KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
HÜJK EMMASTE (2013)
Esindaja: Jaak Prints (tel. +37256643758)
Treener:
Koduväljak: FC Flora Lilleküla väljak
Koduväljaku aadress: Asula 4c, Tallinn
Internet: www.emmaste.eu
Email: jaak@no99.ee

Särk Püksid Põlvikud
Väljakumängijad Põhivorm punane must valge
1. varuvorm valge must must
2. varuvorm
Väravavaht Põhivorm roheline must must
1. varuvorm hall must hall
2. varuvorm

1Armas, Rasmus27.04.1989EestiETM
2Henn, Jürgen02.06.1987EestiETM
3Hurt, Norbert16.04.1983EestiETM
4Kase, Mart13.04.1982EestiETM
5Kasterpalu, Rait01.09.1987EestiETM
6Kaukvere, Tõnis19.03.1986EestiETM
7Kekišev, Jaan21.08.1989EestiETM
8Laasberg, Joonas18.11.1984EestiETM
9Laurimaa, Meelis25.08.1983EestiETM
10Laurits, Taavi23.01.1990EestiETM
11Lember, Mati21.07.1985EestiETM
12Luhaorg, Raido01.06.1989EestiETM
13Margusonov, Kaupo19.03.1986EestiETM
14Martinson, Magnus25.02.1986EestiETM
15Oja, Reimo23.11.1982EestiETM
16Ojamaa, Märt30.07.1985EestiETM
17Ojamaa, Olavi15.03.1990EestiETM
18Ottis, Ott14.06.1989EestiETM
19Paapsi, Kristjan30.07.1987EestiETM
20Pavelts, Arsi08.05.1983EestiETM
21Prints, Jaak07.05.1981EestiETM
22Pärt, Mikk01.04.1990EestiETM
23Raamat, Priit05.04.1984EestiETM
24Reinson, Rivo21.09.1983EestiETM
25Saar, Kristjan14.10.1981EestiETM
26Tiit, Mihkel23.06.1991EestiETM
27Tursk, Tauri03.04.1989EestiETM
28Tükk, Janar01.02.1985EestiETM
29Vahtramäe, Vahur24.09.1976EestiETM
30Ventsel, Alan02.09.1988EestiETM
NimiKarikasLiigadKokku
Vahtramäe, Vahur43539
Armas, Rasmus42731
Martinson, Magnus32629
Kaukvere, Tõnis32427
Raamat, Priit32124
Ottis, Ott32023
Reinson, Rivo22123
Prints, Jaak22022
Paapsi, Kristjan31922
Oja, Reimo21921
Saar, Kristjan21820
Tursk, Tauri11920
Lember, Mati31619
Luhaorg, Raido01717
Laurits, Taavi21517
Laurimaa, Meelis11516
Laasberg, Joonas11516
Hurt, Norbert21315
Pärt, Mikk21315
Kase, Mart11314
Margusonov, Kaupo21113
Ventsel, Alan01212
Naris, Armand01212
Kasterpalu, Rait088
Henn, Jürgen358
Reinvald, Ergo088
Pavelts, Arsi077
Tükk, Janar077
Kekišev, Jaan167
Mihkelson, Lauri055
Ojamaa, Olavi145
Laasik, Marek044
Tiit, Mihkel134
Ojamaa, Märt033
Barnwell, Richard Michael022
NimiKarikasLiigadKokku
Vahtramäe, Vahur36029333293
Armas, Rasmus36021982558
Martinson, Magnus25722502507
Kaukvere, Tõnis27021272397
Paapsi, Kristjan27016981968
Reinson, Rivo18017881968
Ottis, Ott19615961792
Raamat, Priit24914561705
Luhaorg, Raido015301530
Tursk, Tauri9013971487
Laurimaa, Meelis9012811371
Pärt, Mikk18011461326
Oja, Reimo6412451309
Prints, Jaak10311851288
Saar, Kristjan15011351285
Hurt, Norbert16111001261
Laurits, Taavi18010561236
Margusonov, Kaupo1809901170
Lember, Mati1809301110
Naris, Armand010801080
Ventsel, Alan010801080
Laasberg, Joonas21586607
Henn, Jürgen209340549
Kase, Mart30458488
Tükk, Janar0414414
Kekišev, Jaan90321411
Reinvald, Ergo0370370
Laasik, Marek0360360
Pavelts, Arsi0354354
Kasterpalu, Rait0330330
Ojamaa, Olavi54181235
Mihkelson, Lauri0224224
Tiit, Mihkel36168204
Ojamaa, Märt0198198
Barnwell, Richard Michael0135135
NimiKarikasLiigadKokku
Oja, Reimo01515
Laurits, Taavi2911
Paapsi, Kristjan279
Hurt, Norbert189
Martinson, Magnus189
Kaukvere, Tõnis257
Naris, Armand022
Tursk, Tauri022
Prints, Jaak022
Reinson, Rivo112
Vahtramäe, Vahur022
Laasberg, Joonas022
Raamat, Priit022
Margusonov, Kaupo011
Kasterpalu, Rait011
Tükk, Janar011
Mihkelson, Lauri011
NimiKarikasLiigadKokku
NimiKarikasLiigadKokku
Martinson, Magnus11314
Reinson, Rivo178
Naris, Armand088
Lember, Mati246
Saar, Kristjan246
Luhaorg, Raido044
Tursk, Tauri044
Pärt, Mikk134
Kaukvere, Tõnis134
Vahtramäe, Vahur033
Raamat, Priit033
Prints, Jaak022
Reinvald, Ergo022
Laasik, Marek011
Margusonov, Kaupo011
Laurimaa, Meelis011
Laurits, Taavi011
Oja, Reimo011
Barnwell, Richard Michael011
NimiKarikasLiigadKokku
Naris, Armand022
Martinson, Magnus022
Reinson, Rivo022
Lember, Mati011
Saar, Kristjan101
Luhaorg, Raido011
 











 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.