06.2013

14:24

Kohtla-Järve karikavõitjaks krooniti Remeks

Kohtla-Järve City Cup karikavõitjaks tuli seitsme võistkonna seas Remeks.

Turniiri peakohtunik Andrei Dmitrovitš ütles portaalile jalgpall.ee, et on osalevate meeskondade arvuga rahul. „Muidugi võiks alati rohkem olla,“ lausus ta.

Dmitrovitši hinnangul näitasid meeskonnad head mängutaset. „Osaleda said ka Eesti meistrivõistlustel kaasa tegevad mängijad, kuid üldiselt neid eriti ei kasutatud. Enamus meeskondi oli väljas juba aastaid kokkumänginud meestega.“

Põhiturniiri esikoha sai VME, teine oli Мaleva, kolmas Kuremäe, neljas Remeks, viies Järve juunior, kuues Кohtla-Nõmme jа seitsmes Nitrofert.

Esikoha saanud võistkond jõudis kohe poolfinaali, teised selgitasid edasipääseja veerandfinaalidega.

Veerandfinaalides võitis Nitrofert Маleva 1:0 ja Kuremäe mängis 2:1 üle Kohtla-Nõmme. Kolmandas mängus jäi Järve juunior 1:7 alla Remeksile.

Esimeses poolfinaalis võitis Kuremäe VME 3:0. Teises poolfinaalis oli penaltitega võitja küll Nitrofert, kuid kuna nad kasutasid registreerimata mängijat, sai finaali Remeks.

Lohutusturniiril võitis Järve Junior 6:3 Maleva, kuid kaotas 5.-6. koha mängus Kohtla-Nõmmele 1:5.

Kolmanda koha mängus olid vastamisi VME – Nitrofert. Tasavägises kohtumises jäid 3:2 peale esimesed ja võitsid pronksmedalid. Finaalis kohtusid vanad rivaalid Remeks ja Kuremäe. Seekord jäi peale Remeks 3:1.

Võistlused korraldanud Kohtla-Järve JK Järve direktor Andrei Škaleta tänas kõik osalejad ja kutsus meeskondi osalema sügisel esmakordselt korraldatavatele Ida-Virumaa meistrivõistlustele, kuhu tahetakse kaasata ka Kiviõli, Narva ja teiste piirkondade esindused.

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Igor Rezvõi (Maleva), kaitsjaks Mihhail Haritanovitš (VME) ja ründajaks Kevin Kaivoja (Kohtla-Nõmme).