16

10.2017

13:17

Rahvaliiga kaheksanda hooaja võitis Rakvere Wiswald

Rahvaliiga kaheksanda hooaja võitis Rakvere Wiswald, kes oli Saaremaal toimunud finaalis 5:2 parem FC Taritust.

Rakvere asus mängu juhtima 18. minutil, kui täpne oli Egon Keinaste. Taritu suutis kaheksa minutit hiljem Edmond Salongi tabamusest viigistada ning juhtis tänu vastaste omaväravale avapoolaja lõpuks 2:1. Teisel poolajal lõid aga külalised saarlaste võrku neli vastuseta palli – 53. minutil viigistas mänguseisu 2:2-le Argo Petrovits, Lääne-Virumaa meeskonna viis juhtima 69. minutil Robert Kiik ning võistkonna edu kahekordistas 76. minutil Maddi Rennel. Esimesel lisaminutil lõi kohtumise viimase värava Hetward Ütt.

Rahvaliiga A-tasandist võttis möödunud hooajal osa 59 võistkonda 1159 mängijaga.

Rahvaliiga B tasandi võitis lõppenud hooajal 39 võistkonna konkurentsis Ruudulised Tiigrid, noorte rahvaliigas oli 20 võistkonna konkurentsis parim JK Vändra Vaprus. Naiste rahvaliigas triumfeeris 12 naiskonna seas Pärnu Vaprus.