01

10.2018

13:26

Rahvaliiga A-tasandil loositi poolfinaalpaarid

Rahvaliiga A-tasandil jõudsid nädalavahetusel lõpule veerandfinaalkohtumised. Allesjäänud neli meeskonda said tänasel loosimisel teada, kellega poolfinaalides vastamisi minnakse.

Esimesest veerandfinaalist väljus kindla võitjana JK Pärnu Sadam, alistades 7:2 Tori Põrgulised. Pärnu pani oma paremuse maksma juba avapoolajal, kui nende edu oli viieväravaline. Võitjate poolelt oli resultatiivseim Lauri Kivimeister nelja tabamusega. Kaks väravat sai kirja Kristjan Oolo ja korra oli täpne Eero Eessaar. Tori väravate autoriks oli Genet Õunapuu.

Poolfinaali pääses ka meeskond Viimsi Lõvid, kes oli tulemusega 2:0 üle eelmise aasta finalistist FC Taritust. Esimesel poolajal viis Arlo Talmar Lõvid juhtima ning teisel poolajal vormistas lõppseisu Heinrich Tilk.

Tasavägine kohtumine toimus Räpinas, kus SK Räpina – FC Puhkus Mehhikos mängu võitja selgitamiseks läks vaja penaltiseeriat. Normaalaeg lõppes seisuga 1:1, kui esmalt viis Karl Kevin Klais Puhkus Mehhikos meeskonna juhtima, kuid vaid minut hiljem viigistas Kauri Kütt seisu. Rohkem väravaid mängus ei sündinud ja järgnenud penaltiseerias võttis 4:2 võidu Räpina.

Viimane veerandfinaal peeti Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul, kui Saku Jalgpalliklubi alistas 7:0 FC TRT77. Võitjate poolelt sai neli väravat kirja Taavo Velt, korra olid täpsed Rainer Veskimäe, Priit Veskimäe ja Silver Sõber.

Rahvaliiga A-tasandi poolfinaalpaarid:

SK Räpina – Saku Jalgpalliklubi
Viimsi Lõvid – JK Pärnu Sadam

Poolfinaalid peavad olema peetud 14. oktoobriks. Rahvaliiga A-tasandi finaal peetakse 20. oktoobril kell 16.00 A. Le Coq Arenal!