26

03.2023

22:43

Naiste saalijalgpalli rahvaliiga finaalis tuli võitjaks FC Flora Naised

Naiste saalijalgpalli rahvaliiga hooaeg sai täna, 26. märtsil lõpu, kui finaalkohtumises teenis FC Flora Naised 9:0 võidu Puhja SK Naiskonna üle.

Õismäe Spordimängude hallis peetud kohtumises alustas Flora domineerimist juba esimesel minutil, kui Ljubov Maksimova tabamisest mindi juhtima. Avapoolaeg lõppes Flora kasuks 5:0. Ka teine poolaeg kuulus Florale, kui sihini jõuti veel neljal korral.

Kohtumise resultatiivsemateks olid võitjate poolelt kumbki nelja tabamusega Ljubov Maksimova ja Anastasia Dodeltseva ning ühe värava sai Flora naiskonna eest kirja ka Karina Kuraksina.

Flora teekond finaali möödust muretult – poolfinaali jõuti 15 punktiga oma alagrupi kindla liidrina, poolfinaalis alistati 7:0 Põhja-Tallinna JK Volta.

Naiste rahvaliigas oli tänavu võistlustules 12 võistkonda, kes jagunesid põhihooajal kolme alagrupi vahel. Kohtumisi peeti kodus-võõrsil põhimõttel. Poolfinaalidesse jõudsid alagruppide võitjad ja parim teise koha omanik.

Kevade lõpus alustab naiste rahvaliiga hooaeg murul, kuhu saab võistkondi registreerida kuni 23. aprillini. Pärast tähtaega kinnitatakse liigade alagrupid, mille järel algab mängijate võistkondadesse ülesandmine. Täpsema info võistkonna registreerimise ja võistluste süsteemi kohta leiab Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt.