Otseülekanded

Premium liiga otseülekanded 2017. aastal. Samuti tulevad otseülekanded Premium liiga viimase vooru mängudest (04.11.2017), kuid täpne info selgub hiljemalt oktoobri lõpus.
 
VõistlusAegLink
Tartu JK Tammeka - FCI Tallinn 03.03.2017 19:00
Pärnu JK Vaprus - Nõmme Kalju FC 04.03.2017 13:00
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans 04.03.2017 13:00
Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 04.03.2017 13:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 04.03.2017 16:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora 10.03.2017 19:30
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 11.03.2017 13:00
Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka 11.03.2017 13:00
Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 11.03.2017 13:00
JK Narva Trans - FCI Tallinn 11.03.2017 16:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans 17.03.2017 19:30
FCI Tallinn - Viljandi JK Tulevik 18.03.2017 13:00
Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev 18.03.2017 13:00
Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus 18.03.2017 16:00
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 18.03.2017 19:00
FCI Tallinn - Tallinna FC Levadia 31.03.2017 19:30
Pärnu JK Vaprus - JK Sillamäe Kalev 01.04.2017 13:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik 01.04.2017 13:00
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond 01.04.2017 16:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 01.04.2017 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka 07.04.2017 19:00
Nõmme Kalju FC - FCI Tallinn 07.04.2017 19:30
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans 08.04.2017 13:00
Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus 08.04.2017 13:00
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 08.04.2017 19:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 14.04.2017 13:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 14.04.2017 13:00
Pärnu JK Vaprus - FCI Tallinn 14.04.2017 13:00
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 14.04.2017 19:30
JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC 15.04.2017 19:00
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 21.04.2017 19:00
FCI Tallinn - Tallinna FC Flora 21.04.2017 19:30
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 22.04.2017 13:00
Pärnu JK Vaprus - JK Narva Trans 22.04.2017 16:00
Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik 22.04.2017 19:00
FCI Tallinn - JK Sillamäe Kalev 24.04.2017 19:00
Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC 25.04.2017 18:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 25.04.2017 19:00
Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus 25.04.2017 19:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans 25.04.2017 20:00
Tallinna FC Levadia - Pärnu JK Vaprus 28.04.2017 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 28.04.2017 19:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC 28.04.2017 19:30
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev 29.04.2017 13:00
FCI Tallinn - Paide Linnameeskond 29.04.2017 19:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 05.05.2017 19:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Levadia 05.05.2017 19:00
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans 05.05.2017 19:30
Paide Linnameeskond - FCI Tallinn 06.05.2017 13:00
Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka 06.05.2017 19:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 12.05.2017 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia 12.05.2017 19:30
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora 13.05.2017 13:00
FCI Tallinn - JK Sillamäe Kalev 13.05.2017 16:00
Pärnu JK Vaprus - Viljandi JK Tulevik 13.05.2017 19:00
JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus 19.05.2017 19:00
Tallinna FC Flora - FCI Tallinn 19.05.2017 19:30
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 20.05.2017 13:00
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 20.05.2017 16:00
Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC 20.05.2017 19:00
FCI Tallinn - Pärnu JK Vaprus 22.05.2017 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 23.05.2017 18:00
Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik 23.05.2017 19:00
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 23.05.2017 19:00
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans 23.05.2017 20:00
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 27.05.2017 20:00
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev 29.05.2017 19:00
FCI Tallinn - Nõmme Kalju FC 30.05.2017 18:00
Pärnu JK Vaprus - Paide Linnameeskond 30.05.2017 19:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia 30.05.2017 20:00
JK Sillamäe Kalev - Pärnu JK Vaprus 02.06.2017 19:00
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans 02.06.2017 19:00
Tallinna FC Levadia - FCI Tallinn 02.06.2017 19:30
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC 03.06.2017 13:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 03.06.2017 16:00
Viljandi JK Tulevik - FCI Tallinn 16.06.2017 18:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka 16.06.2017 19:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora 16.06.2017 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 16.06.2017 19:30
Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev 16.06.2017 20:00
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC 19.06.2017 18:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 19.06.2017 19:00
FCI Tallinn - JK Narva Trans 19.06.2017 20:00
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 30.06.2017 19:30
Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus 01.07.2017 19:00
JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 07.07.2017 19:30
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond 08.07.2017 19:00
FCI Tallinn - Tartu JK Tammeka 08.07.2017 19:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 09.07.2017 19:00
Nõmme Kalju FC - Pärnu JK Vaprus 09.07.2017 19:00
Tartu JK Tammeka - FCI Tallinn 14.07.2017 19:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 14.07.2017 19:30
JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC 15.07.2017 16:00
Pärnu JK Vaprus - Paide Linnameeskond 15.07.2017 19:00
Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 15.07.2017 19:00
FCI Tallinn - Pärnu JK Vaprus 21.07.2017 19:00
Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik 21.07.2017 19:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans 21.07.2017 19:30
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 22.07.2017 16:00
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 22.07.2017 19:00
Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka 28.07.2017 19:00
JK Sillamäe Kalev - FCI Tallinn 28.07.2017 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 28.07.2017 19:30
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans 29.07.2017 16:00
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC 29.07.2017 19:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik 04.08.2017 19:00
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 04.08.2017 19:00
FCI Tallinn - Nõmme Kalju FC 04.08.2017 19:30
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond 05.08.2017 16:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora 05.08.2017 19:00
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans 11.08.2017 19:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 11.08.2017 19:00
FCI Tallinn - Tallinna FC Levadia 11.08.2017 19:30
JK Sillamäe Kalev - Pärnu JK Vaprus 12.08.2017 16:00
Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka 12.08.2017 19:00
Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 14.08.2017 19:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 15.08.2017 18:00
JK Narva Trans - FCI Tallinn 15.08.2017 19:00
Pärnu JK Vaprus - Nõmme Kalju FC 15.08.2017 19:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 15.08.2017 20:00
FCI Tallinn - Viljandi JK Tulevik 18.08.2017 19:00
JK Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju FC 18.08.2017 19:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 18.08.2017 19:30
Tallinna FC Levadia - Pärnu JK Vaprus 19.08.2017 16:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans 19.08.2017 19:00
Paide Linnameeskond - FCI Tallinn 21.08.2017 18:30
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora 22.08.2017 18:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia 22.08.2017 18:30
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka 22.08.2017 18:30
Pärnu JK Vaprus - JK Narva Trans 22.08.2017 20:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 25.08.2017 18:30
Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus 25.08.2017 18:30
Tallinna FC Flora - FCI Tallinn 25.08.2017 19:30
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev 26.08.2017 16:00
Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC 26.08.2017 19:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 08.09.2017 19:00
Pärnu JK Vaprus - Viljandi JK Tulevik 08.09.2017 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia 08.09.2017 19:30
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans 09.09.2017 13:00
FCI Tallinn - Tallinna FC Flora 09.09.2017 19:00
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik 11.09.2017 19:00
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC 12.09.2017 18:00
JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus 12.09.2017 19:00
FCI Tallinn - Paide Linnameeskond 12.09.2017 19:00
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 12.09.2017 20:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Levadia 15.09.2017 19:30
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 16.09.2017 13:00
JK Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju FC 16.09.2017 16:00
Viljandi JK Tulevik - FCI Tallinn 16.09.2017 16:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka 16.09.2017 19:00
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka 22.09.2017 19:30
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 23.09.2017 13:00
Nõmme Kalju FC - Pärnu JK Vaprus 23.09.2017 16:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 23.09.2017 16:00
FCI Tallinn - JK Narva Trans 23.09.2017 19:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC 29.09.2017 19:00
Tallinna FC Levadia - FCI Tallinn 29.09.2017 19:30
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 30.09.2017 13:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond 30.09.2017 16:00
Pärnu JK Vaprus - JK Sillamäe Kalev 30.09.2017 19:00
Nõmme Kalju FC - FCI Tallinn 13.10.2017 19:30
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans 14.10.2017 13:00
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka 14.10.2017 13:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia 14.10.2017 16:00
Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus 14.10.2017 19:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora 20.10.2017 19:30
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond 21.10.2017 13:00
JK Sillamäe Kalev - FCI Tallinn 21.10.2017 13:00
Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik 21.10.2017 16:00
Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus 21.10.2017 19:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia 27.10.2017 19:30
Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC 28.10.2017 13:00
Pärnu JK Vaprus - FCI Tallinn 28.10.2017 13:00
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond 28.10.2017 13:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 28.10.2017 19:00
JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik 04.11.2017 13:00
Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus 04.11.2017 13:00
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans 04.11.2017 13:00
FCI Tallinn - Tartu JK Tammeka 04.11.2017 13:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 04.11.2017 13:00
Lehe algusesseicon
Peatoetaja
  • Toetaja logo
Meediapartnerid
  • Toetaja logo
  • Toetaja logo
Toetajad
  • Toetaja logo
  • Toetaja logo
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •