Otsingutulemused

Võistkonnad

Tallinna FC Flora Premium liiga
Paide Linnameeskond Premium liiga
Tallinna FC Levadia Premium liiga
Viljandi JK Tulevik Premium liiga
Nõmme Kalju FC Premium liiga
Tartu JK Tammeka Premium liiga
Tartu FC Santos Esiliiga
FC Elva Esiliiga
Viimsi JK Esiliiga B
Nõmme Kalju FC U21 Esiliiga B
Raasiku FC Joker Esiliiga B
Keila JK Esiliiga B
Vändra JK Vaprus Esiliiga B
S. Tartu Maksimum Betsafe saaliliiga
Tallinna FC Flora (N) Naiste Meistriliiga
Tallinna FC Levadia (N) Naiste Meistriliiga
S. Viimsi FC Rinopal Betsafe saaliliiga
S. Tartu Ravens Futsal EMÜ SK Betsafe saaliliiga
S. Sillamäe FC NPM Silmet Betsafe saaliliiga
S. Tallinna FC Cosmos Betsafe saaliliiga
JK Tallinna Kalev (N) Naiste Meistriliiga
S. Sillamäe Smsraha Betsafe saaliliiga
S. Narva United FC Betsafe saaliliiga
S. Tallinna SK Augur Enemat Betsafe saaliliiga
S. Tallinna FC Cosmos II Saalijalgpalli Esiliiga
S. JK Kohila Saalijalgpalli Esiliiga
S. Tallinna SK Augur Skanton Saalijalgpalli Esiliiga
S. Maccabi Saalijalgpalli Esiliiga
S. FC Jõgeva Wolves Saalijalgpalli Esiliiga
S. Narva SK Ganza Saalijalgpalli Esiliiga
S. Rummu Dünamo Saalijalgpalli Esiliiga
S. Narva United FC II Saalijalgpalli Esiliiga
Tallinna FC Ajax (N) Naiste Esiliiga
Tallinna FC Flora II (N) Naiste Esiliiga
Tallinna JK Piraaja II liiga - Põhja/Ida piirkond
Tallinna JK Legion II liiga - Põhja/Ida piirkond
Tartu FC Santos II II liiga - Põhja/Ida piirkond
Lasnamäe FC Ajax II liiga - Põhja/Ida piirkond
Jõgeva SK Noorus-96 II liiga - Põhja/Ida piirkond
Raplamaa JK II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
Türi Ganvix JK II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
JK Tabasalu II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
FC Otepää II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
Viljandi JK Tulevik U21 II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
Viimsi JK II II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna FC Flora U19 II liiga - Lõuna/Lääne piirkond
S. SK Kadrina Saalijalgpalli Teine liiga
S. Rõuge Saunamaa Saalijalgpalli Teine liiga
S. Anija JK Saalijalgpalli Teine liiga
S. Padise Rummu Dünamo II Saalijalgpalli Teine liiga
S. Aruküla Saalijalgpalli Teine liiga
Põhja-Tallinna JK Volta III liiga - Põhja piirkond
JK Tallinna Kalev III III liiga - Põhja piirkond
Paide Linnameeskond III III liiga - Ida piirkond
FCI Tallinn III III liiga - Ida piirkond
Läänemaa JK III liiga - Lääne piirkond
Pärnu JK Poseidon III liiga - Lääne piirkond
Pärnu JK Poseidon II IV liiga - Lõuna piirkond
FC Elva II IV liiga - Lõuna piirkond
Keila JK II IV liiga - Põhja/Lääne piirkond
U-17 FC Nõmme United U17 Eliitliiga Esiliiga
U-17 Tartu JK Tammeka U17 Eliitliiga Esiliiga
U-17 Raplamaa JK U17 Eliitliiga II liiga
U-17 Tallinna FC Levadia U17 Eliitliiga Esiliiga
U-17 JK Tallinna Kalev U17 Eliitliiga II liiga
U-17 FC Ajax Tallinn U17 Eliitliiga II liiga
U-17 Tartu FC Santos U17 Eliitliiga Esiliiga
U-17 Nõmme Kalju FC U17 Eliitliiga II liiga
U-17 FC Elva U17 Eliitliiga II liiga
U-17 Tallinna FC Flora U17 Eliitliiga Esiliiga
U-17 Läänemaa U17 Eliitliiga II liiga
U-17 Tallinna JK Legion U17 Eliitliiga Esiliiga
Keila JK (03) U15 II liiga A-tasand
Keila JK (04) U14 II liiga B-tasand
Keila JK Valge (08) U10 vanuseklass B-tase Põhi
Keila JK Sinine (08) U10 vanuseklass A-tase Põhi
SRL. Playtech C-alagrupp
SRL. Vana Hea Puur F-alagrupp
SRL. JK Proweb H-alagrupp
SRL. Wiiking J-alagrupp
SRL. FK Odratakkel K-alagrupp

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn