12

10.2017

13:58

Noorte rahvaliiga võitis JK Vändra Vaprus

Noorte rahvaliigas triumfeeris tänavu JK Vändra Vaprus, kes alistas finaalis Suure-Jaani United U15 võistkonna 9:2.

Suure-Jaani Gümnaasiumi staadionil toimunud finaalis suutis Vändra esimese pooltunniga mängu kolme väravaga juhtima minna – 2. minutil viis külalismeeskonna juhtima Kert Järve, 14. ja 30. minutil olid täpselt vastavalt Marek Matt ja Sten Endel Raudsepp. Mairo Maalinn tõi viis minutit hiljem koduvõistkonna mängu tagasi, kuid Hanno Tamm suutis 42. minutil Vändra kolmeväravalise eduseisu taastada.

Seejärel jõi Vändra lühikese ajaga Suure-Jaani võrku mitu palli. 51. minutil suurendas Arko Saar eduseisu 5:1 peale, kaks minutit hiljem lõi oma päeva teise värava Marek Matt ning 57. ja 61. minutil oli täpne Marlon Kivisild. 69. minutil oli veel Vändra ridades täpne Janari Pärn, kuid mängu viimase värava au jäi koduvõistkonnale, kui Suure-Jaani kapten Egerd-Meelis Eelmäe penalti realiseeris.

Kuressaare kunstmurustaadionil toimunud kolmanda koha mängus alistas JK Laagri HK / AMJK tulemusega 5:3 Saaremaa JK aameraaS / noored. Kuigi külalisvõistkond läks matši 4:0 juhtima, suutsid saarnlased mängu tagasi tulla, kui Arnold Vapper sai viie minutiga kirja kübaratriki ja tõi koduvõistkonna vaid ühe värava kaugusele. Viimane sõna jäi aga külalistele, kui Martti Kallas 58. minutil oma päeva teise ja Laagri viienda lõi.

Noorte rahvaliiga teisest hooajast võttis osa 20 võistkonda 288 mängijaga.