasand I
RL. JK Õismäe Torm A-tasand II
RL. JK Saare Latte A-tasand II
RL. FC IceBears A-tasand II
RL. MG Keemik A-tasand II
RL. JK 32. keskkool A-tasand II
RL. Fc Fortuna A-tasand III
RL. FC Eston Villa II A-tasand III
RL. Kiili Pallid A-tasand III
RL. arvato F.C. A-tasand III
RL. FC SSSolutions A-tasand III
RL. FC Lebo Ülesanne A-tasand III
RL. FC Somnium A-tasand IV
RL. FK Odratakkel A-tasand IV
RL. Viimsi Lõvid A-tasand IV
RL. NPM Silmet A-tasand V
RL. Püssi SK A-tasand V
RL. Rakvere Wiswald A-tasand V
RL. JK NPK A-tasand V
RL. Kohtla-Nõmme A-tasand V
RL. Viru-Nigula A-tasand V
RL. FC Taritu A-tasand VI
RL. Valjala JK A-tasand VI
RL. Smuuli A-tasand VI
RL. Pärnu JK Vaprus A-tasand VII
RL. Rääma Zenit A-tasand VII
RL. FC Pärnu United A-tasand VII
RL. Tori Põrgulised A-tasand VII
RL. PJK vanemad A-tasand VII
RL. Järvakandi Tribling A-tasand VIII
RL. JK Hanila Tulevik A-tasand VIII
RL. JK Rapla Lokomotiiv A-tasand VIII
RL. JK Vatla A-tasand VIII
RL. JK Raudne Rusikas A-tasand IX
RL. JK Purakas A-tasand IX
RL. Tartu Taara A-tasand IX
RL. Vana Hea Puur A-tasand IX
RL. Rõngu United A-tasand X
RL. Semt&Welg A-tasand X
RL. SK Räpina A-tasand X
RL. Laheda SK A-tasand X
RL. FC Peipsi United A-tasand XI
RL. JK Puhja A-tasand XI
RL. Äksi JK A-tasand XI
RL. AC Rapla B-tasand I
RL. Anija JK II B-tasand I
RL. FC Nabala B-tasand I
RL. FC Seened B-tasand I
RL. FC Eos B-tasand II
RL. JK Karsklus B-tasand II
RL. JSK Fööniks B-tasand II
RL. Naq Nipsti FC B-tasand II
RL. Rumori Calcio II B-tasand II
RL. Linnujalad B-tasand III
RL. Error United B-tasand III
RL. FC Ramcelona B-tasand III
RL. Tatikad Platsil B-tasand III
RL. JK Proweb B-tasand III
RL. FC Hiiu United B-tasand IV
RL. FC BayeRM B-tasand IV
RL. JK Kõpu B-tasand V
RL. FC Revilo-Auto B-tasand V
RL. FC TRT77 B-tasand V
RL. JK Pingipoisid B-tasand VI
RL. JK Tartu Pauk B-tasand VI
RL. Playtech B-tasand VI
RL. FC Valga Kuradid B-tasand VII
RL. Antsla B-tasand VII
RL. FC Elva 6. Sektor B-tasand VII
RL. Väimela B-tasand VII
RL. Keila JK Naiskond Naiste rahvaliiga I alagrupp
RL. Pärnu JK Vaprus naiskond Naiste rahvaliiga I alagrupp
RL. Põhja-Tallinna JK Volta (N) Naiste rahvaliiga I alagrupp
RL. FC ERR Naiste rahvaliiga I alagrupp
RL. Viimsi MRJK naised Naiste rahvaliiga I alagrupp
RL. Jõgeva SK Noorus 96 (neiud) Naiste rahvaliiga II alagrupp
RL. TÜ Fauna Female Naiste rahvaliiga II alagrupp
RL. FC Otepää Naised Naiste rahvaliiga II alagrupp
RL. Tõrva JK Neiud Naiste rahvaliiga II alagrupp
RL. Tartu JK Welco Naiskond Naiste rahvaliiga II alagrupp
RL. Jalgpalliklubi FC Warrior Noorte rahvaliiga A alagrupp
RL. Spordiklubi Barca Noorte rahvaliiga A alagrupp
RL. JK Tammeka I Noorte rahvaliiga A alagrupp
RL. JK Tammeka II Noorte rahvaliiga A alagrupp
RL. Tartu JK Welco Vara Noorte rahvaliiga A alagrupp
RL. Kohila Püsivus noored Noorte rahvaliiga B alagrupp
RL. JK Vändra Vaprus Noorte rahvaliiga B alagrupp
RL. Taebla SK Noorte rahvaliiga C alagrupp
RL. Pärnu JK Vaprus karud Noorte rahvaliiga C alagrupp
RL. JK Laagri HK / AMJK Noorte rahvaliiga C alagrupp
RL. Kohtla-Järve SK Zenit Noorte rahvaliiga D alagrupp
RL. Harju JK Jüri Noorte rahvaliiga D alagrupp
RL. Tabasalu JK Noorte rahvaliiga D alagrupp
RL. Põhja-Tallinna JK Volta (02) Noorte rahvaliiga D alagrupp

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn