10.2020

12:10

Coolbet rahvaliiga B-tasandi finaali jõudsid FC Puhkus Mehhikos – FC Mulgi

Coolbet rahvaliiga B-tasandil on selgunud mõlemad finalistid, kui poolfinaalides olid edukad FC Puhkus Mehhikos ja FC Mulgi.

Mulgi alistas Järveküla kooli staadionil tulemusega 4:3 FC Valge Poni Trahteri. Oliver Papp viis võõrustaja 12. minutil juhtima, kuid avapoolaeg lõppes FC Mulgi kaheväravalises eduseisus 3:1. Argo Öövel viigistas 23. minutil ning 11 minutit hiljem oli täpne Tanel Tverdohleb. Avapoolaja viimane värav sündis omaväravast.

Papp vähendas kaotusseisu minimaalseks 63. minutil, kuid kolm minutit hiljem suutis Heiko Viidebaum külalised taas kahe väravaga juhtima viia. 70. minutil lõi Valge Poni Trahteri õhtu kolmanda värava Sten Vesker, kuid enamaks polnud kodumeeskond võimeline.

FC Puhkus Mehhikos alistas võõrsil Raplamaa JK RL võistkonna 3:0. Rapla kunstmurul peetud mängu esimene värav löödi juba teisel minutil, kui täpne oli Karl Kevin Klais. 60. minutil lõi Rapla omavärava ning viimase tabamuse võõrustajate võrku lõi Tauri Tamm kohtumise 70. minutil.

Coolbet rahvaliiga B-tasandi finaali FC Puhkus Mehhikos – FC Mulgi mängu toimumisaeg selgub lähipäevadel.