03.2024

14:39

Naiste saalijalgpalli rahvaliiga võitja selgitavad Levadia ja Keila JK

Naiste saalijalgpalli rahvaliigas selgusid mõlemad finalistid, kui poolfinaalides näitasid parimat minekut FC Levadia naised ja Keila JK.

Naiste rahvaliigas oli tänavu võistlustules 13 võistkonda, kes jagunesid põhihooajal kolme alagruppi ning omavahel mängiti kodus-võõrsil süsteemis. Poolfinaalidesse jõudsid alagruppide võitjad ja parim teise koha omanik.

Poolfinaalis heitlesid omavahel alagruppides võidutsenud FC Levadia naised ja Tallinna Aurora Futsal, kelle kohtumine lõppes esimese 4:2 võiduga. Levadia naiskond lõi kõik oma väravad 22 minutiga ning haaras vastase ees neljaväravalise eduseisu. Kuigi Aurora Futsali mängija Ljubov Maksimova lõi kohtumise teises pooles kahe minuti sees kaks väravat tagasi, noppis võidu ja edasipääsu finaali Levadia naiskond. Võitjavõistkonna eest oli kahel korral resultatiivne Anastasia Ivanova, ühel korral sahistasid võrku Olesia Parkhomovich ja Anna Kulieva.

Teises poolfinaalis olid vastamisi alagrupivõitja Puhja Spordiklubi naiskond ja parima teise koha tulemusega edasi pääsenud Keila JK, kus viimane võidutses tulemusega 4:1. Keila lõi kohtumises juhtvärava juba 7. mänguminutil ning kuigi kaks minutit hiljem suutis Puhja kohtumise viigistada, taastas Keila vaheajaks üheväravalise edu. Teisel poolajal lisas Keila enda tulemusele veel kaks väravat ning tagas võiduga kindla edasipääsu finaali. Võitjanaiskonna väravate eest kandsid hoolt Helene Kala, Iiris Nurmoja ja Berit Israel – viimane neist sahitatas võrku kahel korral. Puhja auvärava lõi Saskia Rokka.

Niisiis selgitavad naiste saalijalgpalli rahvaliiga võitja FC Levadia naised ja Keila JK ning kolmanda koha mängus lähevad vastamisi Tallinna Aurora Futsal ja Puhja JK naiskond. Täpsed mängude ajad teatab jalgpalliliit esimesel võimalusel.