19

09.2017

09:55

Naiste rahvaliiga võitja selgitavad Pärnu Vaprus ja FC ERR

Naiste rahvaliigas peeti eelmisel nädalal poolfinaale, kus võidud teenisid ja finaalikoha kindlustasid Pärnu Vaprus ja FC ERR.

Reedel, 15. septembril läksid Tartus Tamme staadioni kunstmuruväljakul vastamisi JK Welco ja FC ERR. Kohtumise esimene tabamus sündis 15. minutil, kui ERR asus mängu Welco omaväravast juhtima. Vähem kui 10 minutit hiljem suurendas Tallinna naiskond oma eduseisu, kui täpne oli Eli Viielo. Welco suutis oma kaotusseisu vähendada tänu 70. minuti väravale, mille autoriks oli Krista Liiv. Rohkemaks Tartu naiskonnal aga jõudu ei jätkunud ning ERR võttis 2:1 võidu ja jõudis teist aastat järjest finaali.

Nende vastaseks on Pärnu Vapruse naiskond, kes 17. septembril peetud teises poolfinaalis suutis alistada FC Otepää Naised. Edasipääseja väljaselgitamiseks läks vaja penaltiseeriat, kus Vaprus näitas kindlamat närvi, võites 3:1.

Loosi tahtel on finaali kodunaiskonnaks Pärnu Vaprus. Kohtumine toimub 30. septembril algusega kell 15:00 Pärnu Ülejõe Põhikooli staadionil.