30

03.2024

20:28

Meeste saalijalgpalli rahvaliiga võidukarika tõstis pea kohale FC Audru

Täna, 30. märtsil selgus Audru Kooli võimlas meeste saalijalgpalli rahvaliiga võitja, kui tasavägises kohtumises alistas FC Audru meeskond Põltsamaa Sport/Motiivi tulemusega 5:4

Esimesel poolajal leppisid meeskonnad 1:1 viigiga – Audru eest oli täpne Antti Luigemaa, Põltsamaa meeskonna tulemus läks kirja Audru mängija omaväravast. Teisel poolajal pani koduvõistkond mitu käiku juurde ning 31. minutiks haarati endale Mihkel Mäeotsa, Siim Mäeotsa ja Taavi Kitseli tabamuste toel kolmeväravaline eduseis. Minut hiljem näitas Põltsamaa eest resultatiivsust Kardo Krimm.

Audru viienda tabamuse eest kandis 34. minutil hoolt Freddy Paas. Kohtumise lõpuminutitel hiilis Põltsamaa Sport/Motiiv veel vastase kannule, kui enda nimele saadi Audru omavärav ja Tauri Kalmeti tabamus, kuid enamaks Audru vastu suutelised ei oldud.

Alagrupivõidu noppinud FC Audru sai veerandfinaalis 6:2 jagu JK Elva Seikluspark/Patmari meeskonnast. Kui finaalturniiri esimeses kohtumises oli meeskonna võit kindel, siis poolfinaalis ees oodanud LS/Kosu Group pakkus suuremat peavalu: Audru seljatas üheväravalise kaotusseisu ning teenis kohtumisest 4:3 võidu.

Meeste rahvaliigas oli tänavu võistlustules 33 võistkonda, kes jagunesid põhihooajal viide kuue- ja seitsmeliikmelisse alagruppi. Veerandfinaali pääsesid alagruppide võitjad ja viie alagrupi kolm parimat teise koha saanud võistkonda.

Kolmanda koha mäng jääb LS/Kosu Groupi ja Fc Karpaty Tartu võistkondade kokkuleppel toimumata ning sellel aasta kolmandat kohta välja ei mängita.

Kevade lõpus alustab meeste rahvaliiga hooaeg murul, kuhu saab võistkondi registreerida kuni 22. aprillini. Pärast tähtaega kinnitatakse liigade alagrupid, mille järel algab mängijate võistkondadesse ülesandmine. Täpsema info võistkonna registreerimise ja võistluste süsteemi kohta leiab Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt.