KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Väikesed karikavõistlused » MÄNGUD (2016)
Finaal
Tartu FC Merkuur-Raplamaa JK6 : 3
1/2 finaal
Raplamaa JK-Narva United FC0 : 0 (1 : 0)
Tartu FC Merkuur-Läänemaa JK Haapsalu1 : 0
1/4 finaal
FC Nõmme United-Tartu FC Merkuur1 : 1 (3 : 4)
Paide Linnameeskond II-Narva United FC2 : 3
Raplamaa JK-Maardu Linnameeskond II + : -
Läänemaa JK Haapsalu-SK Imavere Forss5 : 2
1/8 finaal
Läänemaa JK Haapsalu-Tartu Ülikool Fauna2 : 1
Pärnu Jalgpalliklubi-Paide Linnameeskond II2 : 2 (2 : 4)
FC Helios Tartu-Maardu Linnameeskond II3 : 4
SK Imavere Forss-EMÜ SK6 : 2
Narva United FC-JK Väätsa Vald3 : 0
Tallinna FC Forza-FC Nõmme United0 : 3
Tartu FC Merkuur-Tõrva JK3 : 0
Raplamaa JK-Türi Ganvix JK 2 : 1
1/16 finaal
Tallinna FC Forza-Maardu United4 : 1
FC Kose-Tartu Ülikool Fauna0 : 1
EMÜ SK-Tallinna FC Ararat TTÜ 4 : 2
Tallinna JK Piraaja-Pärnu Jalgpalliklubi2 : 2 (2 : 5)
Tallinna FC Levadia III-SK Imavere Forss - : 7
JK Loo-FC Nõmme United1 : 3
SK Tääksi-FC Helios Tartu1 : 1 (3 : 4)
JK Väätsa Vald-FC Tartu1 : 0
Maardu Linnameeskond II-Tallinna Jalgpalliselts2 : 1
Raplamaa JK-Tabasalu JK Charma3 : 0
Paide Linnameeskond II-Lasnamäe FC Ajax5 : 1
Tõrva JK-Pärnu JK Poseidon3 : 0
Läänemaa JK Haapsalu-Tallinna FC Eston Villa4 : 1
Navi Vutiselts-Tartu FC Merkuur3 : 8
Türi Ganvix JK -Saue JK Laagri4 : 2
FC Zenit Tallinn-Narva United FC2 : 2 (5 : 6)
1/32 finaal
JK Loo-Kassisaba FC Igiliikur5 : 2
FC BRIIS-Tabasalu JK Charma - : +
FC Tartu-FC Elva II7 : 1
FC Kose-Põlva FC Lootos5 : 0
FC Jõgeva Wolves-Tallinna FC Levadia III0 : 4
Raplamaa JK Märjamaa-EMÜ SK1 : 1 (1 : 5)
Türi Ganvix JK -Tallinna FC Hell Hunt2 : 0
Tartu FC Merkuur-Rõngu United (RL)12 : 0
Narva United FC-Tallinna FC Castovanni Eagles0 : 0 (4 : 3)
Tartu Ülikool Fauna-Rumori Calcio Tallinn2 : 2 (7 : 3)
Rummu Dünamo-Tallinna Jalgpalliselts2 : 3
Pärnu Jalgpalliklubi-SK Roosu + : -
Maardu United-Tallinna FC Twister8 : 2
SK Imavere Forss-Tallinna FC Reaal3 : 2
FC Helios Tartu-Raasiku FC Joker II6 : 1
Tallinna FC TransferWise-Tallinna FC Forza3 : 5
FC Zenit Tallinn-Tartu JK Tammeka U192 : 1
JK Rapla Lokomotiiv/Atli-Läänemaa JK Haapsalu2 : 7
JK Kaitseliit Kalev-Tallinna FC Eston Villa1 : 12
JK Kernu Kadakas-Pärnu JK Poseidon1 : 3
Maardu Linnameeskond II-Pakri SK Alexela4 : 3
Lasnamäe FC Ajax-Pirita JK Reliikvia2 : 2 (11 : 10)
Tartu JK Welco II-Raplamaa JK0 : 1
Paide Linnameeskond II-Ambla Vallameeskond5 : 2
Navi Vutiselts-Vastseliina FC Tannem4 : 0
Kristiine JK-Tallinna FC Ararat TTÜ 0 : 3
Pärnu JK Vaprus-Tallinna JK Piraaja1 : 1 (1 : 4)
Tallinna FC Soccernet-JK Väätsa Vald1 : 3
Saue JK Laagri-Tallinna JK Legion3 : 1
FC Nõmme United-FC Helios Võru27 : 0
Tallinna FC Castovanni Eagles II-Tõrva JK0 : 9
SK Tääksi-Viimsi JK II2 : 0
1/64 finaal
Tartu FC Merkuur-FC Peedu (RL)18 : 1
Tõrva JK-Võru JK2 : 2 (3 : 1)
Lasnamäe FC Ajax-FC Somnium (RL) + : -
Kuusalu JK Rada-Rõngu United (RL)1 : 2
Tallinna FC Forza-FC IceBears (RL)13 : 0
FC Zenit Tallinn-FC Tatikad Platsil29 : 3
EMÜ SK-FC Järva-Jaani5 : 0
Raplamaa JK-FC Athletic40 : 0
Tartu Ülikool Fauna-FC Toompea4 : 0
Tallinna FC Castovanni Eagles-FC Otepää1 : 1 (5 : 4)
Kassisaba FC Igiliikur-Tallinna Depoo1 : 1 (3 : 1)
Ambla Vallameeskond-Tallinna JK Jalgpallihaigla2 : 1
Tartu JK Tammeka U19-Leicester City FC21 : 0
Valga FC Warrior-Pärnu JK Vaprus1 : 3
Pirita JK Reliikvia-Fc Sssolutions (RL)9 : 0
Türi Ganvix JK -JK Retro6 : 1
 













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.