23

02.2016

10:05

Kihelkonna krooniti Saaremaa meistriks naiste minijalgpallis

Laupäeval mängiti Kuressaare spordihoones Saaremaa naiste minijalgpallimeistrivõistlused, kus nelja naiskonna konkurentsis tuli võitjaks Kihelkonna.

Naiskonnad alustasid mänge grupisüsteemis, kus kõik kohtusid korra omavahel. Parimana kogus Kihelkonna kuus punkti (väravate vahega 4:3). Neile järgnesid FC Kure nelja (5:3), Nike nelja (3:3) ja Kure Originaal kolme (3:6) punktiga. Kaks paremat tagasid koha finaalis, teised selgitasid pronksmedali omaniku.

Kolmanda koha mängu Kure Originaal - Nike mängisid normaalaeg lõppes 0:0 viigiga, kuid penaltitega oli 2:1 parem Nike.

Finaalis viis Anne-Mai Alas viiendal minutil Kihelkonna 1:0 juhtima. Kolm minutit hiljem lõi FC Kure omavärava ja 13. minutil vormistas Alas lõppseisuks 3:0.

Parimaks väravavahiks valiti Triinu Eliise Põld (FC Kure), suurim väravakütt oli Miina Kallas (Kihelkonna) ja parim mängija Marilis Remmel (FC Kure).

Esikolmiku koosseisud:
Kihelkonna: Miina Kallas, Liisa Mere, Kairi Lonks, Kristel Käsk, Mari-Ann Udeküll, Anne-Mai Alas, Katrin Kurvits, Anna-Maria Süld, Victoria Vihman.
FC Kure: Triinu Eliise Põld, Gendra Allikmaa, Eva Mihkelson, Huberta Karma, Elisabeth Vaarik, Marilis Remmel, Kätriin Rüütel, Kristina Teern.
Nike: Meril Rannala, Eva Haavel, Maria Pihlak, Melani Raamat, Annemari Pruul, Elis Armuand, Laura-Maria Jõgi.