28

09.2016

12:13

Jalgpalliliidu võistkond alistas Vaimastvere Arena avamisel Paduvere 4:2

Eesti Jalgpalli Liidu võistkond kohtus Vaimasteve uue kunstmuruväljaku avamisel Paduvere SK Illiga, kes alistati tulemusega 4:2.

Jõgevamaa meeskond läks matši juhtima 35. minutil, kui oli täpne Marko Murumaa. Teist poolaega alustas aga teravalt EJL, kui Karl Tauli, Marek Naarise ja Even Laanemaa väravad nelja minuti jooksul külalisvõistkonna 3:1 juhtima viisid. Endine koondislane Mati Pari suurendas EJLi võistkonna edu kolmeväravaliseks 60. minutil, kuid 67. minutil lõi päeva viimase värava taas Murumaa, kes tegi lõppskooriks 4:2.

Paudvere Illi mängis koosseisus: Erik Sõster, Janar Liivak, Silver Vaino, Marko Murumaa, Oliver Nõmm, Andres Ots, Veikko Vassiljev, Denis Kazakov, Siim Hordo, Lauri Hordo, Tanel Kiisküla, Tiit Lääne, Eduard Lehtmets, Kaido Abner, Ragnar Major, Rünno Jõeäär, Priit Jõeäär.

EJL mängis koosseisus: Andrus Lukjanov, Toomas Aavasalu, Jako Arikainen, Indrek Jegorov, Veiko Kurim, Mati Pari, Marek Naaris, Sander Lember, Karl Taul, Even Laanemaa, Kervin Kull, Lauri Indus.