03

11.2021

14:08

Naiste rahvaliigas on võistlustulle jäänud neli võistkonda

Naiste rahvaliigas on konkurentsi jäänud neli võistkonda ning selle nädala jooksul selguvad finalistid.

Neljapäeval, 4. novembril võõrustab Põhja-Tallinna JK Volta EJLi jalgpallihallis möödunud hooaja võitjat Viimsi MRJK naiskonda. Kohtumise avavile kõlab kell 20.00. Veerandfinaalis pidas Volta maha põneva kohtumise 2019. aastal finaali jõudnud Tartu JK Welcoga. Volta jäi koduväljakul küll kaotusseisu, kuid kohtumise lõpuks olid tablool nende 3:2 võidunumbrid. Viimsi alistas eelmises ringis 2:0 JK Tammeka Valge.

Teine poolfinaal leiab aset laupäeval, 6. novembril kell 13.00, kui Põlva Lootospargis kohtuvad Lootose Vutid ja FC ERR Levadia. Veerandfinaalis õnnestus ERR Levadial kirja saada 3:1 võit TJK Legioni üle. Lootose Vutid teenisid tasavägises mängus eelmise aasta finalisti Vändra Vaprusega minimaalse 1:0 võidu.

Finaalipäev, kus peetakse nii A-tasandi kui ka naiste rahvaliiga finaal, toimub 13. novembril Sportland Arenal.

Pildil: Möödunud aastal tuli võitjaks Viimsi MRJK. Foto: Oliver Tsuspsman/Soccernet.ee